Zehirli Guatr Konusunda Çok Acil Yardıma İhtiyacım Var

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve sakaryam tarafından 29 Eylül 2010 başlatılmıştır.

29 Eylül 2010
    Konu Sahibi : sakaryam
  1. sakaryam

sakaryam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Canlar
    1 ay önce kadın doğum dokturuna gittim.Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra adet dönemin de gelmemi ve kan tahlili yapmamı söyledi.Dahiliye bölümünde yapılan Kan tahlili sonucunda zehirli guatr teşhisi konuldu.Ve Dideral ve Propycil kullanmaya başladım Kadın doğum doktoru bunun hamileliğe mani olmayacağını söyledi.Dün tekrar kadın doğum doktoruna gittim herşeyin çok güzel olduğunu söyledi ve ovitrel çatlama iğnesi verip sabah vurulmamı ve 3 gün üst üste cinsel ilişki tavsiye etti.Yazdıklarım şu ana kadar normal.Bugün yeni bir kan tahsili sonucunda Propycil dozajı arttırıldı ve doktor hamileliği tavsiye etmediğini söyledi.Bende kadın doğum uzmanını aradım durumu anlattım. Dideralin sorun olmayacağını söyledi ama Propycil kullanımını 15 gün kesip hamilelik beklememizi söyledi.Ben şaşırdım
    Ne yapmam gerekir.Daliye doktorunu dinleyip gebeliği ertelemelimiyim.Yoksa kadın doğum uzmanını dinleyip ilaçları kesip hamile mi kalmayı seçmeliyim.Allah rızası için bir yardım edin

2. 29 Eylül 2010
    Konu Sahibi : sakaryam
  3. sakaryam

sakaryam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allah rızası İçin Yardımcı Olacak Yokmu
    Çok önemli benim için