zevk suyunan hamıle kalınırmı?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve geniekiller tarafından 16 Ocak 2009 başlatılmıştır.

16 Ocak 2009
    Konu Sahibi : geniekiller
  1. geniekiller

geniekiller Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar benim eşim yanımda deıl ama 3-4 ayda bi gelıyor ortalama 3 hafta falan kalıyor yanımda tabı yanımda oldugu zamanlarda hergun bırlıkte oluyoruz hatta bazen ust uste 2 defa oldugu bıle oluyor bız sımdı cocuk dusunmuyoruz normalde korunmamıza ragmen ıhmalkarlıgımız yuzunden bu geldıgınde prezervatıf almayı unuttuk her seferınde gerı cekılme yontemını kullandı esım ama ben zevk suyundanda hamıle kalınabılcegını duydum bu dogrumu acaba bırde ust uste 2. kez ılıskıye gırınce ıcerde kalmıs olabılıyomus sanırım bundanda korkuyorum kasıklarımda 2 gundur ara sıra agrı oluyo kasılma seklınde bırde halsızlıkte var normalde ayın 18ınde veya 19unda adet olmam gerekıyor cok korkuyorum olamıcam dıye sızce hamıle kalmıs olmam mumkunmu
  2. 16 Ocak 2009
  3. artuner

artuner Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaa canım öyle saçma şey olurmu zevk suyunda hareketlilik yokturki allah aşkına sperm bile erkeklerde 100 de100 çıkmazken valla eşime sordum şimdi öldü gülmekten ben diyo bunca yıldır doktorum böyle şey duymadım diyo korkmana gerek yok bence
  4. 16 Ocak 2009
  5. geniekiller

geniekiller Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama butun doktorlar zevk suyundada az da olsa sperm oldugunu soyluyo pekı bıde 2. ılıskıde ıcerde kalan spermlerıın olması olayına ne dıyosunuz
  6. 16 Ocak 2009
  7. artuner

artuner Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım eşin tam olarak içine boşaldımı anlamadım yoksa zevk suyundanmı şüpen
  8. 16 Ocak 2009
  9. artuner

artuner Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaa bu arada ben galiba doğru anlamadım eşinin zevk suyundanmı bahsediyosun valla şimdi dikkatli okudumda
  10. 16 Ocak 2009
  11. geniekiller

geniekiller Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır esım kesınlıkle ıcıme bosalmadı onu bılıyorum esım kendınden de emın hıc kacırmadım dıyor ama ben sundan şüphelenıyorum bız arka arkaya 2 defa ılıskıye gırdık esım ıkı kere bosaldı dısarı ama ılk bosaldıktan sonra ılıskıye gırdıgımızde acaba ıcerde hıc sperm kalmısmıdır dıye korkuyorum
  12. 16 Ocak 2009
  13. geniekiller

geniekiller Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet esımın zevk suyundan bahsedıyorum
  14. 16 Ocak 2009
  15. artuner

artuner Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aaa canım az önce gülmekten ölen eşim şimdi plağı değiştirdi erkeğin zevk suyunda azda olsa meni vardır dedi kusura bakma az önce yanlış anladım ben ama olsunya ne güzel sana arkadaş olur işte bak biz yıllardır uğraşıyoruz tatlım ya
  16. 16 Ocak 2009
  17. geniekiller

geniekiller Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama benım esım yanımda degıl ben aılemle kalıyorum yanı sımdı degıl sırası tabıkı zamanı gelınce bızde ıstıyoruz ama suanda cok korkuyorum olmasından:çok üzgünüm:
  18. 16 Ocak 2009
  19. artuner

artuner Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya canım az önce gülmekten ölen kocam valla şimdi tam tersini söylüyor ben ona yanlış anlatmışım zevk suyunda azda olsa meni varmış