Zingomega kullananlar yardım...

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve eceda2003 tarafından 4 Haziran 2008 başlatılmıştır.

4 Haziran 2008
    Konu Sahibi : eceda2003
  1. eceda2003

eceda2003 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar zingomega vitamin kullanıp memnun olan var mı? Dün aldım ben , tadı iğrennççç.Nasıl içireceğimi şaşırdım kızıma.

2. 4 Haziran 2008
  3. Uxgxur bxoxcexgxim 29 09 05 09

Uxgxur bxoxcexgxim 29 09 05 09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Ben hiç kullanmadım canım Merak ettim ve Doktora sordum Doktorumuz önermedi bilmiyorum her doktorun görüşü bir değil ama önermeyince kullanmaktan vazgeçtim :1no2::1no2::1no2:

4. 4 Haziran 2008
  5. AnneyimBen

AnneyimBen evli mutlu çocuklu :) Üye

Beğenildi:
    740
    Ödül Puanları:
    153
    Canim Ben Zinco Değilde Seven Seans Diye Balik Yaği Kullaniyorum Zincomega Bu Balikyaği çiktiktan Sonra çikti Ve çok Memninum

6. 5 Haziran 2008
  7. eceda2003

eceda2003 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Canım senin söylediğin vitaminde vardı ama eczacı kız ısrarla aldığımı önderdi.Ben kızım doğduğundan beri ne verirsem vereyim önce ben tadına bakarım.Allahım o nasıl bir tad ve koku uzun süre balık kokusu ağzımdan gitmedi.Benim midem bulandı kızıma hiç vermedim.Koca şişe elimde kaldı fiyatıda çok pahalı ne yapacağımı şaşırdım.:1no2:

8. 6 Haziran 2008
  9. belmakyuz

belmakyuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya biraz garip gelicek ama bence hiç vitamin ve yağ vermemeliyiz sonuçta belli bi yaştan sonra zaten normal hayata döndüğünde bünyesi sarsılacak o yüzden evdeki yemek düzeni değişip sağlıklı besinlerle beslemeliyiz oğlum k20 günlükken 22 gün hastanede yattı reflü dedi dr lar gitmediğim gastoentrolog kalmadı diyebilirim ve sonunda elimizde koca koca adamların kullandığı 4 şişe ilaç kaldı eşimle yan etkilrini okuyunca kullanmama kararı aldık ve hiçbir dr da niye diye sormadı şimdi 11 aylık ve çok ii
    herşeyi yiyiyor tabi evde kızartma ve türevleri pişmiyor herşey zeytinyağlı bizde değiştik yani çok uzattım ama neticede suni olan herşey ters tepiyo bütünüyle hayatını normal yaşaması için elimizden geleni yapıyoruz

10. 21 Haziran 2008
  11. ayl@

ayl@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benim kızım çok kolladığımız için hiç hasta olmamıştı anaokuluna başlayana dek. İki yıldır anaokulunda burnu kurumadı, boğazı enfeksiyondan kurtulmadı. Neredeyse check-up dan geçirttim neden bu kadar sık hastalanıyor diye. Birşey çıkmadı. Doktor, direnci zayıflamıştır ki ilk kez böyle bir ortamda -hastalıkların kol gezdiği okulda- bulunmasından dolayı normaldir deyince ben de koruyucu birşey yapsak mı dedim, zinco damla yazdı. Berko ilaç firmasının, tattım.Su gibi, tad yok.Mikroplarla savaşman için sana yardım edecek dedim, ağzını açıp içiyor her gün bir damla. İçeriğini okudum, rezene, papatya gibi bir grup bitki. Bu yüzden çekinmeden veriyorum ki ben de her şeyin doğal gelişmesine önem verenlerdenim.

12. 22 Haziran 2008
  13. canxixmoxgxlum

canxixmoxgxlum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    bende seven seas kullandım bir şişe kışın ama..şuanda yaz geldi ağır gelir diye vermiyorm..içirmesi zor yoğun ve biraz kokuyo ama öyle böyle içirdim.

14. 22 Haziran 2008
  15. pamukcuk

pamukcuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben kızıma minadeks kullanıyordum ama şimdi yeni çıkan nutrigen kullanıyorum tadıda çok güzel tavsiye ederim.