zekai tahir burakda tüp bebek

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve naz1 tarafından 5 Ekim 2009 başlatılmıştır.

5 Ekim 2009
    Konu Sahibi : naz1
  1. naz1

naz1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar birinci uygulamayı Anatolia Bülent Tıraş ile yaptık. Fakat memnun kalmadık. ikinci uygulama için Zekai Tahir Burak'da Muammer Doğan ile yaptırmak istiyoruz. Hoca ile ilgili yada Devlet hastanesinde işleyiş nasıl devam ediyor.Bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın????paylaşımlarınızı bekliyorum.

2. 21 Kasım 2010
  3. evenstar06

evenstar06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben Muammer Doğan' ı kesinlikle tavsiye etmem tüm işleri hastanade yapıyor ama hiç hastasını sahiplenip düzgün takip etmiyor. ben 2. düşügümde araştırılmak ve hoca takibinde olmak istediğim için gitmiştim ama kesinlikle bebek kaybeden ve bebek sahibi olamayan kişlerin psikolojisinden anlamıyor. beni anlayıp bilgilendirmedikten sonra ne kadar bilgili olduğunun pek önemi yok diye düşünüyorum..... konuşurken insanın yüzüne bakmıyor bile. Kesinlikle tavsiye etmemm

4. 21 Kasım 2010
  5. unutmabirgun

unutmabirgun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Bülent bey'de güzel doktordur.Bu merkezde 1 kez denemenize rağmen olmaması demek bundan sonra da o merkezde olmayacak anlamına gelmez.Bana kalırsa merkez değiştirmemeye özen gösterin.Onlar bizlerin negatif sonuçlarına göre pozitif sonuç alınması için yeni tedaviler uygulamaktalardır.Centrum Tüpbebek'den Recai bey'ide önerebilirim.Biz 1 tedavimizi orda uyguladık ancak embriyolarımıza yapılan genetik testte trizomi 13 sonucu çıkınca transfer iptal oldu ama merkezden memnunum.Özel merkezler her zaman hastanelerden iyilerdir.Ben daha önce 2 tedavimi üniversite hastanesinde yaptırdım ancak yoğunlukdan dolayı bizlerle düzgünce ilgilenemiyorlar.Tek avantajları ücretlerinin özele göre düşük olması diyebilirim.Ama tercih elbette sizlerin.O dediğiniz yeri bende önermem.