zayıflatıcılar gerçekten işe yarayıpta zayıflatanlar

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve 1yasmin tarafından 28 Şubat 2009 başlatılmıştır.

28 Şubat 2009
    Konu Sahibi : 1yasmin
  1. 1yasmin

1yasmin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar lütfeeeeeen zayıflatan bişey kullandıysanız ve işede yaradıysa buraya yazalım birbirimize yardımcı olalım piyasa zayıflatıcı kaynıyor almayı düşünüyorum ama hangisini alsam karar veremiyorum güvenemiyorum aslında ama acilen güvenebileceğim gerçekten işe yarayan bişey bulmam gerek tabi bide yan etkilerinide bilmem gerek bu yüzden es geçmeyip konu hakkında bildiğiniz bişey varsa lütfen paylaşın şimdiden teşşekür ettim deneyimlerinizi bekliyorum hihoyyytkaydirigubbakcemile5

2. 28 Şubat 2009
  3. glsh85

glsh85 Guest

işe yarıyor ama bır surelıgıne
    ben kılo verdım ama gerı aldım saglıgım bozuldu resmen cok gereksız bence

4. 28 Şubat 2009
  5. 1yasmin

1yasmin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir süreliğne derken verilen kilo geri alınıyormu ne kullandın biraz açarsan sevinirim sağlığım bozuldu diyosun yaaaaa gerçi ben 5 gün lida kullandım hiç acıkmıyosun ama çok asabiyet ve uykusuzluk yaptı bende bilmiyorum ne yapmak lazım artık

6. 28 Şubat 2009
  7. 1yasmin

1yasmin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    vay be nekadar formdaymış meğer bizim türk kadınlarımı desem yoksa yazmayamı üşeniyolar desem demek kimse kullanmamış zayıflatıcı falan haaaa

8. 28 Şubat 2009
  9. zeynep_kurubas

zeynep_kurubas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yok canım yok kolay kolay para verme çok popüler olan bu haplara yalnızca slim cream diye bi ürün var bak onu al kullan derim bunu deneyen bir arkadaşımız daha var burdan araştır bulursun oda tekrar aldı kullanmaya başladı bu çok güzel diğer duyduklarına benim gibi boşa para harcarsın

10. 1 Mart 2009
  11. 1yasmin

1yasmin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşşekkür ettim kızlar bu dedğin ürünü bi araştırım bakım zeynep

12. 15 Mart 2009
  13. aylinnnnnn

aylinnnnnn Guest

lida ile tam 9 kilo verdim yaptığı tek yan etki ağız kuruluğu oldu fakat 3 kutu kullandım 1 tanesini farklı yerden almıstım hiçbir fayda görmedim sadece yan etki gördüm o yüzden güvendiğiniz biyerden alırsanız bence zayıflatan mucize bi ilaç.

14. 15 Mart 2009
  15. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148

lida adlı ilacın ölüme yol açtığı ve insanın sağlığıı bozacak kadar zararlı olduğundan heberin yok heralde arkadaşım kesinlikle o ilacı almayın..

16. 17 Mart 2009
  17. aylinnnnnn

aylinnnnnn Guest

lida adlı ilacın ölüme yol açtığı ve insanın sağlığıı bozacak kadar zararlı olduğundan heberin yok heralde arkadaşım kesinlikle o ilacı almayın..

peqi sen bu ilacın türkiyede 1milyon sattığını biliyormusun arkadasım ölseydi bukadar insan facia olurdu heralde ölüme yol actıgı sadece ilacı bitirmek için büyük ilaç firmalarının karalamasıdır eger tansiyon ve kalp sorunun yoksa kullanabilirsin benim 3. kutum bayada kilo verdim.çine gittiğimde bu ilacı pazar yeri gibi tezgahlarda satıldıgını gördüm bu ilaç bi türkiyede insan öldürüyor sanırım..:kahve:

18. 17 Mart 2009
  19. aylinnnnnn

aylinnnnnn Guest

peqi sen bu ilacın türkiyede 1milyon sattığını biliyormusun arkadasım ölseydi bukadar insan facia olurdu heralde ölüme yol actıgı sadece ilacı bitirmek için büyük ilaç firmalarının karalamasıdır eger tansiyon ve kalp sorunun yoksa kullanabilirsin benim 3. kutum bayada kilo verdim.çine gittiğimde bu ilacı pazar yeri gibi tezgahlarda satıldıgını gördüm bu ilaç bi türkiyede insan öldürüyor sanırım..:kahve:[/QUOTE]