Zekai tahir burak hastanesi Doç. Dr Muammer Doğan'da tedavi olanlar varmı

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve mutluson tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

24 Eylül 2009
    Konu Sahibi : mutluson
  1. mutluson

mutluson Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    96
    Ödül Puanları:
    108
    ben bu doktor hakkında bilgi almak istiyorum

2. 25 Eylül 2009
  3. meldir

meldir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    özelden msj atamadım sana mutluson muammer beyle bu gün görüştüm 2 ay öncede muaynehanesine gitmiştim ama boşa gitmişim dr. olarak iyi bir doktor bilgili fakat hastanenin işleyiş sisteminden dolayı hiç bir işlemi kendisi yapmıyormuş bende beni tek bir kişi takip etsin hoca olsun demiştim ama ona gitmemin ve ücret ödememin mantığı yokmuş zaten hastane personeli çok ilgili ben çalıştığım için zamanım yok uzunca bir süre olduğu için özel merkezde yaptıracağım....

4. 28 Eylül 2009
  5. meldir

meldir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    mutluson ne yaptın canım karar verdin mi cevap yazmamışsın ? ben genarta gitmeye karar verdim. hastanede gider olarak 600 tl. ameliyat hane parası alıyor bilgin olsun buna birde ilaçlar ekleniyor. tabi hocayada gidersen 200 de öyle ekleyeceksin ama dediğim gibi hiç mantığı yok bende hep hast. olsun istemiştim ama kısmet değilmiş.

6. 30 Eylül 2009
  7. mutluson

mutluson Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    96
    Ödül Puanları:
    108
    meldir bende geçen sene tayfun göngöre gittmiştim zekai tahirde anlattığın şekilde işledi işlemler hastane personeli elinde oldu acaba aynı duruma düşermiyim diye tereddütlerim vardı ve yanılmamışım doktorum önerdi bende genartı düşünüyorum ama birsürü paramı alıyorlar ne anlamadım. ameliyat parasını kim alıyo hastanemi genartmı.. canım saolun ya elleriniz dert görmesin umarım dileklerinize kavuşur sağlıklı sıhhatli evladınız olur. bana yardımcı olmanıza minnattarım..ben 2 aşılama yaptırdım 5 yıllık evliyim artık tüp te kararlıyım ama paramla perişan olmak istemiyom doğru yeri doğru doktoru bulmak istiyorum

8. 1 Ekim 2009
  9. meldir

meldir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım peş peşe yazmışım tabi genart gibi olmuş ücret ben ztb den bahsetmiştim ameliyathane parası olarak 600 lira alıyorlar devet bunu karşılamıyormuş. 200 de özel muayne ücreti bide ilaçlar üstüne çektiğin çilede yanına kar hep diyordum hast. olsun daha güvenli daha iyi olur ama bıktırdılar benide lanet olsun dedim artık sabah 8 de git muayneye kan ver sonra ö.sonra gel sıra bekle dozunu ayarlasınlar ben dedim çalışıyorum özel şirket işimi kaybedebilirim bu şekilde sizin gibi çalışan çok dedi bana... yani aklıma geldikçe deli oluyorum.
    ben genarta başladım gaziden raporumun çıkmasını bekliyorum. 2 haftaya kadar başlayacağız kısmetse...

10. 2 Ekim 2009
  11. mutluson

mutluson Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    96
    Ödül Puanları:
    108
    öncelikle tedavin hayırlı olsun canım inşallah hayırlı sağlıklı evladını kucağına alırsın. gazide kime gittin meldir rapor işi için ya kusura kalma senide yoruyom rapor çıkartma işlemlerine ocakta başlıycam da o nedenle bende genartı düşünüyorum. rapor işlemlerin ve genarttaki tedavin hakkında yardımcı olabilirmisin. bende çalışıyorum ve izin sorunu yaşıyom senin gibi ben ankaraya yakınım

12. 2 Ekim 2009
  13. meldir

meldir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım gaziye tüp bebek bölümüne evraklarını tamamla git. tüp bebek raporu çıkartacağım dediğin zaman soruyolar zaten neresi için diye. 289 lira yatırıyosun dr.la görüşüp dosya dolduruyosun sonra kurula gireceğini söylüyorlar gün veriyorlar 10 güne kadar çıkıyormuş şartların tutarsa ben şimdi beklemedeyim .

14. 7 Ekim 2009
  15. mutluson

mutluson Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    96
    Ödül Puanları:
    108
    canım öncelikle tedavin hayırlı olsun naptın başladınmı genartta. inşallah hayırlı olur hakkında.. genarttaki tedavin hakkında banada bilgi verirsen sevinirim. Rabbim evlat isteyenlere hayırlı evlat versin meldir kaç yıllık evlisin ve sorun ne sende

16. 7 Ekim 2009
  17. light

light Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben Muammer Dogan'a asilama icin gitmistim ve hic memnun kalmadim. Neredeyse butun islemler hastane de yapiliyor ve sen sadece sonuclari gostermek icin doktoru goruyorsun. Sadece son 5 dakikalik transfer islemini muayenehanesinde yapiyor ve bunun icin ben bir sene once 400 tl odedim. Ilk basta muayene icin verdigin 200 tl de cabasi. Diger asilamalarda aklim basima geldi. Hastanede yaptirdim ve hic para odemedim.1. Tup bebek denemem de zekai tahirde oldu ama o da basarisiz oldu ve sonra 2. denemede Genartta hamile kaldim. Su an 5.5 aylik hamileyim. Kesinlikle Genarti tavsiye ediyorum. Aysun Hanimin guler yuzu yeter.

18. 8 Ekim 2009
  19. meldir

meldir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    mutluson teşekkür ederim inşallah hepimize nasip olur o mutluluğu yaşamak...
    raporlarım sorunsuz bir şekilde çıktı henüz genarta başlamadım adet olmayı bekliyorum 1 haftaya kadar tedavim başlar sanırım 5. günü orda olacağız gelişmelerden heberdar ederim.