zekeriya tahir burak ta doğum yapan arkadaşlar yardım!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve dilemanne tarafından 21 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : dilemanne
  1. dilemanne

dilemanne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar 35 haftalık hamileyim ve ankarada iyi bir hastane ve doktor arıyorum. bu zamana kadar hrs kutlugül hanıma gidiyordum ve cok da memnunum fakat hastane doğum fiyatları cok fazla gelince başka hastaneler aramaya başladık doğum için. siz ne dersiniz geç mi kaldım hastane seçimi için panik içindeyim..lütfen yardım.

2. 21 Temmuz 2010
  3. dilemanne

dilemanne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    pardon zekai tahir burakmış stresten ne yazacağımı sasırdım:)

4. 22 Temmuz 2010
  5. dilemanne

dilemanne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kimse yok mu gerçekten orda doğum yapan!? nerdesiniz arkadaslar...

6. 25 Temmuz 2010
  7. rhfz

rhfz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben orda dogum yaptım 2008 agustosta .salgın enfeksiyon var diye tv ye çıktıgı zamanlardı .o yüzden hasta sayısı az, doktor sayısı fazlaydı beni en az 10 doktor muayene etmistir .epidural anestezi istedim yaptılar normalde yogunken yapmazlar demisti doktorum bu güzeldi.cok fazla stajerin eline düstüm bu kötüydü dogumuda beceriksiz bi bayan stajer yaptırdı benim alt taraf paramparca oldu .kısaca canım hastane tam tesekküllü ama kendine özel bi doktorun olsun o seninle ilgilensin yoksa deneme tahtası oluyosun ben 2. dogumda kesinlikle özel bi doktora yapmayı düşünüyorum hadi sana hayırlı dogumlar