Zor bir durum, başkalarını üzüyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Lady_cici tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

11 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Lady_cici
  1. Lady_cici

Lady_cici Karmakarışık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ilk önce herkese merhabalar , bu forumu cok begeniyorum hergün mutlaka bi kac konu okuyup bilgi sahibi oluyorum gerek evlilik , gerek aileler. sonunda bana da kismetmis derdimi burda paylasmak , belki aranizda yardim edebilecek biri vardir , 19 yasindayim almanyada yasiyorum , yaklasIk bi senedir türkiyeden bi ciktigim var , bizim tanismamiz da cikmamiz da baya karisIk bi durum sonucu gerceklesti , hersey yolunda gidiyordu taa ki az öncesine kadar , kendisi bana cok asIk ama maalesef benim icimde ona karsi ask yok seviyorum insan olarak bana olan sevgisini saygisini da ama asIk diilim , cok istedim ama olamadim. bugüne kadar da ufak tefek tartismalarimiz olsa da kisa sürede hersey yoluna giriyodu . az önce msnde konusurken ama maalesef kücük bi kavga cikti :gitme: bana "hic bi zaman icinden gelerek kendiliginden beni sevdigini özledigini söylemiyorsun" dedi , hep o dedikten sonra bende söylüyormusum sanki o zorluyormus gibi ve buna benzer bi kac sey daha. ya ablalarim , arkadaslarim ne yapmam gerekio :KK43: biliyorum cok asIk bana benimkisi ise sadece sevgi saygi ama fazlasi olmuyor . ayrilmayi düsünsem kiyamiyorum ona , ayrilmasam da aci cektirdigimi düsünüyorum varmi verebileceginiz bi kac fikir , simdiden tesekkür ederim herkese

2. 11 Ocak 2010
  3. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bence aşk olmadan evlilik olmaz olsada yavan olur. Şahsen ben aşık olmadıgım bi adamla bi evin içinde yaşayamam evet aşk bi süre sonra bitiyo ama evlilik olması için aşk şart . Birde yaşın çok küçük niye zorluyosun kendini ileride o heyecanı sana yaşatacak biri çıkar karşına opuyorumnanaktan

4. 11 Ocak 2010
  5. Lady_cici

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

sagol canim ilgilendigin icin cok tesekkür ederim , haklisinda daha yasim kücük karsima asIk olabilecegim biri cikar belkide bir gün ama onu kirmadan bu durumda nasil ayrilacagimi bilemiyorum , böyle de güzel anlarimiz geciyo mutlu edebiliyorum onu , ama ayrilirken cok üzülmesinden korkuyorum iste . opuyorumnanaktan

6. 11 Ocak 2010
  7. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

Valla anı yaşamak bence yanlış ne kadar uzarsa onun için o kadar yıkım olur ve onun duygularıyla oynamış olursun sana yapılmasını istemediğin bi şeyi ona yapma düzgün bi şekilde izah et bunu ona bi şeylerin eksik oldugunu ve onu üzmek istemedigini söyle bi süre görüşmeyelim de bu ikimiz içinde ii olacak de o anlar zaten anlatmak istedigini yerimseniben

8. 11 Ocak 2010
  9. nehiyy

nehiyy Aşk.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ilerde daha çok üzülcek böyle yaparak oda sende huzursuz oluyosunuz. Bence hislerini anlat ve bağını kopart yaşın daha çok küçük karşına daha çok kişi çıkıcak. Sevgiler a.s.

10. 11 Ocak 2010
  11. Lady_cici

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    coook tesekkür ederim fikirleriniz icin opuyorumnanaktan gercekten icim az da olsa rahatladi , evet bende ztn onun duygulariyla oynamak istemiyorum , ilk zamanlar biraz sabrettim sonradan asIk olurum diye ama olmadi , erkek arkadasim da gün gectikce daha da baglandi bana . sagolun en kisa zamanda uygun bir dille birseylerin eksik oldugunu biraz ara vermemiz gerektigini söyleyecegim ki ztn anlar heralde daha fazla üzülsün istemiyorum

12. 11 Ocak 2010
  13. _NURUM_

_NURUM_ Guest

sewmiosann hiç oyalama bencee.sewmediğin biriyle bi ömür geçirmeyi planlamıosundur heraldee.emin ol zman geçtikçee ayrılman dahada zor olurr.her geçn gün sana daha çk bağlanırr.we bu ilişkinin ona acı werme boyutuda büyürrCADIARZU

14. 11 Ocak 2010
  15. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    kendisini yani delikanlı anlamış ona deli gibi aşık olmadığını çünkü demek ki her
    istediğine boyun eğmiyorsun aferin ama fazlada bu kedi fare oyunu sürdürme kısa kes yoksa çok üzüleceksin kötü izler kalır sana bulunduğun yerden biriyle çık aşk yaşa

kafa yapınız yaşam şekliniz birbirine asla uymaz hep anlaşmamazlık çıkar aşk sevgi nereye kadar her vakit kavga ettikten sonra? değerli vaktini başka delikanlılarla geçir
    bu delikanlı üzüntüden başka bir şey vereceğini sanmam!!!
    :kahve:

16. 11 Ocak 2010
  17. NEGRO88

NEGRO88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim seni çok iyi anlıyorum. ama şuda varkki daha da ilerlerse o daha çok üzülecek çünkü daha da çok bağlanıyor sana. ama şuda var sen bi şekilde bitirirsen sonra ileride aklına gelince için burulcak belki çok sevdiğin erkek arkadaşın olduğu halde yine aklına gelicek . bu benim başıma geldi yani devam etsen bi dert etmesen ayrı bi dert.. o masum sevgisiyle seni ezicek.. allah kolaylık versin

18. 11 Ocak 2010
  19. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    canım blkı ayrıldıgında ona asık oldugunu anlayacaksın ? kım bılır. bıraz olayları akısına bırakmayı dene. dusunmekle bazen hıcbırsey olmuyor