ze-ta Meme Estetiği Ameliyatı

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve ze-ta tarafından 12 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ze-ta
  1. ze-ta

ze-ta EmEkli Editör :P Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba kızlar..

uzun zamandır bende buyutturmek ıstıyordum memıslerı ve sonunda oldu :)

8 mayısta amelıyat oldum..
    bugun ılk pansumanım oldu dr. gızlı dıkıs yaptıgı ıcın dıkısler alınmayacak ama haftaya yıne goreyım dedı
    3 hafta sporcu sutyen takmamı soyledı ve ıkı gun sonra bandajları cıkarıp dus alabılırsın dedı..
    sporcu sutyenı yerıne baska bı sutyen takanınız var mı ve kac gunde dıkıslerınız alındı ve bandajlarınız cıktı??
    bana erken gelıyo ıkı sonra cıkarmak sankı acılcakta duscek protezler :KK70:

magic angel bunu beğendi.
  2. 12 Mayıs 2009
  3. lalara

lalara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ze-ta hayırlı olsun canım nasıl protez takıldı kas altı kas üstü yuvarlak damla?

4. 12 Mayıs 2009
  5. panedlla

panedlla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmis olsun. Benim ameliyatımın üzerinden 15 gün geçti. Doktor, ameliyattan çıktıktan sonra sardığı o kocaman bandajları 5 gün sonra kontrole çagırdığında çıkardı yerine biraz daha küçük en azından boğazımın 3 parmak aşağsından başlayan göbek değiliğimin de 3- 4 parmak yukarısında biten daha küçük bandajlar yapıştırmıştı. ıkinci kez sardığı bandajları da ikinci kontrolümde yani 4 gün sonra çıkardı ve sadece göğüsümün hemen altına meme ucuna gelmeden biten tek bir sargı yapıştırdı. Hani sargılarımın hepsini çıkartacaksınız dediğimde de "sadece bir tane yapıştırdım her ihtimale karşı, ameliyattan sonraki ilk 10 gün protez, vücutla uyum sağlayabilmek için kapsül kılıf örüyor; protez kaymamalı, sabit durmalı demişti. "Bir hafta sonra bıraktığım tek sargıyı kendin çıkarabilir ve banyo yapabilirsin" demişti ben de geçen cumartesi çıkardım ve banyo yaptım. öyle rahatladım ki. Sporcu sütyenini bir ay kullanmam gerekiyor. Perşembe yeniden kontrolüm var, masaj gösterecek.

6. 12 Mayıs 2009
  7. ze-ta

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    benım cok sargım yok göğüsümün hemen altına meme ucuna gelmeden biten bı sargı yapıstırdı ama cıft kat..
    sordugumda gerek yok bu yeterleı dedı ılk pansumana gıttıgımdede yıne aynı sekılde bı sargı yaptı ve ıkı gun sonra cıkarıp dus alabılırsın dedı yanı yarın oluyor ama cesaret edemıyorum cunku daha cuma gunu amelıyat oldum dıkıs alınmayacagı ıcın rahat ol dedı ve 3 hafta sprocu sutyenı takmamı ıstedı haftaya gel bı goreyım dedı o kadar..
    banyo olayı kafamı karıstırdı esımde erken dıyo bı kac gun ertele yınede dıyor napcam bılmıyorum:S
    :bbo:

8. 12 Mayıs 2009
  9. ze-ta

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    dogumda goguslerım buyuyup kuculdugu ıcın kas ustu yaptı
    yuvarlak asla ıstemem dıyordum yuvarlak koydu ama cok hosuma gıdıyor goruntulerı :p
    fuze gıbı duyuroylar aynadan kendımı alamıyorum:)

10. 13 Mayıs 2009
  11. nisan

nisan Guest

canım gözün aydın büyük geçmiş olsun keyif dolu günler dilerim

12. 14 Mayıs 2009
  13. ze-ta

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    sagol canım tesekkur ederım :)

14. 22 Mayıs 2009
  15. selennnnn

selennnnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Herşeyin yolunda gitmesi mükemmel Allah nazarlardan saklasın. ısteyen herkes bu duyguyu hisseder inşallah.

ze-ta bir şey merak ediyorum. Sakıncası yoksa emzirme sonrası küçülme dışında sarkma da oldu mu? Seninkiler kas üstü olmuş. Benimkilerde hafif sarkma vardı, doku yoktu ve kas altı ameliyat oldum. Şu an herşey harika gidiyor ama önemli olan bir kaç yıl sonrası, acaba sarkma olur mu diye sormadan geçemiyorum. Doktorumda çok iyi bir doktor. Yinede bu görüntünün ömür boyu sürmesini istiyorum:)

Son düzenleme: 22 Mayıs 2009
  16. 29 Mayıs 2009
  17. ze-ta

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    evet ıclerı bosalmıstı emzırme sonrası ama tamamen degıldı bıraz sarkma vardı az bısey doku varmıs demekkı kas ustu yaptı..
    bende omur boyu kalsın ıstıyorum hatta ıkıncı cocugu ıstemıyordum bu olaydan sonra hıc dusunemıyorum bozulurlar dıye aklım gıdıyor :eek:

18. 8 Şubat 2010
  19. efesu

efesu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ze-ta ayaz aslan hakkında haber verimisin medikal park fahti hast.deki dr.dimi