Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve Sineks tarafından 9 Nisan 2009 başlatılmıştır.

9 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Sineks
  1. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bayanlar 8 seneyi aşkın akne problemim var.. dönem dönem cok iyi hale geldi yüzüm fakat genel olarak akneden bir türlü kurtulamadım

tetradox ve azax tedavileri tretin ve imexle desteklenen tedaviler fayda etmedi.. bugün zoretanin kullanmaya başladım. doktorum roaccutane ile aynı etkileşime sahip ilaç oldugunu söyledi. roaccutane ile ilgili olumsuz görüşler alıyorum arkadaslarımdan ama cokta gözle görülür bir yan etki görmedim kimsede.. bilemiyorum acaba varmıdır..

uzatmadan zoretanin kullanımının 1. günündeyim.. kullanan arkadaslar yada kullanacak olanlar buraya yazarsanız sevinirim....:1hug:

2. 12 Nisan 2009
  3. endo2012

endo2012 Previously ezom21 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    ben bu steye bugun üye oldum cildimde cok akne yok fakat sıyah noktalrla basım dertte 15 gun once cildiye doktoruna gittim bana Zoretanin ilacı yazdı 15 gundür kullanıyom dudaklarında kuruluk oldu yüzmde de aynı sekılde ben bepanter ve dudak nemlendırıcı kullanıyom iyi gelıyor sizde bu ilac akne ıcın etkilimi yan etkilırı benı korkutuyor siz kac aydan sonra yararını gorecem

4. 17 Nisan 2009
  5. April

April Hep daha daha çok oku!!! Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de bugün kullanmaya başladım...

Zoretanin, daha hafif bir ilaç...her ay kan tahlili yapılır Roaccuten gibi ama aralarında ağırlık anlamında fark var...

Benim sivilce sorunum çok şiddetli değil yalnız, son dönemde fazla yağlanma oldu...
    doktora bugün gittim ki şuanda sadece 3 sivilcem var, onlar da küçük...
    Neyse...cildi soyucu etkisi var, bir de ACNECıNAMıDE nemlendirci jel verdi.

Sonuçları paylaşalım arkadaşlar, sevgiler =))

Son düzenleme: 19 Haziran 2009
  6. 17 Nisan 2009
  7. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım roaccutane kullananlar bölümden devam ediyoruz.. oraya gel... .

.. bu arada internettede baktım doktorada sordum muadili oldugunu söyledi.
    ve aynı sekilde roaccutane da imzalanan kagıdı imzaladım... zoretanin aynı bileşigi kendi adı altında üretiyo.. neyse sivilcelere karsı roaccutane baslıgında bulusuruz...

8. 17 Nisan 2009
  9. April

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tmam canım geliyrum =):eek:

10. 17 Nisan 2009
  11. LaLeLicik

LaLeLicik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bn bu ilacı kullanıyorum ve dudaklarım çok kötü çatlıyo :KK43: dudaklarım için ne yapabilirim önerilerinizi bekliyorum

12. 18 Nisan 2009
  13. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım roaccutane bölümüne gel en üstte... orada konusuyoruz baya.. bepanten lipstick veya hametan sür...sürekli...

14. 19 Nisan 2009
  15. endo2012

endo2012 Previously ezom21 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    slm
    arkadaslar benım zoretanin 24. günündeyim fakat bende cok sidetli bel agrısı oluyor sizce bu normalmı kulanan arkadaslarım varsa bana yaza bılırmısınız haftaya fizik doktoruna gitmeyi düsünüyom bel fıtıgıda olabılır belkı ilacla alakası yoktur rahatsızlıgımın ama yınede tedırgınım

16. 19 Nisan 2009
  17. busraGFB

busraGFB Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zoretanin akadasm 2bcuk aydr kullanıo 6 ay kullnılması gerekiomş sürekli dudk koruyucusu sürüo ayrıca yağları eritio zayflatıoda :) gcen kırtaseye gttk orda bi kız bnd kullanıorm ddi yüzünde heryeri silce varms ve gecmiş ama yan etkisi varms bnun kmseyi korkutmak istemem de içinde radyoaktif varms ve ilerde çocgn oldgnda %99 sakat dguomus ybancı ülkelerde bu ilaç yzünden intihar olayları çok olms dedi ama cok sacma biz inanmadk bde %99 dio %100 deseydi tam olcaktı yane :D ayrıca doktrlar dha ii bilir okdr insan kullanıo öle bi zrarı olsa vermezlerdi ben de kullanmayı dsünüormm

18. 19 Nisan 2009
  19. April

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    la havle...:kızgın:

bu ilaç kullanılırken kalınan hamilelikklerde bebeğin doğması durumunda sakatlık vakaları görülme riski var...

hapın kullanım süresi boyunca kan vermek te, hamile kalmak ta yasak.

arkadaşın duyduğunu yanlış aktarmış, rica etsem, arkadaşlar lütfen her duyduğumuzu emin olmadan paylaşmayalım olur mu ?

insanlar ilaçlara umut bağlıyor ve psikolojilerini yüksek tutmak tedaviye en yardımcı unsurdur. bu şekilde kulaktan dolma bilgileri yazarken dikkatli olursak sevinirim, hem de forumun amacının dışına çıkmamış oluruz.

zira, topiğin başlığı, 'zoretanin KULLANANLAR

fikir yürütenler değil.:kahve: