Zengin oğlan fakir kız sorunu :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve piaa tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : piaa
  1. piaa

piaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mafoldumbenarkadaşlar 19 yaşındayım sevgilim de 20 yaşında.Sevgilimin beni sevdiğine inanıyorum ve güveniyorum.çok efendi bir insan.yalnız sorun şu ki o büyük bir şehirde yaşıyor ve ekonomik durumu benden baya baya iyi.ben de güzelim ama güzellik yetmiyor bakım için kıyafet için ayakkabı için para lazım.ona her zaman bakımlı ve güzel göründüm.şimdi okullar açılıyor ve benim dolabım bomboş:KK43: sosyal hayatım hiç yok çünkü bunun için de para lazım.hayatım boyunce okul kazanabilmek için ders çalıştım.biz evlenmeyi düşünüyoruz mezun olunca ama ben imkansızlıklar yüzünden saçma sapan şeylere takmaya başladım.onu ara sıra çok bunaltıyorum.ne yapmalıyım:KK43::KK43:bilmiyorumkismile:nazar::1shok::sm_confused::Saruboceq:

2. 19 Ağustos 2010
  3. CeYLo

CeYLo Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayrı şehirlerde yaşıyorsanız seni zaten göremezki güzelim
    ama okulu aynı şehirde okuyosunuz sanırım
    çok çok büyük bi bütçeye gerek yok bence tatlım
    mesela ben hep mağazaların indiriminden almaya gayret ederim. ve pazardan alışveriş ederim(mağaza ürünleri çok çok daha uygun fiyata oluyor)al bunları.bide saçını yap güzelce.oohhh miss
    takma bu kadar canım

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Ağustos 2010
  4. 19 Ağustos 2010
  5. nil88ay

nil88ay MUTLU :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yanlış düşünüyosun..bu düşüncelerle çocuğu da boğma..yoksa sonu korktuğun gibi olur..
    para kazanılmayacak bişey değil.onun zenginliği ailesinden.ailesi olmasa ikinizde eşitsiniz...
    üniv okuyorsun galiba veya okuyacaksındır inş. ozman mesleğini eline alınca bu tür tereddütlerin ortadan kalkacak..bi iki kıyafete umut bağlama.seviyosa üstüne başına bakmaz ki evlenmeyi düşünüyoruz diyosun..bu psikolojinle onu bunaltma sakın.....

6. 19 Ağustos 2010
  7. puR

puR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Seni üstüne başına bakıp da sevecekse sevmesin zaten!
    Hay allam yaa..

8. 19 Ağustos 2010
  9. senason

senason Limonata Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    üniversiteyi kazanman meslek sahibi olmak için ilk adımını atman önemli,zeten mesleğin olunca paran da olacak
    ayrıca giysi konusunda hiç sorun etme,az olsa da sevgilin hiç takmaz bunu,hatta senin o sevgi dolu gözlerine bakmaktan kıyafetlerini görmez bile

10. 19 Ağustos 2010
  11. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.326
    Ödül Puanları:
    463
    sevecekse seni sevecek kılık kıyafetini değil, sonuçta durumunu biliyodur herhalde
    bu yaşta bu düşünceleri aşmış olman gerekir
    seni gerçekten seviyorsa böyle şeyler onun aklının ucundan bile geçmeyecektir.

12. 19 Ağustos 2010
  13. tiffayn

tiffayn Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar geçici şeyler takma kafana güzelim allah başka dert vermesin

14. 19 Ağustos 2010
  15. piaa

piaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler kızlar..evet aynı üni.de okuyoruz ve etrafta öyle kızlar var ki illa ki dikkat çekmek istiyorsun...ve herşey o kadar pahali geliyor ki paran olmayınca... temiz kokmak ve temiz giyinmek hepsinden önemli diyorum ama her gün aynı pantolonu giymek zor bişey...bayanssulusmileÇok üzgünüm çoook

16. 19 Ağustos 2010
  17. Mune

Mune Administrator Yönetici

Beğenildi:
    58.752
    Ödül Puanları:
    663
    Flört ettiğin delikanlının seni sevdiğine inanıyor ve ona güveniyorsan,seni sen olduğun için sevdiğinede inanmalısın,varsın dolabın bomboş olsun,önemli olan hergün değişik kıyafetler giymek değil,önemli olan karakterdir.

Şimdi senin için giyim,kuşam ön planda,bizde senin yaşlarında olduk o yüzden seni anlayabilirim ama maddi durumunu bu kadar sorun etmemelisin,ilerde göreceksin ki güzellik gibi giyim kuşamda gelip geçici,bir beraberlik için yada insan ilişkilerinin devamı için sağlam bir karaktere sahip olmak gerekiyora.s
    Evlilikler,arkadaşlıklar dolaplar dolusu kıyafetlerle yürümüyor malesefa.s

Okumalı ve meslek sahibi olmalısın,hatta okul sonrası mesleğinle ilgili kariyer yapıp sonrasında evlenmen çok daha mantıklı bana soracak olursan
    Ve yaşça senden büyük olmanın verdiği tecrübeyle şunuda kulağına küpe yapmanı isterim,fakirlik ayıp değildir,utanılacak birşeyde değildir,sakın kendini hor görme a.s

Hem bugün maddi durumu iyi olan erkek arkadaşının yarın ne olacağı belli olmaz,belki o da herşeyini kaybeder,hayat bu bilemeyiz ki,o tüm varlığını yitirdiğinde evliyseniz şayet dolabım bomboş diyerek ağlayacak mısın,yoksa canımız sağolsun,mesleklerimiz var,çalışır,ayaklarımız üzerinde dururuz mu diyeceksina.s
    Son satırlarımı yanlış anlamanıda istemem,anlatmak istediğim,bir beraberlikte sevgi,saygı varsa ve çiftler omuz omuza veriyorsa varsın dolaplar boş olsuna.s

18. 19 Ağustos 2010
  19. piaa

piaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ve benim kendime ait bi bilgisayarım bile yok.tatilde girebiliyorum ama okul varken giremiyorum.o internete giriyor arkdaşarıyla konuşuyor.ve aklını yorabileceği pek çok şey var amaa benim bütün ilgim onun üzerinde çünkü yapacak hiç bişeyim yok...bi uğraş istiyorum.çok güzel resim çizebiliyorum bilgisayarda çok yeteneklym ama orda bu imkanım olmadğndan çizemyrm.yalandan uğraşlarla da edinemem ki.ben yüzmeye gidiyorum ben gezmeye gidiyorum diye.:KK43: off ya düşüncelerle boğuşuyorum hep.bazen soğuk davranıyorum onu sıkmamak için:KK43: