zmir'de evlilik terapisti

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve eskantiz tarafından 13 Eylül 2009 başlatılmıştır.

13 Eylül 2009
    Konu Sahibi : eskantiz
  1. eskantiz

eskantiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar
    acil evlilik terapistine ihtiyacım var!
    7 yıllık evliyim sorunlar hiç bitmedi yoruldum ve yıprandım.

2. 20 Mart 2010
  3. steteskop

steteskop Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    Biraz geç cevap verdim, bilmem yardımım olur mu ama ben eşimle beraber terapi gördüğüm psikologu öneririm.

4. 26 Mart 2010
  5. anpike

anpike Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sorun olmasada danşmak lazım sanırım hoş sorun yok değil :)

6. 13 Mayıs 2010
  7. tesel_ya

tesel_ya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ızmirde yaşasaydım eğer bir dakiak bile beklemez önerdiğiniz bu doktorlardan birine mutlaka giderdim. Ama eşim benimle gelir miydi ondan şüpheliyim. 1 yıl 3 yıl 5 yıl derken biz de 7 yılı geride bıraktık ama sorunlar geride kalamadı bir türlü... :KK43:((

8. 9 Haziran 2010
  9. meri1981

meri1981 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Evlilik gerçekten çok ilginç bir kurum.. Hiç bir genelleme ilen açıklanacak gibi değil, bunu anladım. Ben biraz cahillik biraz pembe gözlük yoluna evlendim ve 9 ay sonra ayrıldım. Benim çok ciddi sıkıntılarım olmadı Allaha şükür... Ağabeyim ise 6 yıllık evli ve bir çocukları var. Onlar da çok çok büyük ayrılık düşündürtecek boyutta olmasa da sorunlar yaşamaya başladılar ve akıllılık edip bir evlilik terapistine başvurdular.

10. 15 Haziran 2010
  11. kirazsapi

kirazsapi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    heryere aynı doktorun adını yazıp yazıp gitmiş. belli ki reklamını yapıyor. vuslat35'i ciddiye almayın bence ve doktoru iyice araştırın. ben baktım kim bu doktor diye. tavsiyeleri yüksek ama bu reklam hoşuma gitmedi.

12. 24 Haziran 2010
  13. busragil

busragil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba, evlilik sorunları insanı ne kadar çok yıpratıyor biliyorum, bu yüzden sizi çok iyi anlıyorum. Ben de evliliğimde ciddi sorunlar yaşadım. Benim terapistim Uzman Psikolog Hatice Topçu Ersoy. Gerçekten çok başarılı ve çok iyi bir insan. Bence siz de görüşün, biz çok memnun kaldık. Google da ismini girin, bilgileri çıkıyor. Evliliğinde sorun olan herkese kolaylıklar diliyorum. kaydirigubbakcemile3

14. 5 Nisan 2011
  15. NANA35

NANA35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben 1senelik evliyim ve kocama aşıgım oda bana aşık ama ailesiyle her dakika olmak beni aşşalmalrı acımasızlıkları canıma tak etti kimseyle konuşamıyorum eşimlede anlatsam susyor cvp vermiyor ama ben piskolajik olarak çok kötüyüm aklımı yemeye az kaldı belkide yedim neden insnalar acımasız bencil neden sewenlere karşılar ben eşim için herkezteden vazgeçtim vazgecilmezlerimden bile oda vazgeçecekti ama hayat şartları madıyat bizi çok sarstı ben kime ne yazyorum bilmiyorum ama aklımı yedim ben konuya cvp verenle konusrum ii günler:KK52:

16. 12 Mart 2014
  17. steteskop

steteskop Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Psikolog Nur Erdil.

18. 9 Mayıs 2014
  19. buketkardel

buketkardel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    33
    merhabalar arkadaşlar nil katre koc u tavsiye ederim bence oldukça başarılı biri, yurtdışında okumuş, benim de doktorum, aile terapisi konusunda oldukça deneyimli, umarım yardımcı olabilmişimdir ...