Zayıflamanızı hızlandırmak için neler yapıyorsunuz?

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve Semabelgin tarafından 1 Haziran 2007 başlatılmıştır.

1 Haziran 2007
    Konu Sahibi : Semabelgin
  1. Semabelgin

Semabelgin Guest

Ben tere tohumu,elma sirkesi,keten tohumu,yağsız yoğurt,yeşil çay ve sinameki çayı diyetimde kullanıyorum..sizler neler yapıyorsunuz arkadaşlar :uhm:

2. 1 Haziran 2007
  3. PeriLi_Su

PeriLi_Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vallaa aç kalmak dışında :çok üzgünüm::Roflol:

bide doğadan form çayını günde iki kere yemeklerden , 45 dk. sonra içiyorum
    okadar
    bide deli gibi spor yapıyorum
    :teselli:kafamçokkarıştı

4. 2 Haziran 2007
  5. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    ben bı ara osmanlı iksirini denedım. şu anda green ıslan adında bır cay ıcıyorum. harıka bı cay. yuruyus evde hareketler yapıyorum bol bol.ve yuruyus ve hareketler yaparken vucuduma stec fılm sarıyorum :KK66: deneyın tavsıye ederım

6. 2 Haziran 2007
  7. pulsar

pulsar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 3 lt falan su içiorum, bide akşamları yatmadan önce doğadan form içiorum haftada 4-5 gün. doğadan formun zayıflama etkisi yok sadece bağırsakları çalıştırıyor. hatta aslında tembelleştiriyor bile, içmedinmi bu sefer bağırsakların çalışması duruyor.. içmemek lazım ama bakcas işte.. istediim gibi bi kayısı kurusu bulursam doğadan formu bırakıp ona başlicam:)

8. 2 Haziran 2007
  9. rubi

rubi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    184
    Ödül Puanları:
    163
    bende bu ara muş macununa başladım +yürüyüş+akşamları evde mekil çekiyorum 20-25 kadar

10. 2 Haziran 2007
  11. EU1

EU1 Guest

ben 150 çekiyom yine tık yok :))

gerçi sıkılaştı vücudum ona da şükür

yeşil ça içiyodum bende bıraktım tiksindim kilo vermemde durdu ondan mı bilmiyom ama neyse

12. 2 Haziran 2007
  13. azeri

azeri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Nerhaba ,ben güne mutlaka ender saraçın bitki çayıyla ya da sirkeli karışımla ve mekikle başlıyorum,helal olsun arzu ya 150 yapıyormuş,ben nerdeeeeee??? karnım acıyana kadar ,çok hareket ederim,öğretmenim malum havalar ısındı öğrencilerimle voleybol oynuyorum,araba kullanmıyorum,solea kullanıyorum,spor yapmadan önce kafein(türk kahvesi) alıyorum,belime termal tuz sürüp streç filmle sarıyorum...ayyyyyyyy yoruldum

14. 6 Haziran 2007
  15. angelike

angelike Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben her sabah uyandığımda ılık limonlu bi bardak su içiyorum ve sonrada yeşil çay her sabah kahvaltıda.keten tohumunun çekilmemişinide yapıyorum zamn zaman ama hiçbir faydasını görmedim yaa.kendimi aç bırakmamaya çalışıyorum ama bu bikaç gündür zorluyorum kendimi.

başka bi önerisi olan varmı?bağırsakları bozmayan ama zayıflamayı hızlandırıcak.ya çok zor kilo veriyorum:KK43:( önerisi olan varsa özelden yazabilir.burayı takip edemeyebiliyorum.

16. 7 Haziran 2007
  17. efsanur

efsanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    biberiye suyunu deneyin arkadaşlar.mide bağırsak gazları için birebir.kabızlıkta yok oluyor zamanla.ayrıca biberiyenin yağ eritme özelliğide var. form çaylardaki sinameki bağırsak mukozasını zamanla aşındırıyor ve ileriki yaşlarda bağırsak problemleri ortaya çıkıyor.
    mecitefendi markası ile satılan biberiye suyunu dörtte bir oranında sulandırıp günde 3 bardak için.

ama kabızlık hat safhada ise yine diyetisyenimin önerdiği bir ilacı tavsiye edeyim.magnesi calsine(yazılışı yanlış olabilir)bir toz bu sulandırıp içiliyor..çok etkili.ve de diğerleri gibi sancı vs yapmıyor bağırsakjlarda

18. 7 Haziran 2007
  19. fullya

fullya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben pek fazla bişiy yapmıyorum. su içmeye özen gösteriyorum çünkü hiç içemem :KK43:

onun haricinde ekstradan bişiy kullanmıyorum. biz dikkat ettikten sonra çünkü pek faydası olabileceğine inanmıyorum bu tür şeylerin.