Zigon Sehpamdaki lekeler ve onları yenileme isteğim..

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve turkkahvesi85 tarafından 24 Kasım 2009 başlatılmıştır.

24 Kasım 2009
    Konu Sahibi : turkkahvesi85
  1. turkkahvesi85

turkkahvesi85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar sizden çokk önemli bi ricada bulunmak istiyorum lütfen bi el atın şu sorunuma bana bişeyler yazın. Benim çok sevdiğim zigon sehpalarım var, şekilli değil öyle, dümdüz, oymalı kakmalı bacaklı falan değil yani. modern. orta kare sehpanın küçültülmüş halleri gibiler.
    neyse çok uzatmayayım, ben çay getirdiğim zaman, kalkmak olmasın çok diye, sehpanın üstüne, bez üzerine koydum çaydanlığı. çok sıcakmış bembeyaz koca bi leke yaptı. çokk üzüldümm. neyse baya kullandım öyle, bu akşam arkadaşım geldi internetten de baktım hakkattende öyleymiş bana bi yöntem gösterdi, kolonya döktü lekelere, çakmakla yaktı alevlendi sonra söner gibi olunca bezle sildik hakkatten lekeleri aldı.
    ama herhalde benim sehpanın mobilyasındanmıdır nedir böle bi kaç kabarık pürtük yer kaldı minik minik. genede o kötü görünümü gitti.
    ama bende iyice güzel olsunlar istiyorum, acaba diyorum kaplama kağıtları falan satılıyor kaplasammı sadece üstlerini?
    yada boyamaya kalksam nasıl boyayabilirim zımparalamak şartmı nolur bana bi yardım edin, gözüme batınca gıcık oluyorum ben nasıl öyle bi hata ettim diye.
    cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlarım, şimdiden çok sağolun........

2. 25 Kasım 2009
  3. marjinalfaydali

marjinalfaydali http://www.ispanak.com.tr Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    153
    Bence kalsın öyle. Lekeler ve yara izleri anılarınızı hatırlatır size. O günü hep hatırlarsınız işte fena mı, yaşam olan bi evde bulunduğu belli olsun sehpanın. Bence takılmayın hiç. Hatta üzerine güzel bi desenle tarih filan atabilirsiniz. Çok entel dantel gelmesin bu düşünce, azcık rahat olalım. Hep mükemmel görüncez, hem ultra parlak olcaz diye boşuna enerji harcıyoruz. kaydirigubbakcemile5

4. 25 Kasım 2009
  5. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Yapışkanlı folyoyla kapla üstünü:hulya:

6. 25 Kasım 2009
  7. oznurminareci

oznurminareci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sehbanın üzerine biraz kolonya amma uçucak kadar sonra çakmakla yakıyosun yanı kolonyonun uçması kadar yakıp üfleyin lake kalmaz .Bu yöntemi mobilyacidan öğrendim canim çok kolay bi yöntem

8. 3 Aralık 2009
  9. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar anlatmış zaten sen de biliyorsun

10. 8 Aralık 2009
  11. mitharas

mitharas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben kuzenimin orta sehpasını deriyle kapladım ahşap sehpaydı kabarmış atıcaktı suni derilerden alıp derbiyle her tarafını kapladık yepyeni oldu üstelik eskiye nazaran daha modern oldu eger kaplamak istersen bu fikirde düşün derim ben şimdide kendi zigon sehpalarımı deriyle kaplıcam

12. 5 Ocak 2010
  13. plum12

plum12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Geçen gün karşılaştım arkadaşım verdiğin bilgiye bu gün denedim orta sehpamın üzerinde vardı bir iki tane beyaz halkalar. Masa örtüsünden pek hoşlanmadığım halde kapatıyordum üstünü. Denedim biraz önce artık yok o sevinçle bir teşekkür ediyim dedim.

14. 5 Ocak 2010
  15. persembe

persembe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende tam o kaplamalari onerecektim ki siz zaten yazmissiniz:)
    bu sitede yapan arkadaslarda gordum cok begendim bende yapmak istiyorum