Zayıflamak istiyorum

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve badecan tarafından 6 Şubat 2009 başlatılmıştır.

6 Şubat 2009
    Konu Sahibi : badecan
  1. badecan

badecan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar..ben 4,5 ay önce doğum yaptım,doğumdan sonra kilolarımı vermek bi yana dahada aldım.şu anda 20 kg fazlam var bu kilolar beni çok bunalttı.koşu bandı almayı düşünüyorum hangi markayı önerirsiniz.ayrıca bebeğimi emziriyorum bi zararı olurmu acaba yardımcı olursanız sevinirim.

2. 6 Şubat 2009
  3. zehra26

zehra26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün inşallah...benimde başım kilolarımla dertte..evde koşu bandım var ama hiç kullanmıyorum..ilk aldığımda 2 ay kadar kullandım hevesim gidince 2 sene oldu üstüne çıkmayalı...ben pek almanızı tavsiye etmem çünkü ben spor salonuna gidiyorum oraya gelen tüm arkadaşlarımın evinde spor aletleri var ama hepsi para verip spor salonuna geliyor..kalabalıkla daha güzel yapılıyor.evde olunca hep bir bahane üretiliyor...yinede ben sizin fikrinize saygı duyarım..inşlh kilolarınızı kısa sürede verirsiniz...

4. 7 Şubat 2009
  5. badecan

badecan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    spor salonuna gitmeyi bende çok istiyorum,özelliklede yüzmeye ama bebeğim küçük olduğu evden pek çıkamıyorum bırakıcak kimsemde yok koşu bandı alırsam evde şalışırım diye düşünüyorum ama bende pek karar veremiyorum,kilolarımdan dolayı bi yere gitmeye utanıyorum,aslında ku kadar kilolu değildim bebeğime süt olsun diye ipin ucunu fazla kaçırdım.

6. 7 Şubat 2009
  7. zehra26

zehra26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kararınızı etkilemek istemem tabi banada alma kullanmassın dediklerinde dinlemedim kimseyi ailememi sıkıştırdım alın kullanırım diye 4 sene önce 1milyar 250 milyona almıştık..şimdi pişmanım keşke kullanabilsem..kilolarında utanma ben spor salonundan çok memnunum hertürlü aletleri hoca eşliğinde kullanabiliyorum..keşke bebeği 2 saat bırakabilceğin yer olsa...birde psikoloji çok önemli

8. 9 Şubat 2009
  9. lunet

lunet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşım..bebeğini güle güle büyüt canım..üzme kendini boşver..benimde 2 tane evladım var..ikisindede çok kilolar aldım..emzirme döneminde istemesekte alıyoruz canım..hiç bişeyden kısıtlamıyoruz kendimizi.mecburen ..bebek için..emzirme dönemi bitince rahatlıkla verirsin canım..ben ikisindede verdim..çok şükür şimdi eski kiloma döndüm..sabırla..hemen olmaz zaten..bu kadar sıkıntı yapma..önce bebeğini düşün gerisi sonra kendiliğinden geliyo ..sevgilerimle canım...

10. 9 Şubat 2009
  11. bence almalısın ben alıcam çünkü bahane eden spor salonuna da gitmez kullanmak senin elinde..arkadasımın eşi doğum sonrası yürüme bandıyla evde verdi kilosunu..

12. 9 Şubat 2009
  13. cerenora

cerenora Balı kaymağı fazla kaçmış Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canım, bebeğini Allah bağışlasın, analı babalı, güle güle büyüsün inşallah. Bence kilo vermek için koşu bandı hem çok pahalı hem de çok yer kaplıyor. Ben stepper aldım evde kullanıyorum. 10 dk. kulllanıyorum çoook terliyorum. Hem hiç yer kaplamıyor, hem de bütün vücudu çalıştırıyor.
    sevgiler...

14. 21 Kasım 2009
  15. misya

misya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    ya benimde 20 kilom var twist&shape aldım aslında 10dk ama o bile zor gelio bebekle uğraşmaktan bunaldım valla :çok üzgünüm:fisfisfis

16. 27 Şubat 2010
  17. pamuksaten

pamuksaten Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    analı babalı büyüt canım bencede almalısın evde çok rahat oluyor mazeretinde kalmıyor aklinialirimsmile

18. 30 Mart 2010
  19. seyhancan

seyhancan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende vermek istiyom ama nasıl vereceğimi bilmiyom ya
    yardım edermisiniz:1rolleyes: