Zayıflamak istiyorum, hemde çok!

Konusu 'Diyet Soru / Cevap' forumundadır ve aaaaadddd tarafından 31 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2013
    Konu Sahibi : aaaaadddd
  1. aaaaadddd

aaaaadddd Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, benim boyum 1.65. Kilom 56 falan ama kilolu gözüküyorum. Yani bacaklarım falan biraz kilolu gözüküyor. :KK15:Ben 10 kilo falan vermek istiyorum, kaç ayda veririm, nasıl veririm, daha genceciğim yardım edin lütfen. Bana diyet listesi de önerebilirsiniz. Lütfen, yardımınıza ihtiyacım var. Yorumlarınızı acil bekliyorum. Zayıf olmak istiyorum, bana da zayıf desinler istiyorum! :KK43:

2. 1 Eylül 2013
  3. Puskuut

Puskuut de profundis Yönetici Editor

Beğenileri:
    823
    Ödül Puanları:
    113
  4. 3 Eylül 2013
  5. ElmaShekerim

ElmaShekerim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim bence kilon boyuna göre cok normal.. eger kiloluysan yag oranin yüksek ve onuda ancak sporla halledebilirsin.. yag oranin yüksek olmasi kiloyla hic bi alakasi yoktur. 10 kiloyu diyetle versen bile o yaglarin gitmesini garanti edemezsin, zaten sadece diyet yaparsan büyük ihtimal kastan, sudan gider cogu, cünkü kaslari güclendirecekpek bisey yapmayacaksin.. o yüzden bence kilona hic takma, önemli olan o yaglarin gitmesi..
    kilon 55 iken %30 yagli olmak baska %14 olmak baska canim, yag kastan 2 kat daha cok yer kapladigi icin vücutta o 55 kilo sana oluyor 65 kilo.. o yüzden bütün zararli seyleri azaltarak bol spor yapmakla süper bi vücuda sahip olabilirsin :KK66:

6. 3 Eylül 2013
  7. Emiily

Emiily aç gir kalbime kimse değmiş mi Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    Canım sen ne yaptın ya :KK53::KK53:..benim boyum 162, 56kilo olunca hiç de kilolu görünmüyorum,sen nasıl kilolu görünüyorsun ki ,kilo vererek bu sorunu çözemezsn spor yapmalısın acilen..

8. 3 Eylül 2013
  9. Emiily

Emiily aç gir kalbime kimse değmiş mi Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    Elmaşekerim çözmüşsün sen bu işi ya,çok doğru söylediklerin..

10. 3 Eylül 2013
  11. ElmaShekerim

ElmaShekerim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayy senelerdir su kilolarimla cabaladim durdum canim, spor, saglik, diyet vs. seyleri o kadar okudumki artik neyin dogru neyin yanlis oldugunu ayirt edebiliyorum :KK34: zaten fitness'a giden herkes antrenöründen bu tip seyleri ögrenebiliyor :KK66:)

12. 15 Eylül 2013
  13. ZCI

ZCI Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    cok ilginc nasil kilolu durduguna akil erdiremedim benim boyum 168 ve tami tamina 64 kiloyum vay beni vayyyy vayyyy:KK43:(((

14. 27 Kasım 2013
  15. senemrem

senemrem Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım bayanlar için bitkisel ilaçlar var hormon sorularıyla karşı karşıya kalmamak için. Bilmiyorum şimdi Türkiyede var mı ama geçen sene annem için araştırma yaparken bir sitede buldum bir sürü bitkisel ilaçları, sonra detaylı arastırma yaptım onlar üzerinde, ve anneme bir hediye yaptım ve sipariş vermiştim. Sipariş gelmez diye korkuyordum ama valla geldi annem 1 ay yakın kullandı ve çok memnun kaldı. Ve arkadaşlar bir ilacı kullanmadan önce iyice araştırın sorun sonra karar verin içmeye, her siteden sipariş vermeyin bu sitede canlı sohbet odası var operatörlere kafanızı karıştıran her ilaç hakkında bilgi alın sonra sorularınız kalmadığında rahatlıkla karar verin. Kolay gelsin bütün hanımlara!! Zamanınız ve ilginiz olursa girip bakın her tür insanlar için çeşitleri var! acomplia-reductil.net

16. 4 Aralık 2013
  17. fundagul_888

fundagul_888 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    1
    Bu kiloda olup sisman gorunmenize sasirdim dogrusu burda bir yanlis var bki hesaplansa zayif kategorisinde cikarsiniz. Ilginc gercekten

18. 18 Ocak 2014
  19. kokosum_

kokosum_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu konuda aldığım bilgileri sana aktarmak istiyorum . Benım sureklı gıttıgım bir merkez var her konuda ve her ıslemde orda beslenme danısmanlıgı ve zayıflama işlemleride yapılıo ozon tedavisi almanı ve dıyete baslamanı öneririm öncelikle alkali diyetle başlatıyolar senı bu sırada ozone saunaya sokuyolar devamlı zaten vucudun fazla toksın attıgı ıcın otomatık olarak kılo vermeye baslıyorsn cunku vucudun su kaybedıo ve sen suya ıhtıyac duyuyorsn bılıyorsunkı su ıcmk cok yararlıdır ve bı cok zayıflama yontemınde kulanılan etkılı bır yontem izmirde oturuyosan eger + ozone merkezi var doktor bılge hasanusta bostanlıda bu konuda çok iyi bı şansını dene derim