zekai tahir burak mıı hacettepe hatanesimi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve umudumol tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : umudumol
  1. umudumol

umudumol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar tecrübelerinize ihtiyacım var..33 +4 günlük ikiz gebeyim ve nerde doğum yapıcağıma karar veremedim .. büyük doğumda 4 gun kaldım ortamını azda olsa biliyorum... hacettepede doğum yapma şansımda var..bir tercih olarakta takiplerimi yaptırdığım sincan lokman hekim hastanesi var... çok karasız kaldım .... küvez heryerde aynıdır değilmi..

ikiz anneleri doğuma ne sebepten gittiniz.. sancı . suyun gelmesi. kanamanın olması.. vs..

2. 25 Kasım 2009
  3. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.324
    Ödül Puanları:
    163
    merhaba canım.ben ankaralı olmadığım için hast.konusunda yorum yapamıcam.ama diğer soruna cevap vereyim.ilk ikiz hamileliğimde 36.haftamda bel ağrım ve sıkça büyük tuvaletime sıkışır gibi olmama ve hiç oturamama rağmen doğumumun geldiğini hiç anlamadım.gece yattım ve saat 3 te sularım geldi hafif lekelenmem oldu.hast.gittiğimde önce 3 sonra 7 cm açılma olduğu anlaşılınca doğuma alındım.

4. 25 Kasım 2009
  5. umudumol

umudumol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm artvinli .. merak ettim ikincikezmi ikizlerine hamilesin...7 cm açıılma ile normal doğummu yaptın ...suyun gelmesini mutlaka anlarım değilmi...

6. 25 Kasım 2009
  7. Kayra

Kayra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
  8. 26 Kasım 2009
  9. PamuKSekeR

PamuKSekeR artık anne Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben bugün itibariyle 1 aylık anneyim.. doğumumu zekai tahirde yaptım. takiplerimide sincan lokman hekimde yaptırdım. sincan lokman hekimdede kaldım ama orayı beğenmedim açıkçası. ben aylin hanıma gidiyordum tamam çok yakından ilgileniyorlar ama yinede bişeyler eksik sanki. zekai tahirede senin haftandayken gittim hemen yatışa aldılar 38. haftaya kadarda doğumu bekledim orda yatarak. hijyenik olarak tamamen iyi sayılmaz ama doğumu güzel. doğum anı herşey gerçekten güzel ama doğum sonrası için tamamen öyle söyleyemiyceğim. bebeğe ve sana iyi bakmıyorlar. tam anlatamadım sanırım sabaha kadar uyutmadı yaramazlarım sarhoş gibiyim :nazar:

10. 26 Kasım 2009
  11. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.324
    Ödül Puanları:
    163
    evet canım ikinci kez hamileyim.ilk ikizlerimi doğumdan sonra kaybettim.ilk doğumumda 7 cm açılma oldu fakat öndeki kızım ters geliyordu,sezeryana aldılar riske atmamak için.valla eğer benim gibi suyun gelirse anlamaman mümkün değil benim sanki içimde birisi suyu açık unutmuş gibiydi.

12. 28 Kasım 2009
  13. umudumol

umudumol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
  14. 28 Kasım 2009
  15. umudumol

umudumol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm canım ıyı bayramlar diliyorum... darısı hepimizin başıma olsun inşallah haftan çok ıyı maşallah ..benimde lokman hekimde arzu hanım doktorum 2 günde ben yattım orda ..doktoruma güvenim tam aslında ama hemşireleri için aynı şeyi söyleyemicem...
    zekai tahire neden yattın peki sorunmu vardı..bende orda kaldım sancı odası çok korkunçtu gece gitmiştim...her gelen alttan bi muayene ediyordu ben yapmayın diye yalvarıyodum..vsvs..... peki 4 hafta yani 1 ay nasıl kaldın orda.. özel odamı tuttunuz...

16. 28 Kasım 2009
  17. PamuKSekeR

PamuKSekeR artık anne Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim aslında çok önemli sorunum yoktu enfeksiyon vardı idrar yollarında birde ilk gittiğimde ağrım vardı. daha sonra nidilatla serumla ağrımı geçirdiler . nasıl akldım sadece bebeklerim daha sağlıklı olsun diye katlandım açıkçası. iyikide katlanmışım diyorum yoksa evde olsam erken doğum yapardım. yakın bakım konusunda haklısın tatlım çok kötü hele muayeneler insanın doğurası yoksada doğurtur. ama ilk etapta muayene ediyolar sonrasında ağrın olursa o zaman ediyorlar. özel oda tutmadık biz doğumdan sonra tuttuk özel odayı. bi başına geçmezdi heralde o kadargün. 23 eylülde yatmıştım hastaneye 26 ekimde doğum yaptım çünkü. lokman hekim konusunda dr çok ilgili haklısın ama yukarı çıktıktan sonra zekai tahirden hiç bi farkı yok sadece bi başına odandasın kocaman geniş oda okadar..
    37+6 da doğum yaptım ben tatlım darısı başına artık.

18. 1 Aralık 2009
  19. umudumol

umudumol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm şeker kısmet olursa pzt gunu hacettepeye gidip yatıcam ve doğumumu beklicem ... inşallah senin gibi 37 haftama kadar devam eder...