Zekai Tahir Burak Hastanesine Giden Varmi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve cingenem06 tarafından 30 Haziran 2008 başlatılmıştır.

30 Haziran 2008
    Konu Sahibi : cingenem06
  1. cingenem06

cingenem06 Guest

Aranizda Giden Varmi Hangi Doktora Gidiyorsunuz

2. 18 Haziran 2016
  3. Zeynep Zey

Zeynep Zey Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba,saglik ocagindaki doktorum bu hastanede doğum yapmış . ( ankara'da gezerken en yakin hastane buraya gidebilmisler ) ven mahrimeyetten yanayim ama stajteri vb herseyi doguma girmis tabiki ama doktorum memnundu hatta boyle olmasini daha iyi buluyor. Tabi bu doktor ve normal vatandas bakis acisi olabilir :-) yine de kucuk bir bilgi vereyim dedim.. Doktora gelince de herhangi bir kadin dogum hastanesinde mutlaka kaydinolmali cunku devlet sorun cikartiyor, suyu gelipte kayidin yok diye geri cevirilmisti bundan 5 ay once karsi komsum... Bende kadin dogum da ki doktorumu secerken cok arastirdim yorumlar vs hastaneye gittigimde kendi capimda sorusturma ile sectim ama populer olan baska bir doktor mesela( inanilmaz bilmis ) lakin erkek olduguicin esim izin vermemisti bende diger alternatifi degerlendirdim :) bu konuda yardimci olacagim tek sey bunlar yine de yazayim dedim

4. 19 Haziran 2016
  5. ladiesinlavender

ladiesinlavender Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    399
    Ödül Puanları:
    53
    Bayan doktorların hepsini gezdim 2ser kere gitmişimdir bayanlara. En ilgili ve güler yüzlü olanı tuba memur. Tuba memurun olmadığı gün nagihan Özcan oda yoksa ece atalay. Benim sıralamam bu. Dinleyen, sorunu çözmeye çalışan ve cozemedigi yerde sevk verip uzmanina yönlendiren seni başından atmaya çalışmayan, tersler tavırla konuşmayan doktorlar bunlar. Özlem moraloglu diye bir doktor var ki evlerden Irak. Kadin dinlemiyor, her doktorun rutin istediği testleri bile istemiyor o kadar ilgisiz. Ve üstüne insanlara böcek gibi davranıyor