Zerosmoke Sigara Bıraktırma Küpesi

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve vimjo_moderator1 tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

  10 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : vimjo_moderator1
 1. vimjo_moderator1

  vimjo_moderator1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  3 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  695
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  Zerosmoke iki biomıknatısı dış kulak üzerine yerleştirilir ve sabitlenmiş şekilde kullanır.


  Zerosmoke 24 ayar mıknatıs özellikli altın kaplamadır aynı zamanda doğal bir iletkendir ve herhangi bir alerjik reaksiyona karşı korumalıdır.


  1-) Mıkmatısları parmağınızın ucuna yerleştirin.

  2-)Küçük mıknatısı kulağınızın ön tarafına gelecek şekilde yerleştirin

  3-)Büyük mıknatısı ise kulağınızın arka tarafına gelecek şekilde yerleştirin.
  Sadece birkaç saniye içinde kulağınıza takabilirsiniz.sonrasında günlük aktivitelerinizi devam ettirebilirsiniz.iki biyo mıknatısı yerlerinde tutabilmek çekim gücünün doğal sonucudur.

  ZeroSmoke, 1950’li yıllarda Fransız Dr. Paul Nogier tarafından geliştirilen "auriculotherapy" (kulak tedavisi) bilimine dayanmaktadır. Dr. Paul Nogier, siyatik tedavisini kulağın bir bölgesini yakarak uygularken, kulak üzerindeki bölgelerle insan anatomisi arasında ilişki olacağını fark etti ve bu ilişkiyi incelemek için harekete geçti.


  Nogier’in ilk büyük keşfi kulaktaki ters fetüsün somatotopik temsili, kulakta belli bölgelere karşılık gelen fetüsün anatomik bölgeleri ile ilgilidir.


  Nogier vücudun herhangi bir yerindeki ağrının, o ağrının kulakta karşılık gelen bölgesinin iğne, yakma, masaj ya da elektrik akımı ile uyarılmasıyla rahatlatılabileceğini keşfetmiştir. Bu keşifler hızla Çin tarafından kabul edilmiş ve onların Geleneksel Çin Tıbbı uygulamalarına dahil edilmiştir. Nogier keşfini ‘kulak tedavisi’ olarak adlandırmıştır. Bu yöntem genellikle yaygın ağrı durumları ve diğer tıbbi bozukluklar için bilinen bir tedavi olmuştur ve kombine tedaviler de madde bağımlılığı tedavisi için kullanılmıştır.


  Kasım 1997 yılında, Birleşmiş Devletler Ulusal Sağlık Kurumları oy birliği ile akupunktur uygulamasına şartlı onay ile izin verdi.


  Bu eğitime bir değerlendirme eklediler, böylece kulak akupunkturunun ağrı azaltma ve bağımlılık tedavilerinde kullanılması desteklendi.


  Sigara bırakma konusunda akupunktur yöntemi en etkili ve başarı sağlayan yöntemlerdendir.Bilindiği gibi akupunktur yöntemi kilo vermede,alkol ve ilaç tedavilerinde de kullanılıp başarı hikayeleri oldukça fazla olan bir yöntemdir.şimdi sigara bırakmak isteyenler içinde bu yöntem uygulanıyor ve bir akupunktur iğnesi ile aynı amaca hizmet etmekte olan ZEROSMOKE 2 parça biyo mıknatıs ile hem daha rahat edip hem de sigarayı bırakarak hem kendinizi hemde çevrenizi mutlu edebilirsiniz.


  Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız
   
  Son düzenleme: 15 Ağustos 2010