Zeynep Kamil Hastanesinde gebelik takibi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve nemoda tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

21 Şubat 2010
    Konu Sahibi : nemoda
  1. nemoda

nemoda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bu hastaneye gebelik takibi ve testler için giden varmı? Nasıl bir prosedür izleniyor başvuru için ve gerçekten ilgileniyorlarmı? Ben bazı testleri Validebağda yaptırdım ama doktor resmen başından savdı ve testlerim bi kısmını yapmadı.

2. 2 Mart 2010
  3. gldnnn

gldnnn küçücüğüm herşeyimmmm... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben ikili testimi yaptırmak için zeynep kamil'e gittim. randevumu internetten almıştım. zeynep kamil çok kalabalık. sıra numarası olmasına rağmen uyulmuyor. birde muayene öncesi gebe izlem karnesi çıkarmak lazım, sonrasında tekrar sıraya girip kilo ve tansiyon ölçümü yapılıyor. bu ölçümü her muayenede yapmak gerekiyormuş. ardından sıraya girip muayene olmayı bekliyorsun. doktor 2 kişiyi aynı anda içeri alıyor ve ultrasonla her hastaya bakmıyor. ben ztn ikili test için geldiğimi belirttim ama ne yazıkki yaptıramadım. doktor yönlendiriyor ztn seni. ikili test için nisan ayına randevu veriyorlardı. yani kısaca zeynep kamil'de işini yaptırabilmen için oranın doktoruna dışarıdan devam etmek lazım sanırım. o zmn işlerin daha kolay oluyor.

4. 8 Mart 2010
  5. sudemebru

sudemebru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 2 li test olcağım zaman ve özellikle torpille gitmeme rağmen hiç ama hiç ilgi yok dr lar desen bi dünya iğrenç bi yer o kadar antipatiğim o hastaneye dr un yanına girdim sanki duvarla konuşuyom rabbim sabır versin ordan hizmet bekleyen herkese