Zirkonyum yaptıranlar, yardım istiyorum

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve Lavanta tarafından 1 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Lavanta
  1. Lavanta

Lavanta benaşıkoldum sendeolsana Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    slm kızlar..ön dişlerimi küçükken düşerek kırdım..porselen yaptırdım şuan 3 porselenim var..kullanım olarak harika ama görüntüsü rahatsız ediyor ..kısmetse zirkonyum yaptırmak isityorum yaptıran arkadaşlardan yardım isityorum duruşu ve kullanımı açısından

Son düzenleme: 2 Ekim 2009
    cicoloz bunu beğendi.
  2. 10 Mart 2010
  3. MFY

MFY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende öndeki 4 dişime laminate yaptırdım ancak görüntüsünden memnun değilim. bugün bir doktorla görüştüm zirkonyum yapılabileceğini söyledi.
    her iki yöntemi de bilenler yardımcı olabilirler mi???
    zirkonyumun görünümü doğal oluyor mu???

cicoloz bunu beğendi.
  4. 11 Mart 2010
  5. mehfil

mehfil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayır olmuyor benımde ön dişlerım zirkonyum ama memnun degılım dun başka doktora gıttım zirkonyumla aynı fiyatta olan emperess kuronların daha dogal oldugunu zirkonyumu arka bolgede tercıh ettıklerını soyledı .. tanesii 700 lira benım 9 diş olacak 8 bin lira tutuyor bıde pempe estetık yani diş etlerını tedavısı olcak oda 600 lira .. benım ıcın cok para ama inanıyorum yaptıracam:)))

6. 11 Mart 2010
  7. mehfil

mehfil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm lamina lar cok dogal duruyor nasıl olduda memnun kalmadın valla ban lamına olmuyor diye cok üzülmüştum... zirkonyum yapılacak demiş sana dr de dişlerını kesecek ozaman laminada sadece üst yüzeyını kesıyor dişin iyi düşün derım ıyı bır yere gıdıp dogal sonucuda yakalayabıırsın lamına cok estetık oluyor cunku iyi düşün derım nacizane fıkrım

8. 12 Mart 2010
  9. rossy

rossy Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dişlerde eğer hiç işlem yapılmamışsa en doağlı lamina sonra empress ki bu özel bi kesim gerektiriyo basamaklı benim ön dişlerim zirkon görüntü doğal ama dişetlerim problemli bence dişetinin şekilli olması çok önemli ayrıca 700 ytl bana çok fazla geldi araştırın derim .

10. 12 Mart 2010
  11. rossy

rossy Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mehfil pembe estetik için hangi doktorla görüştün ismini verebilirmsn

12. 12 Mart 2010
  13. mehfil

mehfil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bağdat caddesınde dental sdudio dıye bı kilinıkle goruştumm diş etlerım de gülüş hattımda seviye farkı var onu 600 tl düzeltecekler emperess kuron 700 lira dedii ben dişlerımın cok güzle olması ıcın en ıyı yere gıdım dedım ama cok para ewtt başka yerler de bakacAM

14. 12 Mart 2010
  15. ceydag1985

ceydag1985 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben size protez uzmanına yaptırmanızı tavsiye ederim, e sonuçta herkesin uzmanlığı başka..
    ben çok memnun kaldım abdullah bey'den. kendisi beste gündüz ün muayenehanesinde çalışıyo

16. 12 Mart 2010
  17. rossy

rossy Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaten güzel dişte marifet doktorun değil diş teknisyeninin tamam hakediyolar işleri çok zor ama 700 de uçurum çok fiyat

18. 24 Mart 2010
  19. Lavanta

Lavanta benaşıkoldum sendeolsana Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar ben zirkonyum için gittim full porselen yaptırdım çok güzel oldu üstelik dişetimide pembe yaptı size kesinlikle ve kesinlikle bostancı kadıköy münibüs hattı üzerindeki osman nursalı tavsiye ederim hem çok temiz hemde fiyat olarak uygun