zeytinyağlı sabun kullanan var mı?

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve Lalle tarafından 30 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Lalle
  1. Lalle

Lalle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar tanıdığım bir aktarcı saçlarınıza zeytinyağlı sabun kullanın dedi bu şampuanların içinde malum bir sürü zararlı madde var kullanan yada deneyen var mı ?

2. 30 Temmuz 2010
  3. ecemgulden

ecemgulden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bedne denedim ama çok kötü oldu saçlarım keçe gibi oldu. gerçi herkeste ii diyo. acaba diyorum benimi kazıkladılar :))) sahte sabun mu aldım. ama eğer sahte değilse ( ki öle gözükmüyodu ucuzda bişey değildi aktardan aldım böle karton paket içinde ) bende ters tepti diyebiliriz:2:

4. 30 Temmuz 2010
  5. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    güzel tertemiz oluyo ya çok sert yapıyo saçı bn geçen yıl kullnmıştım çoook sert kazık gibi

6. 30 Temmuz 2010
  7. Lalle

Lalle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    uclarına saç kremi sürsek yumusak olur belkide diplerine sürmediğimiz için saç derisinede zarar vermez yoksa dalin kullanmaya baslıcam ne kullancağımı sapıttım:bbo:

8. 31 Temmuz 2010
  9. Akitra

Akitra kelebekk εїз Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    sabun sacı cok serleştirir üstelik cok ta kaşındırır
    ben hiç sevmiyorum tavsiyede etmiyorum :umursamaz:

10. 5 Ağustos 2010
  11. meltemgokce

meltemgokce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende sabunu sevmiyorum dedem bile şampuan kullanıyor ama herkesin saçına demek ayrı yarıyor

12. 6 Ağustos 2010
  13. ..Kelebek..

..Kelebek.. Sağım solum "O" be.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben yaklaşık 2 aydır zeytinyağı sabunu kullanıyorum ve çok memmunum.
    Şampuan kullanırken saçlarıım çok dökülüyor,kepek yapıyor ve az duruyordu. Zeytinyağlı sabuna başladığımdan beri kepek sorunum kalmadı. Saçlarım çok az dökülüyo sadece tararken gün içinde dökülmüyor. Oysaki önceden yerden saçlarımı tplamaktan bıkardım. Ve saçlarım gürleşmye başladı yeni saçlar çıkmaya başladı.
    Tavsiye ediyorum herkese annem uzun zamandır söylüyordu ama hangi devirde yaşıyoruz diyorum şimdi bir kez daha anlıyorum eskiler ne diyorsa doğru kaydirigubbakcemile3

Sert yaptığını söylemişsiniz. Evet ilk bir iki hafta sertlik ve saç tarama zorluğu oluyor. Ama saç alışınca o sorun kalmıyor. Saçınızı tararken seyrek dişli tarak kullanırsanız zorlanmazsınız.

14. 24 Ağustos 2010
  15. canim67

canim67 adi yok ama kendisi var Üye

Beğenildi:
    145
    Ödül Puanları:
    153
    ben yazdan once iki uc hafta zeytinyagi sabunu kullandim ve acikcasi duruladigim zaman sacim cok sert geldi fakat kuruduktan sonra saclarimin bazi bolgeleri cok gzldi yani temiz ve yumusak ama bazi bolgeleride kece gibi olmustu, sanirim sabun iyi akmadigindan. sabunu sacimdan akitmak biraz zor geliyr, sampuan ise hemen gidiyr..
    simdi zytinyagli sabuna geri basladim, bugun ilk deneyim. bende dusunuyrm belki ilk haftalar kece gibi ama sonradan duzelir diye, bakalim.. sonucu yazacagim..

16. 24 Ağustos 2010
  17. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    saf zeytinyağı sabunu saçı keçeleştirmez. benim kepek sorunum vardı kullandım 1 seneye yakın. vakıfların saf zeytinyağı sabunu, tavsiye ederim. keçeleştirmemişti öle.

18. 24 Ağustos 2010
  19. pasifkalpler

pasifkalpler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok saf sabunda keçeleştiriyor.ama bütün şampuanların hepsinden çok çok iyi zararı yok en azından, saç dökülmesine birebir :ecrin_bebek:ne kadar keçe olursa olsun ben sabun kullnıyorum hep saç böle elime atın kuyruğu gibi geliyo valla süperr :KK70: