zmirde vajina estetii olan arkadalarmz var m?

Konusu 'Genital Estetik' forumundadır ve edalieda tarafından 29 Kasım 2009 başlatılmıştır.

29 Kasım 2009
    Konu Sahibi : edalieda
  1. edalieda

edalieda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben izmirde yaşıyorum ve vajina estetiği olmak istiyorum,nerede ve kime olacagımıda bilmiyorum.bu konuda tecrübesi olan arkadaşlarımız varsa bilgi verebilirlerse sevinirim...şimdiden teşekkürlera.s.

2. 6 Kasım 2010
  3. tuvalim

tuvalim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende merak etmekteyim ama kimseler girmiyor sanırım...::KK43:

4. 11 Kasım 2010
  5. tarih64

tarih64 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Pazartesi günü İzmir Buca'da "Buca tıp" hastanesinde Uzman Dr. Aylin Barbaros tarafından başarılı bir ameliyat geçirdim.Üstelik sağlık güvenceniz varsa çok küçük bir rakamla bunu yaptırabilirsiniz.Önce randevu aldım tabii....şimdi evdeyim çok mutluyum bunu gerçekleştirdiğim için. Beni çok huzursuz ediyordu çünkü...Daha önce bir hastasından duymuştum.vajinal operasyonum başarılı oldu.Üstelik ilgi,güler yüz beni şaşırttı doğrusu..sizede tavsiye ederim..2 ay ilişki olmayacak dedi.sonuçtan çok memnum..

6. 14 Kasım 2010
  7. tuvalim

tuvalim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    geçmiş olsun arkadaşım...bende dün dünyalar güzeli bir dr. istediğim operasyonu oldum sonunda...MYRA estetik merkezi Ebru DURMUŞ dünyalar tatlısı sanki melek hiç canımı acıtmadı şimdilik herşey yolunda...bana gösterilen ilgi ve şevkat şimdiye kadar görmediğim bir durumdu (tabii doktorlardan:) çok şaşırdım ve çok mutluyum...hmm bu arada Ebru DURMUŞ estetik ve plastik cerrah...kendisine kocaman sevğiler:98: sorusu olan arkadaşlar varsa burdan cevaplayabilirim...sevgiyle kalın...

8. 20 Kasım 2010
  9. kedcik

kedcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canımsın ya senin sorunun neydi onu ögrenebilirmiyim sakıncası yoksa bende yaptırmak istiyorum ama uygun doktoru bulamıyorum beni aydınlatırsan sevinirim

10. 21 Kasım 2010
  11. bs35

bs35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben de çok istiyorum ama İzmir de cesaret edemiyorum.Bu konu da öyle pek kimseyle konuşulamadığı için referans alamıyo insan. :KK43: Forumdan okuduğum kadarıyla İstanbul da çok iyi doktorlar var ama orası da zor. Ameliyat sonrası nasıl dönülecek falan..... Umarım İzmir de yaptıran arkadaşlar bize yardımcı olur. Şimdiden herkese teşekkürlerrrrr.....

12. 22 Kasım 2010
  13. su12

su12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba...bende bu ameliyatı olmayı düşünen ama bir türlü cesaret edemeyenlerdenim...sen yapmışsın öncelikle geçmiş olsun...sonra da tebrik ederim cesaretinden ötürü...benim de merak ettiklerim var yanıtlayabilirsen çok sevinirim...ameliyatta narkoz mu verdiler..bazı yerlerde lokal yapılıyormuş...sonrasında ne kadar hastanede kaldın ağrın kanaman oldumu acaba...ameliyata girmeden önce bile hastanede ne tür hazırlıklar yapıyorlar gibi aslında en ince ayrıntısına kadar merak ediyorum :KK43: hiç ameliyat olmadım ve iğneden bile korkuyorum..düşün artık :) şimdiden teşekkür ederim...

14. 28 Kasım 2010
  15. tuvalim

tuvalim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar...önce teşekkür ederim canım...ben iki yıldır araştırmalar yaptım bir iki dr. görüşmelerim oldu sonunda EBRU hnm.gitmeye karar verdim iyikide gitmişim...:)daha önce bende hiç ameliyat olmadım bende korkuyordum ama inanın hiç korkulacak birşey degilmiş...! şimdi biraz anlatayım: önce o bölgeye bir jel sürülüyor igneyi hissetmemeniz için yarım saat felan bekliyorsunuz güzel bir çay içerek tabi:) en önemliside korkulu rüyam olan dogum masasına yatmamamdı tabiki...(normal muayena masası idi) çok özür dileyerek iğneyi biraz hissedebilirsiniz dediler ama ben hiçbir şey hissetmedim...operasyon yapıldığının farkında bile değildim sohpet ediyorduk bittiğini sölediler sadece...çok kolaydı hiç narkoz almaya felan gerek yok ama en uygun insana deger veren ve paranın ikinci planda olduğunu düşünen dr. bulmak mesele bu operasyonu olmak isteyen arkadaşla şiddetle Ebru hnm tavsiye ederim...!! sormak istediğininiz şeyler olursa yine cevaplandırabilirim....sevgiyle kalın:90:

16. 28 Kasım 2010
  17. tuvalim

tuvalim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım ben labioplasti yani küçük dudakların normalden büyük olup küçültülmesi idi...eger başka sorularınız olursa lütfen çekinmeden sorun bu konuda herkeze yardımcı olabilirim...:90:

18. 28 Kasım 2010
  19. tuvalim

tuvalim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bende sizin gibi araştırmalarımda İstanbul ve Ankara'çok iyi yapıldığını gördüm bunun nedeninin ise burada yapılamadığı değil insanların paylaşımlarının az olması olduğunu düşünüyorum onun için ben burada elimden geldiği kadarı ile soran arkadaşlarımıza cevap yazmaya ve bilğilendirmeye çalışacağım...sevgiyle kalın....:90: