Zeytinyağlı sabun!!!

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve izmirliii tarafından 2 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : izmirliii
  1. izmirliii

izmirliii Guest

Kızlar ben şampuanı daha az kullanmaya saçıma sabun da kullanmaya karar verdim.Gördüm ki her şampuan saçı döküyo.İzmirde gerçek has zeytinyağından yapılmış sabun arıyorum.Ya da defne sabunu.İzmirde olan arkadaşlar sizin bildiğiniz güvenilir bir yer var mı alabileceğim:uhm:

2. 2 Ağustos 2007
  3. Acil Servis

Acil Servis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben sabun kullandım saçım lastik gibi oldu çek çek uzuyo pırasaya döndüm ya kuaför şampuna alaışmış saç ondan böyle sen devam et o kendine gelir dediyse de yok walla am akoparak dökülmeye karşı şampun var onu kullanıyorum ben iyi geliyo, ama mevsimsel yada hormonal dökülmeye ne etki eder onu bilmiyorum

4. 2 Ağustos 2007
  5. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Zeytinyağlı sabunun saça faydası olduğunu biliyorum aynı zamanda cilde iyi geldiğini hatta sivilceleriyle yıllarca boğuşup daha sonra bu sabunla kurtulanda gördüm,ama saç konusunda biraz tereddütlerim var çünkü yıllarca şampuana kreme alışmış saça ve de boyalı saça iyi geleceğini pek sanmıyorum.

6. 2 Ağustos 2007
  7. sea_girl

sea_girl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    en güzeli zeytinyagli sabun ..annemin cildi hassas sampuan kullanamiyo ve senelerden beri zeytinyagli sabun ile yikar sacini ( gercek zeytinyagli babaannem yaptiriyo kendi zeytinyaglarimiz ile) ..iki tane teyzem var ikiside sampuan kullanirlar ve saclari cok gürmüs genc iken suan saclari cok seyreldi ikisininde tepeleri acildi ama annemin saclarinda hic bir azalma yok hep ayni ve dökülmüyo hic.. benim önümde böyle bir örnek varken ben zeytinyagli sabun kullaniyormuyum hayir ,cok nadir kullaniyorum cünkü saclarim boyali ve sabun cok sert yapiyo ve kokusunu sevmiyorum..aslinda sürekli kullansam belki sacim alisir ama mis kokulu yumusacik sampuanlar varken zor birazz..

8. 2 Ağustos 2007
  9. izmirliii

izmirliii Guest

Sea girl benim o gerçek zeytinyağlı sabunlara ulaşma imkanım var mı?

10. 10 Ağustos 2007
  11. vieenrose

vieenrose Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadasım bende ızmıde oturuyorum kemeraltında orjınal sabun bulabılrısın ama ıse yaramıyo cunku bebklıkten berı kullanmak lazımmıs

12. 12 Ağustos 2007
  13. berrak su

berrak su Guest

güveniLir bir aktardan yardım aLabiLirsiniz ben bugün zeyntin yağLı sabun aLdım ama dediğiniz gibi alışmışız şampuanLarın o mis gibi kokuusna yadırgadım birazz ama bi süre sonra aLışıLır heraLde öLe yada böLe saçımız türLü türLü nedenden ötürü döküLüo bide zeytin yağLı sabunu deneyeLim:)

14. 13 Ağustos 2007
  15. esma_nur

esma_nur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya pierde o tarz bişiler satan yer olması lazım bence orda gerçektir istersen bi bak yerimseniben

16. 13 Ağustos 2007
  17. izmirliii

izmirliii Guest

tamam cnm bi bakayım pier'e orda vardır büyük ihtimallea.s.

18. 14 Ağustos 2007
  19. izmirliii

izmirliii Guest

Yeşimcim çok teşekkür ederim cnm ya inan çok iyi olur hala almadım bi bakıp adını yazarsan inan çok sevinirim gerçekten ihtiyacım var.İlgin için saol tatlım öpüyorum seni:1hug: