zeynep kamilde tüp bebek tedavisi olanlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sevilcan tarafından 12 Mart 2009 başlatılmıştır.

12 Mart 2009
    Konu Sahibi : sevilcan
  1. sevilcan

sevilcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    153
    slm arkadaslar bende bir kaç aya kadar tüp bebek yapmayı düsünüyorum :CüvCüv:malum biraz pahalı bi işlem madi durumda kısıtlı olunca en uygun nereyı bulursam oraya gitmeyi düsünüyorum zeynep kamıl hastanesınde tedavı olanlar yada daha uygun bıldıgınız yerler varsa lutfen bana cevap yazın bıde fıyatını yazarsanız cok sevınırım hayırlı günler

2. 12 Mart 2009
  3. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben tedavimi orda oldum.raporumuda orda çıkartmıştım zaten.eğer rapor çıkartırsanız ilaçlarla birlikte toplam maliyet 800 tl. eğer rapor olmazsa 3000-3500 arası diye biliyorum

4. 12 Mart 2009
  5. sevilcan

sevilcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    153
    iyima canım bızım sıgortamız yok özel yaptırıcam 5 sene dolu olması lazımmıs ssk raporumda var ama bı işe yaramıyor

6. 12 Mart 2009
  7. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bu 3000 tl nin arasında ilaçlarda var canım.ama sen yinede oraya gidip tam maliyeti bir öğren.ben ocak ayında oradaydım.ve biraz karışık bir düzeni varmış gibi görünsede doğru ve etkin tedavi uyguluyorlar

8. 12 Mart 2009
  9. sevilcan

sevilcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    153
    tesekkur edrım canım ilk fırsatta hafta sonu bi işimiz olmassa gıdıp görüsmek istiyorum ilgil için cok tesekkur ederım senın suan durumun ne canım işallah hamıleyım dersın bende svınırım

10. 12 Mart 2009
  11. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım haftasonu eğer toplama yada transfer işlemleri olmazsa kapalı oluyor.açık olsa bile sanırım sekreter orda olmaz.yani görüşmenizi hafta içi yapmalısınız.evet ben hamile kaldım ilk denememde fakat dış gebelik olduğu için malesef benden almak zorunda kaldılar onu..... bende mayıs veya haziranda dondurulmuşlarımla devam etmek için orada olacağım yine.

12. 12 Mart 2009
  13. sevilcan

sevilcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    153
    canım benım cok gecmıs olsun ama enazından kardeslerı hazırda beklıyorlar demektı daha zamanı varmıs tatlım işallah allah hayırlarla bebegını kucagına almayı nasıp etsın işallah bizim gibi olan herkese nasip etsin rabbim

14. 12 Mart 2009
  15. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    amin inşallah canım.sen ne zaman yaptırmayı düşünüyorsun??

16. 13 Mart 2009
  17. sevilcan

sevilcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    153
    önümüzdeki ay adetten sonra baslanıyor galıba önümüzdeki ayın 30 işallah bi aksilik cıkmassa allahım izin verırse kısmet bakalım uıne gün dogmadan neler dogar bilinmez canım senın sorunun ne benımkı tüplerim alıntı ikiside tıkalıydı 6 ay önce amelıyat oldum işallah bu sefer sana banada bizim gibi evlat isteyen herkese nasip etsin rabbim :CüvCüv::eek:

18. 13 Mart 2009
  19. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim eşimdeydi problem.ilk denemede hamile kaldım ama dış gebelik oldu sonuçta. bizde bu ayın sonlarına doğru tekrar görüşmeye gideceğiz yeni tedaviye başlamak için.bu arada senin yaşın kaç arkadaşım?