zmir'li bayan arkadalar ltfen bana bir yol gsterin!

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve nurpeker tarafından 6 Şubat 2009 başlatılmıştır.

6 Şubat 2009
    Konu Sahibi : nurpeker
  1. nurpeker

nurpeker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    siteyi son derece faydalı ve bayanların birbirine destek olduğunu görünce üye olmak istedim.benim sorunum rahimde intramural yerleşimli 6,5cm myom var evli ve çocuk sahibi değilim 2yıldır ruhen ve bedenen yıprandım.Bir an evvel myom ameliyatını rahime zarar vermeden olmak istiyorum fakat bu konuda güvenle gideceğim dr. yada hastane önerirseniz çok mutlu olacağım.

2. 6 Şubat 2009
  3. canayakxixn

canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Öncelikle geçmiş olsun.Bu kadar panik yapmayın.Herşeyin çaresi vardır.Sana güvendiğim ve işinde uzman olan doktorumu önerebilirim.Mustafa N.ALİHANOĞLU.Alsancakta cami durağının karşısında muayenehanesi var.Özel Ege sağlıkta da operasyonlarını yapıyor.İlgili ve bilgilidir.İntten ismini yazıp kendisine ulaşabilirsin.Dert etmeyin ve kendinizi üzmeyin lütfen.

4. 6 Şubat 2009
  5. nurselnaz

nurselnaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ömer sudekan izmirde üzerine tanımam

6. 7 Şubat 2009
  7. mitharas

mitharas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım karşıyakada mitra kadın dogum dal merkezi var mitra hanımı tavsiye ederim.

8. 7 Şubat 2009
  9. bircan

bircan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    izmir alsancak ömer sudekanı tavsiye edebilirim süper bi dr ben şahsen çok memnunum aşılamamı yaptı daha yeni...

10. 7 Şubat 2009
  11. bircan

bircan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canım sendemi ona gidiyosun...sorunun ne

12. 10 Şubat 2009
  13. nurpeker

nurpeker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tşk ler ilginiz için..9eylülde prof.bülent gülekli den randevu aldım haftaya ona gideceğim umarım sağlığıma bir an evvel kavuşmam için gerekeni en kısa zamanda yapar.2 yıldır o kdar çok dr. gittim ki ama beklemekle bu myomu aldırmamakla büyük hata ettim ..rahimin alınır çocuğun olmaz kaderimmiş diyeceksin vs. yorumlar artı kaybettiğim kanlarda vücudumu bitirdi.Allah kimseyi dr. dr gezdirmesin...

14. 10 Şubat 2009
  15. 35sevi35

35sevi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben bülent gülekliye gittim hiç memnun kalmadım beni hiç aydınlatmadı ne konuşuyor nede cvp veriyor istersen sen git ama ben ona aşılama yaptırdım tutmadı bide üstüne üstlük kandırdı bizi rapor verdi aşılama için karneyle yaptıracaktık ama sonrada dediki yaşınız tutmuyor raporu verdim ama devlet onun parasını alacak sizden baştan bunu demedi vereceğiz dedi sonrada iş bitmiş olmaz dedi yani bizi kandırdı çok sinirlendim bide dalga geçiyor aklı fikri para anlayacağın ben dr kahraman kolday a gidiyorum çok iyi bir dr sigortda özeldede yapıyor süper bir dr istersen telefonun verebilirim psikolog gibi dr çok memenunum şimdiye kadar kimi gönderdiysem çok memnun kaldılar ama yine sen bilirsin istersen bülent beye git senin tercihin acil şifalar dilerim canım bu arada kaç yaşındasın ?

16. 16 Şubat 2009
  17. kuzeysenem

kuzeysenem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de 9 eylülde bülent beye gittim. benimle hiç ilgilenmedi. Aşılama için gittim. Balıkesirde oturuyorum. Zar zor iş yerimden izin alıp gittim hiç bir şey yapmadan adetinin 2-3. günü gel dedi. Kolestrol, tiroid, şeker... bunlar için en azından şimdiden tahlil yapın dedim. olmaz dedi. gönderdi. Boşu boşuna o kadar yolu getirtip geri gönderdi. Devam edip etmemekte kararsızım.

18. 24 Şubat 2009
  19. nurpeker

nurpeker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76