zmir'de nereceiniz doktorlar kimler?

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve Aresya tarafından 13 Kasım 2009 başlatılmıştır.

13 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Aresya
  1. Aresya

Aresya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba!yerimsenibenaranıza yeni katıldım,genel olarak forum çok hoşuma gitti.fikir alışverişi yapacağımızı düşündüğüm çok konu var... sizin tecrübelerinizden yararlanmak istediğim öncelikli konum göğüs estetiği ile ,izmir de önerebilieceğiniz doktor isimleri nelerdir?:uhm:önümüzdeki ay ameliyat olmayı düşünüyorum. tecrübesi olan kişilerin bana yardımcı olmasını rica ediyorum1hepinize sağlıklı günler diliyorum ,a.s.sevgiler!

2. 13 Kasım 2009
  3. myracnn

myracnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Ben plastik cerrahımızla 8 senedır çalışıyorum.tum ameliyatlarını gördugum için kendisini size tavsıye edebılırım.Ayrıca meme estetiği ile ilgili bilmek istediklerin var ise bana da sorabılırsınız.

4. 14 Kasım 2009
  5. black35

black35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba Aresya bende önümüzdeki birkaç ay içinde ameliyat olacağım öncelikle dr seçiminde tecrübe çok önemli aylardır araştırıyorum ege ünv. Doç.Dr Ufuk Bilkaya olmaya karar verdim kendisi bu konuda oldukça tecrübeli mutlaka olacağınız dr.un bu mesleği ne kadar zamandır yaptığını araştırın daha önce çevremde kötü şeylerle karşılaşan tanıdıklarım var. Ufuk bey için internet üzerinden yorum ve tavsiyeleri incelerseniz görebilirsiniz ayrıca daha önce arkadaşım kendisine ameliyat oldu ve çok memnun.

6. 14 Kasım 2009
  7. Aresya

Aresya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkür ederim myracnn...sanırım burada isim belirtmemek istemedin ismini duyduğum bi kac doktor var onlardan birimi die merak ettim.danışmak istediğim bi çok konu var tabi...özelden veya burdan sen nasıl istersen konusalım tesekkür ederim.:1rolleyes:

8. 14 Kasım 2009
  9. Aresya

Aresya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım sen ne güzel isim belirlemişsin ee gerisi de olur sanırım ..tecrübe konusunda söylediklerine tamamen katılıyorum. bu konuyu acmakta ki amacım zaten birebir memnuniyetliği veya memnununiyetsizliği arastırmak doktorlar hakkında... sonuçta bizim için de kolay değil... herzamn ameliyat masasına yatmıyoruz:eek:lmaz:ufuk beyin ismini bende duydum acıkcası.. sen görüşmeye gittin mi?sen de bi kaç ay için de demişsin belki de ameliyat tarihlermiz yakın günlerde olur...hangimiz daha önce olursa tecrübelerimizi paylaşırız artık1alkisalkisalkishayırlısı!tesekkür ederima.s.

10. 15 Kasım 2009
  11. black35

black35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm... Ben görüşmeye gitmedim zaten arkadaşımın tecrübesi ve kendisi hakkında duyduklarım karar vermem için yeterli oldu maille kendisinden birkaç bilgi aldım ameliyatla ilgili kendi sitesinden merak ettiklerini sorabilirsin en kısa zamanda mutlaka dönüş yapıyor önümüzdeki ay başı gidip ameliyat gününü belirleyeceğim sanırım ocakta yaptırmış olurum belkide aynı tarihlerde oluruz:))...Çok uzun zamandır araştırıyorum ameliyat tekniklerini olanların tecrübelerini okuyorum seni bu nedenle anlıyorum umarım herşey istediğimiz gibi olur bizde tecrübelerimizi paylaşırız...

12. 16 Kasım 2009
  13. benfiknur

benfiknur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ufuk Bilkay' a meme küçültme ameliyatı oldum.:Memnun kaldım.Çok yoğun ama gereken zamanı hastasına ayırıyor.Tavsiye oranlarının diğer doktorlardan çok olması ameliyat öncesi benimde kıstas aldığım bir ölçüydü.Lakin ameliyattan bir ay kadar sonra Ufuk bey kendisi ricada bulundu o siteye tavsiye yazmam için.Zaten yazacaktım o ayrı,ama kendisinin istemesini çok tuhaf buldum.

14. 16 Kasım 2009
  15. Aresya

Aresya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    ben bikaç doktora mail attım ama özellikle fiyat konusunda yuvarlak cevaplar verdiler gelin görüşelim falan die...bi de ufuk bey e atiim bakiim...anlatıyım böyle böyle die...soruyım...işh. canım işh. istediğimiz gibi olur....haberlerini bekliyorum...:1hug:

16. 16 Kasım 2009
  17. Aresya

Aresya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili benfiknur memnun olmana senin adına sevindim...biz büyütmeye uğraşıyoruz,sen küçültmeye uğraşmışsın...ne olcak böyle biz kadınların hali bilmem...kaydirigubbakcemile3canıım gecmiş olsun şaka bi yana!a.s.ufuk beyin ricasını mesajında okuyunca bana da garip geldi ama hakverdim... sonuçta biz kadınlar onun müşteri kitlesini oluşturuyoruz...sunduğu memnunuyetinde reklamını yapmak istemesi gayet normal ki doktorların en iyi reklamını senin gibi memnun olan hastalarının yaması en etkini ...onlar da ekmeğini bundan kazanıyorlar... hayat mücadelesi!:1rolleyes:

18. 17 Kasım 2009
  19. fifiii

fifiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de bu aralar takmış durumdayım. ızmir'deki doktorları arastırıyorum. Fazıl Apaydın için iyi şeyler okudum. En kısa zamanda görüşmeye gitmek istiyorum.Bu doktora ameliyat olmuş arkadaşlar tecrübelerinizi paylaşın lütfen.Başka estetik konusunda tavsıye edeceğiniz doktorları da yazarsanız sevinirim.