Zeytin Yaprağı Çayı ile zayıfladım...

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve elf_yldz tarafından 18 Nisan 2009 başlatılmıştır.

18 Nisan 2009
    Konu Sahibi : elf_yldz
  1. elf_yldz

elf_yldz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Arkadaşlar...yerimseniben

Uzun zamandır yaptığım farklı diyetlerle kulladığım ama bitkisel ama kimyasal zayıflama ilaçlarıyla amacıma ulaşamadım. Umudu mu yitirdiğim bir anda zeytin yaprağı çayıyıla tanıştım...
    Tanışmama vesile olan olayda tvde bir program izlerken alt yazıda taşın suyunu çıkaran müthiş Türk Faruk Durukan yazıyordu ve bi adam zeytin yaprağı çayından bahsediyordu. Nobel ödülüne aday gösterilen bu kişi zeytin yaprağı çayının vücudun toksinleri yakmasını sağladığından bahsediyordu. hatta içindeki oleopeane maddesi sayesinde de diyet esnasında kişilerde görülen yorgunluk, halsizliğe neden olan kandaki glikoz dengesini sağladından bahsediyordu. kendimde kimya mühendisliği son sınıföğrencisi olduğum için açıkcası başta çok akıllıca gelmedim çünkü bilimsel olmayan şeyler mantıklı gelmiyodu bana...İnternetteki araştırmaların sonucu tamamen bilimsel raporları olan hatta bazı makalelerde de bu maddenin gerçekten denilen şeyleri yaptığını öğrendim. İstanbul'da faaliyet gösteren bir firmanı bunu pazarlıo. bir süredir kullanıyorum ve hakkaten dedikleri doğru olduğuna inandım... diyet yaparken hiç bir halsizlik, yorgunluk hissetmiyorum...ve zeytin yaprağı çayı sayesinde kilo verip yağlarımdan kurtuldukçada mutlu oluyorum...ilgilenelere bu konuda yardımcı olmak isterim...:hooray:

2. 18 Nisan 2009
  3. minelne

minelne afffettt Allahımm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım kaç kilo verdin?nerden alabiliriz?

4. 18 Nisan 2009
  5. minelne

minelne afffettt Allahımm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    zayıflamak için yapmadığımız kalmadı 1de onu deneyelim bakalımdelikafadulden

6. 19 Nisan 2009
  7. Sibel80

Sibel80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    149
    Ödül Puanları:
    163
    ilginç bildiğimiz zeytin ağacının yaprağını m kaynatıyoruz acı olmuyormu.biraz daha detaylı anlatabilirmisin

8. 19 Nisan 2009
  9. turamm

turamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyi geceler arkadaşım ne kadar kilo verdirdi de o kadar mutlu oldun hemen verdiriyorsa ne mutlu sana denemekte yarar var zaten zeytin çekirdegide basura falan çok iyi geliyor bazen kahvaltıda yutuyorum çekirdegini ama zeytini yedikten sonra ikisini bir yutmuyacaksın zeytin şifadır bilgin için teşekkürlera.s.

10. 20 Nisan 2009
  11. melike ve masalxix

melike ve masalxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla artık kilolar yüzünden yapmadığımız,denemediğimiz kalmadı.biraz anlatırmısın nasıl bir bitki nerden alabiliyoruz.bunuda deneyelim.umarım bu işimize yararr:roflol:

12. 20 Nisan 2009
  13. jeonil

jeonil papatyanilim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    caım meraba ben de zayıflama kervanında olanlardanım bu dediğini çok merak ettim
    acaba nasıl alabiliriz
    fiyatı nedir
    bu konularda da yardımcı olursan sevinirim
    tşk canımm

14. 20 Nisan 2009
  15. gulay_utku

gulay_utku Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben yapmıştım zeytin yaprağı çayını hiç acı değil hatta tadı yok diyebilirim zayıflattığını bilmiyordum gidip ağaçlardan toplayım bari :)

16. 20 Nisan 2009
  17. funda84

funda84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Zeytin yapragi cayi sadece Zayiflamaya degil bir sürü rahatsizliklara da faydasi varmis interneten arastirdim ve bunlari buldum
    Kullanıldığı yerler:
    Hücre Yenileyici, Canlandırıcı ve Selülit Giderici, Romatizmal Hastalıklar, Kan Basıncını Dengeleme (yüksek tansiyonu olanlar için, Kan Şekeri Seviyesini Dengeleme, LDL Kolestrol Seviyesini Dengeleme, Bağışıklık Sistemini Güçlendirme, Fungal(Mantar) Enfeksiyonları, Yüksek Antimikrobiyal, krobiyal etki, Yüksek Antioksidan Etki, Cilt Rahatsızlıkları, Dizanteri, Hepatit A,B,C, Soğuk Algınlığı,Bronşit, Zatürre, Zona.
    Zeytin yaprağı, etkileri sarımsak ve soğana benzeyen doğal bir antioksidan ve antibiyotiktir. Düzenli olarak hastalıklardan korunma amaçlı tüketileceği gibi, vücudun mikroplara karşı direncini de içeriğinde bulunan "oleuropein" sayesinde arttırdığı gözlemlenmiştir.
    ( alintidir )

18. 7 Mayıs 2009
  19. duruemlak

duruemlak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyi günler 1 hafta günde iki kere içtim ama buda fayda etmedi kilolar yeride duruyor bana yaramadı belki başkalarına yarar