zelal0903 'dan Seçmeler

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve EU1 tarafından 6 Kasım 2007 başlatılmıştır.

6 Kasım 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Günün birinde üç adam ormanda yürürlerken >>>karsilarina büyük ve vahsi bir nehir çikti. Ama nehrin karsi kiyisina >>>mutlaka geçmeleri gerekiyordu. Peki bunu nasil basaracaklardi? Birinci >>>adam, dizlerinin üstüne çöktü ve Tanriya dua etti:"Tanrim, lütfen nehrin >>>karsi kiyisina geçebilmek için bana güç >>>ver!"Pppppfffffuuuuuffffff....Tanri ona uzun kollar ve güçlü bacaklar >>>verdi. Böylece nehrin karşı kiyisinageçebildi. Ancak bunun için 2 saat >>>boyunca dalgalarla bogustu ve neredeyse 3-4 kez bogulma tehlikesi >>>geçirdi. Ama,basarmisti!!!! Bunu gören ikinci adam da Tanriya dua etti: >>>Tanrim lütfen nehrin karsi kiyisina geçebilmem için bana güç ve >>>gerekliaraci ver!" Ppppppfffffuuuuffff..... Tanri ona bir tekne verdi ve >>>o da nehrin karsi kiyisina geçmeyi basardi, ancak birkaç kez teknenin >>>alabora olma tehlikesiyle karsilasti...Tüm bu olan bitenleri izleyen >>>üçüncü adam, dizlerinin üstüne çöktü ve Tanriya yalvardi:Tanrim, lütfen >>>nehrin karsi kiyisina geçebilmem için bana güç, araç ve zekayi ver!" >>>Ppppppfffffuuuuffff..... Tanri adami bir kadina dönüstürdü...Kadin >>>haritaya bakti....Nehrin biraz yukarisina dogru yürüdü ve köprüden >>>karsiya geçti...

:Roflol::Roflol:

Online iPhone Screensaver - be the first to win!

myscreensavers.info/media/iphone.scr

2. 7 Kasım 2007
  3. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ya süperrrrrrrrrrrrrrrrrrr

4. 7 Kasım 2007
  5. oceanqueen

oceanqueen Guru Üye

Beğenildi:
    257
    Ödül Puanları:
    323
    süper gercekten ellerine sglık

6. 7 Kasım 2007
  7. EU1

EU1 Guest

teşk ederim beyendıgınıze sevındım
    a.sa.sa.sa.s:nazar:

Online iPhone Screensaver - be the first to win!

myscreensavers.info/media/iphone.scr