Zeytinyağı hakkında aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz

Konusu 'Mutfak Püf Noktaları' forumundadır ve tulinserpil tarafından 12 Mart 2007 başlatılmıştır.

12 Mart 2007
    Konu Sahibi : tulinserpil
  1. tulinserpil

tulinserpil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Bir Akdenizli olarak bebekken yapılan mamalarımda bile zeytinyağı kullanılmıştır, aynı şekilde ben de evimde asla zeytinyağı dışında yağ kullanmıyorum ve artık diyebilirim ki
    zeytinyağı uzmanıyım. Aklınıza zeytinyağı ile ilgili takılan soruları sorabilirsiniz kızlar.

Düzeltme Not: Elif arkadaşımın uyarısı ile düzeltme yaptım, düzeltme yaptığım yer koyu harfle yazılmıştır. Teşekkür ederim.

2. 12 Mart 2007
  3. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.137
    Ödül Puanları:
    438
    zeytinyağı uzmanısın ama bu kadar şifalı olduğunu biliyoruz neden kullanmıyosun:uhm:

4. 12 Mart 2007
  5. tulinserpil

tulinserpil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Elifcim çok teşekkür ederim uyarın için, kullanmaz olur muyum tabiki kullanıyorum yazarken yanlış yazmışım hemen düzelttim, çok teşekkür ederim uyarın için.

6. 21 Mayıs 2008
  7. sedagnr

sedagnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar zaytinyağı her derde deva ben doğduğumdan beri zeytinyağı kullanıyorum desem yalan olmaz beni zeytinyağı ile büyütmüşler ve ben hala kullanmaktayım saçlarım için cildim, ellerim,ayaklarım aklınıza gelebilecek heryerde çok faydalı herkeze tavsiye ediyorum önemli bir konu daha selülitlerime bile kullanıyorum yok denecek kadar az vazgeçmem :teytey:

8. 17 Haziran 2008
  9. Karpak

Karpak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zeytinyağı ile yapılan yara ve yanık merhemi varmış biliyosanız lütfen yazın