Zor durumdaym, dncelerinizi bekliyorum!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve papatya18 tarafından 16 Eylül 2009 başlatılmıştır.

16 Eylül 2009
    Konu Sahibi : papatya18
  1. papatya18

papatya18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar!eşimle kötü şeyler yaşıyoruz.eşimin bazı siteler girdiğini ve tanımadığı kadınlara yolladığı msjları yakaladım.bu garip siteler varya onlarda.özellikle rus hatunlara.2008 yılına ait mesajlar.daha öncesinde bir gece saat 02:00 gibi yataktan uyandım ve eşim yok.bir kalktım bilgisayar başında chatleşiyodu.beni gördü affalladı ve bilgisayarı kapattı.o dönem bayağı bozuştuk.bende ona inat internette tanıdığım biriyle görüştüm.sadece muhabbetine.oda onları gördü.bu arada babası vefat etti.1 ay sonra tesadüf eseri maillerine girdiği sırada bende yoklamak için baktım.bi sürü facebook ta abuk sabuk kızları gördüm.iyice sinir oldum.bayağı girdik birbirimize.biraz uzaklaşma kararı aldık ama yapamadık.ben maillerini ve facebook kapattım.artık girmeyeceğini söyledi.daha düne kadar yeni bir adres aldığını öğrendim.msn adresi aldınmı dediğimde yok almadım demişti.dün işten çıktım onun işyerine gittim.kapıdan girdim ve bizimki msnde.beni gördü tak bilgisayarı kapattı.affalladı yani.bende sen akıllanmıycan dedim çıktım gittim.ben evde kaldım oda annesinde.bide beni suçluyor benim yüzümden oluyormuş bunlar.ben kıskançlık yapıyormuşum.napacağımı bilemiyorum.yardımlarınızı bekliyorum.

2. 16 Eylül 2009
  3. sm793

sm793 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    çok üzücü bir durum, Allah yardımcınız olsun

4. 16 Eylül 2009
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.351
    Ödül Puanları:
    363
    Hayırlı işler,ne diyim..
    Siz adamdan boşanmak yerine adamın yaptığı pisliğin aynısını inadınızdan yapmışsınız..
    O da siz onu kıskandığınız için chat odalarından çıkmıyor..
    Bu karmaşanın içinde evliliğinize devam edebilmeniz ayrı bir ilginç konu..:nazar:

6. 16 Eylül 2009
  7. sm793

sm793 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    peki aranızda geçimsizlikmi var, başka şeylere yöneliyor

8. 16 Eylül 2009
  9. firildakmerdane

firildakmerdane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    uff ya çok zor gerçekten..ben ne yapardım düşünüp sana akıl vermek isterdim ama..bir türlü nasıl davranacağımı çıkaramıyorum...
    bence alışkanlık yapmış olabilir bu chat işini..insan dadandınmı ona kurtulması zor oluyor..bir arkadaşımdan biliyorum..

10. 16 Eylül 2009
  11. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Tencere dibin kara,seninki benden kara...

12. 16 Eylül 2009
  13. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    oncelikle Allah yardimcin olsun canim.ne kadar zamandir evlisiniz? cocugunuz varmi?

14. 16 Eylül 2009
  15. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    belki o an ofkeyle ne yapacagini bilememistir..belki de bu sekilde intikam almak istedi..tabi onaylamiyorum bu durumu ama insan o sinir ve o aciyla belki ne yapacagini bilemez..ayrica ben kiskanildigi icin chat odalarindan cikmadigi gorusune katilmiyorum.adamin yapisinda varmis bi kere..uzulerek yaziyorum ama bu iliskiden hayir gelmez artik...duzelecegine inanmiyorum ben esinizin.ayrilmayi hic dusundunuzmu?ya bu duruma tahammul edip bu evliligi surdureceksiniz yada bir son vereceksiniz..

16. 16 Eylül 2009
  17. nazz81

nazz81 artık mutluyum Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    153
    bence misilleme yapman hiç doğru olmamış.......

18. 16 Eylül 2009
  19. AhuiFelek

AhuiFelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadasima katiliyorum misilleme dogru degil ama o anki öfkeyle yapmis olabilecegini düsünüyorum.
    Bir müddet ayri kalmak iyi gelebilir.
    Üzmek istemiyorum hic ama yeni bir iliskiside olabilir
    Durumu iyice gözlemleyip düsünmen ve dogru bir karar verebilmen icin zamana ihtiyacin var.
    Biraz ayri kalin belki özler ve yanlislarinizi görebilirsiniz. Olmadi daha ciddi seylere kendini hazirlaman gerekir arkadasim.