Zor durumdaym, ltfen bana yardm edin...!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve immortal__07 tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : immortal__07
  1. immortal__07

immortal__07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu belkı kımı insan için sorun bile deildr ama lütfen okuyun..!

bn 17 yasındaym lise 3 geçtm ve kaşlarım çok kalın ortası falan da baya war aldırmayı istiyorum ama annem buna musade etmıyor zatn ona utana sıkıla açtım bu konuyu bir defa..!ama sonu hüsrandı...:KK43:(
    anne olmuyo aldırmak istyrm dedm hyr ddi bzm ailemzde kim aldırmış bak yasın daha çok küçük falan dedi çünkü kendide ortasını aldıryor
    baban razı olmaz fln ddi babama sormuş o da kızımn görüşü ama bn bu yasta tasdiklemyrm demş ama bn gerçekden aldırmak istyrm aynaya bile bakamaz oldum
    ailemzde sadece amcamn kızları aldırmyr dier bnm yasımdakler hatta bnden daha küçükler bile aldryr ne olur bana bir çözüm deyin bide annm çk anlayışsız ne yapmalıyım ne olur acilen bi öneri olan wrsa yazsın...

Son düzenleme: 2 Eylül 2009
  2. 2 Eylül 2009
  3. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ya allahını seversen başılgı okudum çok kötü bişey sandım ..boşver be güzelim dert etme elbet bigün izin vercek ..kaş yüzünden annenle aranı açma ..geçer gider bu günler şuan üzüldügün bu durıma güler geçersin bile ..sevgilerimle...

4. 2 Eylül 2009
  5. immortal__07

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ama gerçekden aldrmak istyrm yo hyr araam açık deil ya zatn o an konusuyorz ya sinirlenıo kızıo izin vermıo hyr dio ondn snra çk iiyizz

6. 2 Eylül 2009
  7. April09

April09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Güzelim 17 yasindasin 10 degil..
    bukadar cok aldirmak istiyorsan aldirirsin olur biter, niye bu kadar dert ettinki

8. 2 Eylül 2009
  9. immortal__07

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya ama cnm ailemle aramı açmadan aldrmak istyrm ..!
    güzellkle onları daha doğrusu annemı ikna edebilek bi fikri olan wrmı die sordm...

10. 2 Eylül 2009
  11. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ay kendi halim geldi aklimakaydirigubbakcemile3 ben de lise sondaydim... annem istemiyordu aldirmami. o anlamasin diye ik gune bir, bir tel kopariyordum kaslarimdan... bi sure sonra anladi tabi.:kedi: ama ben artik ossye girme zamanina gelmistim. boyle durumlarda sanirim ya gonullerini alarak yapmalisin ya da bigun kaslarin alinmis bir sekilde karsilarina cikip bikac gun kus kalmayi goze alcaksin. bunun pek orta yolu yok malesef...

aileden ya da komsulardan biri de ona bu durumu normallestirebilir. tabi varsa boyle birileri...

12. 2 Eylül 2009
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Güzel kardesim benim...neden su kelimleri dogru düzgün yazmazsin..?
    Gözlerimizi sasi etmek istersin?
    Bu kadar zormu? Lüften rica ediyorum biraz olsun dikkat edelim....:nazar:

Kaslarini bu denli kafana takiyorsan gider berbere aldirirsin, Annenden yiyecegin fircayida düsünerek tabi...yerimseniben

14. 2 Eylül 2009
  15. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    soyle diyebilirsin mesela;

bak annecim ben bu kaslari illaki aldiracagim. yasima uygun bir sekil verdirecegim. ama suanda bunu acilen yapmam lazim cunku psikolojimi etkiliyor. en azindan daginik olan tuyleri ve ortayi toplatayim. inceltmek istemiyorum zaten.

dersen belki mantikli gelebilir. yani kaslarin alindiktan sonra 5 yas buyuk gorunmeyecegini garanti etmelisin; oyle kavisli incecik fln olmayacak... bu yasta oyle bir kas sekli cok agir kacar zaten. sen de biliyorsundur...

16. 2 Eylül 2009
  17. immortal__07

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bundan sonra daha dikkatli olacağım kelimeli yazarken.

18. 2 Eylül 2009
  19. MeDuSa

MeDuSa Guest

Bence psikolojini bozacak kadar sorun oluyorsa aldırmalısın
    Yaşın çok küçük değil
    Annene bunu güzel bi şekilde anlatmalısın,ama bunun güzel olmak için değildi bundan rahatsız olduğunu söylemlisin tatlım...