Zeytinyağ Ve Cevizle Gelen Bakım

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve pink_girl tarafından 22 Kasım 2007 başlatılmıştır.

22 Kasım 2007
    Konu Sahibi : pink_girl
  1. pink_girl

pink_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım arkadaşlarım şimdi sizlere uygulaması basit ama saçı mükemmel besleyen bir iksir sunuyorum:hooray:

malzemeler:
    1 çay bardağı saf (halis) zeytin yağı
    3 yeşil ceviz (ceviz yaş olmalı)
    eğer yaş ceviz bulamazsanız kuru ceviz içini kullanabilirsiniz.

hazırlanışı:
    cevizler güzelce havanda ezilir ve zeytin yağının içerisinde 2 gün bekletilir.

uygulama:
    karışımı saç diplerinize ve saç uçlarına güzelce masaj yaparak yedirin bir bone ile saçlarınızı 2 saat bekletin güzelce yıkayın.

not:karışımı daha uzun süre bekletmenizde hiçbir sakınca olmamakla beraber saçınıza zarar verecek ısıda yıkamayın.güzel günler diliyorum:enbuyukkk::nazar:

2. 23 Kasım 2007
  3. pink_girl

pink_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslarım cok tesekkür ederim ben sizin için emek verip yazdım ve başkaları gibi uydurma bilgiler degil emek verip denediğim ve gercekten güvendiğim bilgiler ama hiç biriniz bir tesekkür mesajı bile yazmamışsınız canınız sagolsun.

4. 23 Kasım 2007
  5. sinoplu

sinoplu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım biraz sabret bence belki arkadaşlar bi deniycektir ama ben kendi adıma denemiş olduğun bi formül sunduğun için teşekkür

6. 23 Kasım 2007
  7. EU1

EU1 Guest

saol canım paylaşımın için... parmaklarına ve de klavyene sağlık..... a.s.

8. 25 Kasım 2007
  9. EU3

EU3 Guest

ya ben bu zeytinyağını hiçç saçıma sürmeye cesaret edemedim yıllardır...hala da öyleyim...içimden bi ses ya arındıramazsan diyip duruyooofisfisfisfisfisfis o yüzden hiç uygulayamadım böyle bakımları...

10. 25 Kasım 2007
  11. Lakito

Lakito Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Evet kızlar zeytinyağı çok faydalı saçlar için fakat yapan arkadaşlara bir sorum olacak.Saçtan nasıl arındırıyorsunuz bu yağı?

12. 26 Kasım 2007
  13. pink_girl

pink_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben banyoda önce saçımı yıkıyorum vücuduma z.yağı bulaşmamasına dikkat ediyorum.(güzelce şampuanlıyorum sonra duruluyorum bu işlemi bir kaç kez yapıp saç kremini güzelce saç uçlarıma yediriyorum ve z.yağının tortusu kalmıyor) ama inan bana tüm bu zahmete değer saçlarındaki farkı hemen anlarsına.s.

14. 26 Kasım 2007
  15. pink_girl

pink_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    rica ederim canım umarım memnun kalırsınız.kızlar kusura bakmayın yorumlarınızı cevaplamak için sanırım biraz geç kaldım ama haftasonu annem geldi onunla sohbet etmekten fırsat bulamadım.uzun zamandır görüşemedik anakraliçeyle şimdi hasret gideriyoruzsırnaşık şey

16. 26 Kasım 2007
  17. pink_girl

pink_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    rica ederim ben kadınlar kulübünü henüz keşfettim ve bildiğim denediğim memnun kaldığım bütün bilgileri sizlerle paylaşmak istedim yorumlarınız için sabırsızlığımda bu sebeptendir:eek: yorumlarınız için çok teşekkür ederima.s.

18. 26 Kasım 2007
  19. Alsebe

Alsebe Rutbesiz :-) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Emegine saglik..Guzel bilgilermis cevizi hiç duymamistim bu sekilde...En kisa zamanda demenemeye calisicam..Cunki ihtiyacim var...