zeytinyağı ve sinameki

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve sipsezan tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

29 Mart 2010
    Konu Sahibi : sipsezan
  1. sipsezan

sipsezan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selam kızlar bir tutam sinamekiyi yarım çay bardağı suda kaynattıp çok da soğumadan içine zeytinyağı ilave edin ve saçınızda en az bir saat bekletin... saçlarınız gerçekten parlıyor ve güçleniyor.. bir kere denemenizi tavsiye ederim... sinameki ve zeytinyağı maskelerinin hemen hemen tüm türevlerini denedim, sarımsaklı formülleri denedim (tanrım iğrenç kokuyordum kaydirigubbakcemile3 ) en iyi sonuç aldığım formül buydu... sengözlerimebaksanab
    güçlü saçlar için bir de şu var bepanthen bemiks ve evigen ampullerinden birer tanesini bir tatlı kaşığı badem yağına karıştırıp gece sürüp sabah yıkarsanız da güzel sonuçlar elde ediyorsunuz (bunu doktorumdan öğrendim bu da etkili gerçekten bir zararı da yokmuş tüm gece kafada durmasının -tabi özel alerjileri bilemem- ) ama ben klasik bir kız olarak büyüklerden zeytinyağının faydalırını dinleye dinleye ilk karışımı düzenli yapıyorum... paylaşmak istedim :1hug:

2. 29 Mart 2010
  3. melekkk__

melekkk__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkurler cnmmmmmmmmmmmmmm

4. 1 Nisan 2010
  5. nazz81