Zor günlerim

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve acelen tarafından 6 Haziran 2009 başlatılmıştır.

6 Haziran 2009
    Konu Sahibi : acelen
  1. acelen

acelen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar cok zor günler yaşıyorum artık cok bunaldım eşın işsız kaldı ve bizde benim aileme sığındık şu an annemlerle kalıyoruz ama bu benim cok zoruma gidiyor kafayı yicem. Biri bana iyi bi söz söylese ters anlıyorum valla napıcam bilmem.........?

2. 6 Haziran 2009
  3. Desibel

Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Sanırım konuyu yanlış yere açmışsınız...Bir derdim var topiğine açarsanız, daha çok yardımcı olabilirler...sevgiyle kalın...:)

4. 6 Haziran 2009
  5. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    allah yardımcın olsun canım ama bu zor günler elbet geçecek sabret ...en azından annenin evindesin kayınvalidenin yanında olsan daha zor bence....insanın başına herşey gelebilir hayatta ...her inişin bi çıkışı vardır canım dua et elbet geçecek bu kriz yoluna girecek herşey en kötü şey umutsuzluktur umudunu kaybetme bi kapıyı kapatan allah başka bir kapıyı elbet açar ....zoruna gitmesin hiç bişey kötü bişeymi yaptığınız ?insan başı sıkışınca elbet ailesine koşar ...allah sağlık verdikten sonra herşey olur düşün sağılığın olmasa villalarda yaşasan neye yarardı belki ozaman olmasaydıda bişeyim sağlığım olaydı dicektin şükret canım sokakta değilsin ,aç değilsin sabır sadece sabır canım....