Zeytinyağı ile guneşte haşlandım :(

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve Amorous tarafından 17 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Amorous
  1. Amorous

Amorous Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar 3 günlüğüne erdeğe gittim tatil için ama gitmez olaydımm :KK43: garnier 50 faktorlu guneş kremi aldım.Guneşe çıkmadan once surup ole denize gircektim.Ama bi teyzemiz saf zeytinyağı kullanmamı,çok gusel yanıp bronzlaşacağımı soyulma ve yanma olamayacağını anlata anlata bitiremedi bende 2.gün kanıp iyice surunup yattım guneşe.(1.gun garnier surdum hiç yanma acıma olmamıştı)Aman allahım eve gittiğimde turşu gibi oldum inanılmaz bi ağrı sancı bütün gece öldüm.Islan bezlerle yattım.Ertesi gun ne denize girdim ne dışarda dolaşabildim.Kollarım sırtım su topladı.İstanbula geri dondum.Hemen eczaye gittim olayı anlattım.3tane krem verdiler birdede ağrı kesici kullanıyorum ama geçmedi daha bugün 3 gün hala kollarımı kımıldatamıyorumm :KK43:(

Arkadaşlar sizde benim gibi saflık yapmayınn korumasız çıkmayınn çok canım yanıyorrr...
    :eek:klava::eek:klava::eek:klava:

2. 17 Temmuz 2008
  3. tatxux

tatxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    off canım yaa çok geçmiş olsun. nasıl kanıp da böyle bi hata yaptın. neyse olan olmuş, tekrar çok geçmiş olsun. ayy, valla sanki senin çektiğin acıyı ben çektim okurken yaa, kıyamam.

4. 17 Temmuz 2008
  5. darkblue

darkblue Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aman arkadaşım geçmiş olsu neden o kişiyi dinledinki sen güneş ısınları artık direkt yeryüzüne ınıyor ozon tabakası delıgınden dolayı guneslenırken 50+ faktor kullanımlı sütler ve kremler kullanın diyor doktorlar cilt kanserine davetiye cıkarıyor umarım bır an evvel eczacının verdıgı agrı kesıcı ve kremlerle iyileşirsinde acıların geçer...

6. 17 Temmuz 2008
  7. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146

geçmş olsun canım bazen böle işgüzar teyzeler çıkar:eek:klava:

8. 17 Temmuz 2008
  9. cok gecmiş olsun cnm ...
    neyse olan olmuş her olumsuzluk bir tecrübedir...
    bu hafat sonuna kadar iyileşirsin umarım sevgiler

10. 17 Temmuz 2008
  11. Amorous

Amorous Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    valla nasıl saflık yaptım hala kendime şaşırıyorum ben ki süt beyaz biriyim normal şartlarda bile yanarım hemen amaa ders oldu bana bi daha bole şeylere kanmam :KK43: işin ilginç yanı kadın 3 yaşındaki çoçuğuna kendisine de sürdü hiç bişi olmadı onlara ben,ablam ve halam haşladık en kötü ben oldum çünkü tamamen süt gibiydiiim :KK43:

Allahım kimseye bole acılar vermesinn
    hepsinize iyi niyeleriniz için teşekkür ederimmm

12. 17 Temmuz 2008
  13. beyazkedxix

beyazkedxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım çok geçmiş olsun çiğ patatesi rendeleyip yanık yerlerin üzerine koyarsan hem acını hafifletir hemde çok fazla yanık lekesi kalmasını engelliyor arkadaşlarım tarafından denendi biliyorum taabi yanık ilaçlarınıda kullanmalısına.s.

14. 17 Temmuz 2008
  15. LonelyLove

LonelyLove siyaha aşığız beyaza deli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    annem yıllardır denize gidince vücuduna mutlaka saf zeytinyağı sürer çok yaktığı doğru özellikle beyaz tenliysen haşlanıyosun ama kadında birtane güneş lekesi yok valla zeytinyağından dolayı olmadığını söyler hep ben haşlanmak istemediğimden sürmem ve vücudumda azda olsa güneş lekeleri var

16. 17 Temmuz 2008
  17. zeytin gxoxzlxux

zeytin gxoxzlxux Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende beyaz tenliyim krem kullansamda yanıyorum ve soyuluyorum ama soyulmamak için denizden snra kullanırım ve hiç bişeyim olmaz:nazar:
    çok şaşırdım doğrusuCADIARZU:sm_confused:

18. 17 Temmuz 2008
  19. incir

incir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    258
    Ödül Puanları:
    153
    Ben de beyaz tenliyim 2-3 gün güneş sütüyle korunurum ancak ondan sonra yağ kullanırım gayet güzel bronlaşırım. Sen hemen yağ kullanarak hata yapmışsın canım geçmiş olsun. Ablam esmer tenlidir ve yıllardır hep zeytinyağ ile bronzlaşır acayip güzel yanar.