zayıflayamıyoruuuuum

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve ayden tarafından 28 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ayden
  1. ayden

ayden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :roflol:mafoldumben
    ne yapsam olmuyoooor, bana yardım edin, nediyetler uyguluyorum, halsizleşiyorum ama 60 kg dan 1 gram eksilmiyoruuuum. noooolur yardım, delirecem.:gitme::a015:

2. 28 Nisan 2010
  3. my_merve

my_merve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım ya forumda ki zayıflama baslıklı konulara bi göz atsan....:bbo: bende aynen 60 kiloyum gram oynayamıyorum artık..sigarayı bıraktım..benim kilolar yerlesti neyapsam yok faydası....ama arkadaslarımız güzel seyler paylasmıs denemekde fayda var bence...bende 10 gün sonra falan bişeylere baslamayı düsünüyorum artık hayırlısıyla..ben biber hapı almıstım..ama sanırım sahteydi mafoldumben gram zayıflamadım artı bas dönmesi falan yaptı..arkadaslardan orjinalini ögrendim..simdi onu denemeyi düsünüyorum..eger düsünürsen....cok konustum biliyorum ama kilo diyince aynı dertteyim :çok üzgünüm: annemin bi arkadsı soğan suyunu denemişti..1 ay kadar bi sürede baya baya zayıfladı bende düsündüm..tembellikten baslayamadım..bi dene istersen..cok konustum biliyorum ama yardımcı olmak istedim elimden geldigince..en önemlisi inanman ve sorun haline getirmemen ....insallah istedigine ulasırsın....

4. 28 Nisan 2010
  5. Masal the end

Masal the end hem kırıcı hem kırılgan Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    60 kılo abartılı bır kılo deılkı tabı boyun kaç onu bılemıyorum

6. 28 Nisan 2010
  7. MaTaHari

MaTaHari papatya Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende uzun süredir kilo veremiyordum sarımsaklı çay sayesinde artık verebiliyorum günde sadece iki bardak içiyorum:içelim:

Hatta çok yesemde verdiğim kiloları almıyorum en güzelide buboshayallersmile

8. 28 Nisan 2010
  9. Kalliste

Kalliste Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    153
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.