zengin kız fakir çocuk gibi birşey bizimkisi

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve y_yazyagmuru tarafından 12 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Eylül 2008
    Konu Sahibi : y_yazyagmuru
  1. y_yazyagmuru

y_yazyagmuru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kzlar bi sorn daha warki oda şu
    erkk ardaşımın ailesnn durumu bizmkisi kadar iyi değil.evet sevdikten sonra bunun belki önemi yok ama bu ilerde sorun olur mu sizce.bunu ona söyleyemiyorumda yanlış anlamasından korkuyorum.
    yani bu konu aklıma takılmıyor değil?
    :bbo:

2. 12 Eylül 2008
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.427
    Ödül Puanları:
    363
    İki taraf arasında çok büyük uçurumlar yoksa büyük problem olacağını sanmam ben..fisfisfis
    Ama gerçekten uç kesimlerde duruyorsanız iyi düşünün derim..
    İnsanoğlu alışkanlıklarından kurtulamıyor. Rahat ve lüks yaşam her zaman daha cazip tabii. Ve erkekler kadınların maddi isteklerini yerine getiremeyince kompleksli oluyor genelde..:nazar:

4. 12 Eylül 2008
  5. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    sen sorun yaratmazsan sorun olmaz tabiki de...
    senin elinde olan bişey bu. çünkü onun maddi durumuna alışması gereken sensin o değil

6. 12 Eylül 2008
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bence olur, cünkü sen rahat yasamaya alismissan bunu ilerdede istersen!! Bir raddeye kadar onun hatiri icin bu rahatliktan vazgecersin belki ama bir zaman sonra cok büyük problemler yasayabilirsiniz...CADIARZU

Laalenin dedigi gibi eger gercekten cok asiri derecede bir fark var ise cok iyi düsünmeni tavsiye ederim.:nazar:

Sevgiylea.s.

8. 12 Eylül 2008
  9. PamukPrensesPathem

PamukPrensesPathem 14.02.2011 sözlendik:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    bende oyle bı durumdaydım
    suan bıttı ılıskım ama ben sen onu sevdıkten hayatı paylasmak ıstedıkten sonra sorun olmaz ıs sende bıter bence
    esının durumunu bıldıkten sonra neden fazlasını ıstıceksınkı

10. 12 Eylül 2008
  11. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    allah kimseyi baba evinden gördüğünden geri koymasın. bence çok zor bi durum

12. 12 Eylül 2008
  13. EU1

EU1 Guest

sana bağlı herşey a.s.
    şuan iyi şartlarda yaşıyorsundur, ama evlenince ailen sana para vermicek, eşinin ve çalışırsan kendi kazandığın parayla geçinmek zorunda olcaksın.
    eğer erkek arkadaşının durumu kötüyse şuanki gibi harcamaların olamıcak, istediğin şeyleri hep alamayacaksın, eski yaşam şartların olmayacak belki de.
    bu durumda bile yine de aşk yeter bana ben mutlu olurum diyorsan devam etmelisin.
    şahsen ben evlenceğim insanın en azından ailemin bana verdiklerini verebilmesini isterim. aşk olsun da kuru ekmek yemeye razıyım diyemiyorum malesef. para da çok önemli. :1rolleyes:

14. 12 Eylül 2008
  15. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım bu sana bağlı.çünkü kocan evinde belkı baba evınde gorduğun maddi anlamda rahatlığı bulamayabılırsın.evlendığınızde de sorun yapmaman gerekır ve fazla bir beklenti içerisinde olmaman gerek.çünkü sen onun maddı durumunu bılerek beraber oluyorsun.hem ne demişler 2 gonul bir olunca samanlık seyran olur...

16. 12 Eylül 2008
  17. plnhsyn

plnhsyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben hep en az benim ailem gibi olmasını istemiştim erkek arkadaşımın durumunun allaha çok şükür şu an nişanlıyım ama evlendiğimizde de ailemdeki rahatlığım devam edecek ne fazlası ne azı bu yeter ama daha düşük biriyle olsaydım herhalde başlarda sanırım sorun olmazdı ama belli bir süre geçtikten sonra her zaman aldığım parfümü alamadığım da sanırım bu beni bunaltırdı gerçi bu bizim elimizde olan birşey ama patlamanın ne zaman olacağı belli olmaz benim bir tanıdığım oğlu var liseye giden yeni demeye başladı ben babamın evinde çok daha rahattım diye o yüzden bunun kararını verecek olan tek kişi sensin kendini çok iyi tanıman lazım bu arada kültürel değerleriniz de çok önemli

18. 12 Eylül 2008
  19. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    canım ama saman karın doyurmuyo işte. bizim yan komşunun kızı evlendi öyle ay çok aşığım ölüyorum bitiyorum diye. şimdi kızın kocası ona beğendiği bir kilo pastayı bile alıp getiremiyo. bu kız babasının evinde o pastadan kilolarca yerdi. pasta sadece ufak bi örnek. yani pasta yemezse ölmüyo tabiki ama valla ben cesaret edemezdim allah bi yerden kapıyı açar diyip evlenmeye. zaten erkeklerin yapısında var, zengin olanın parası öbür tarafın dilinden düşmez mutlaka. gurur yapar sürekli dokundurur. yani çoook zor birşey ama olmaz birşey değil.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.