zeynep kamil mi memorial mı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve pusula11 tarafından 27 Nisan 2010 başlatılmıştır.

27 Nisan 2010
    Konu Sahibi : pusula11
  1. pusula11

pusula11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben 35 yaşındayım.7 yıllık evliyim.bu sürede bildiğiniz tedavi süreçlerinden geçtim.4 negatif aşılamam oldu.en son sebepsiz infertilite teşhisi kondu ve tüp bebek denildi.haziran-temmuz gibi başlamak istiyorum.ama gönlüm bir türlü rahatlamıyor.ilk denemem ancak yaşım riskli.şimdilik yumurta rezervi vs.ile ilgili sorunum olmadı.tabii bu daha sonra olmayacağı anlamına gelmiyor.rapor çıkartıp daha az maliyetle 2 hakkımı devlette mi kullanıyım yoksa memorial'a gidip şansımı orada mı deneyeyim.olacağı varsa heryerde olur biliyorum.ancak tutmazsa maddi olarak toparlanıp yeniden yaptırmam zaman alabilir.derdimi anlatabilmişimdir umarım.tecrübelerinizle yardımcı olursanız sevinirim.

2. 27 Nisan 2010
  3. apple23

apple23 öykü&övgün Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım tedavin şimdiden hayırlı olsun. bende 3 yıl sebepsiz inf. tanısıyla 2 başarısız tüp bebek denemem oldu. 3. de memorialde pozitifi yakaladım. sebepsiz inf. tanısı olan bir çok arkadaşım memorialde bebeklerine kavuştular. doktorları en önemlisi laboratuvar koşulları çok teknolojik. gidip görüşmeni tavsiye ederim. inşallah meleğine en kısa zamanda kavuşursun.

4. 27 Nisan 2010
  5. pusula11

pusula11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağol canım.içim rahatladı biraz.senin memorial'da yaptırdığını bilmiyordum.allah evlatlarını korusun,sağlıkla sana bağışlasın.

6. 27 Nisan 2010
  7. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bızımkısı sebepsız ınfertılıte degıldı ama kaybedecek zmanımız yoktu 30 yasındayım esımde 35 hem fsh ım yukselıyor hemde erkek ınfertılıtesıde vardı, 3 yılımız dolmadıgı ıcın devlettten yararlanamıyorduk ama az kalmıstı velhasıl maddı manecvı herseyı dusunduk hayat zor zira. ılkını baska bır yerde denedık olmadı 2. yı cesaretımızı toplayıp memorıalde denedık cok sukur bır kızımız olacak Allahın ıznıyle beklıyoruz.
    tup bebek tedavısı pahalı bır tedavı manevı anlamdada cok zor, ama para bır sekılde yerıne gelıyor zman kaybının ıse telafısı yok. hıc bıryerde vakıt kaybetme ıyı merkezlerden bırını sec ve basla bır an once Allah yardımcın olsun

8. 27 Nisan 2010
  9. pusula11

pusula11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok teşekkür ederim.ben de çoğunlukla böyle düşünüyorum.ama ya tutmazsa ne yaparım bilmiyorum.bir merkeze gideceksem,o kadar parayı vereceksem bari memorial olsun istiyorum şimdilik.bende de güven uyandırıyor.yazdıklarınız da bunu pekiştiriyor.10 gün içinde karar vermem lazım.yardımın için tekrar sağol.allah yavrunu kucağına almayı da nasip etsin.

10. 28 Nisan 2010
  11. sevgilerimle

sevgilerimle Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    gülüm

bizdeki sorun bende--tüpler tikanik
    6 kez tüp bebek denedik--hic bir tutunma olmadi
    yazin allah nasip ederse eger. memoriala gitmek istiyoruz
    orda co culture ve endometrial injury yaptirmak istiyoruz--tutunmaya faydaliymis bunlar
    deniyelim artik-- zemuszemus
    bana memorial email üzeri herseyi cok iyi anlatti--hepsi cabuk cevap verdi sorularima--
    7 inci denememiz olacagi icin bir epey sorularim da oldu yani-
    co culture ve endometrial injury hakkinda bilgilenmek istedim
    --hic bunalmadilar--sagolsunlar--cok ilgililer bence
    bazi merkezler tersler gibiyidi--

onun icin bende memoriali sectim--ve eminim ki iyi bir yer

tedavilerimiz hayirli olur insallah

12. 28 Nisan 2010
  13. pusula11

pusula11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    her topiğe buna benzer mesajlar bırakıyorsunuz.normal de muhatap bile olmazdım ama belki birinin inanacağı tutar değil mi.sizin de umudunuz o zaten.çok ayıp yaptığınız.

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Nisan 2010
  14. 28 Nisan 2010
  15. pusula11

pusula11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım okuduklarıma göre,olumsuz denemelerden sonra memorial da sonuç alan birçok arkadaşımız var.ben de zaten bu merkezi diğerlerinden ayırırken bunu göz önünde bulundurdum.bu kadar ilgili olduklarını bilmiyordum ama.nasıl korkuyorum biliyorsundur.ne kadar güçlü bir insansın ki buna 6 kere katlanmışsın.yedinci için yola çıkmışsın.allah tüm emeklerinin karşılğını verir inşallah.canı gönülden dua ediyorum sana.inşallah bu tedavinle yavrularına kavuşursun.bizler için de dua et.çünkü benim nazarımda sizin gibi insanlar bir anneden ''çok daha ulvi''bir yerdeler.anneler günün kutlu olsun.

16. 29 Nisan 2010
  17. sevgilerimle

sevgilerimle Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim

sen icini dinle--bence memorial paraci filan degil--cok kisi orda gebe kaldi
    ben birde düsünüyordum--ya brüksel ya memorial diye
    ama brüksel tek ilk mesajima cevap verdi--fiyatlarini söylediler ve ön görüsmeye cagirdilar--
    diger mesajlarima hic cevap vermediler--galiba cok bunalttim, didikledim herseyi
    memorial da öyle degildi--doktorumu bile sectim--hale hanim
    insallah onun hastasi olurum--

olucak, bizim de bébegimiz olacak tatlim
    6 kez negatif duymak cok kötüydü..ama bebisimin anne demesini duymanin özlemi daha da büyükmüs
    devam devammmmmm

18. 30 Nisan 2010
  19. pusula11

pusula11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah yakın zamanda bizim de anne diyerek peşimizden koşturan yavrularımız olur.allah bu hasreti daha fazla uzatmasın.ben de hale hanımı istiyorum ve haziran,temmuz gibi.belki aynı zamanlara denk düşer.hatta belki de aynı zamanlarda hamile oluruz kim bilir.bundan sonra takipçinim zaten.düştüğümüz yerde birbirimizi kaldırırız.devammm deriz.