Zorunlu estetiğin bir kısmını devlet yada sigorta karşılıyormuuuu

Konusu 'Yüz Estetiği' forumundadır ve duygusalnane tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : duygusalnane
  1. duygusalnane

duygusalnane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar kaza yanık gibi yani keyfi değilde zorunlu sayılabilecek estetikleri memur yada sigortalı isek sigortaya, kuruma karşılatabiilrmiyiz.:enbuyukkk:

2. 20 Ağustos 2010
  3. XSXaXSXKxixN

XSXaXSXKxixN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sağlığına engel olan durumlarda sigorta karşılıyor biliyorum
    mesela burundan nefes almakda zorlanıyorsan burun ameliyatını karşılıyorlar diye biliyorum ama ne kadarını bilgim yok.
    Bahsettiklerin o gruba girermi bilmiyorum sonuçda yanık lekesi sadece görünümünü etkiler sağlığını direk etkileye bir durum yaratıyorsa onuda karşılar sanırım.
    Ama keyfi bir durum olmadığı için estetik cerrahlar bu konularda daha hassaslar mesela onur erolu geçen sene tv'de bir programda izlemiştim kaza sonucu vücudunda yanıklar oluşan küçük çocukları ücretsiz ameliyat ettiğini anlatmıştı.
    Onunla bir görüşüp şansını dene istersen bu tarz konularda hassas bir cerrah

4. 20 Ağustos 2010
  5. duygusalnane

duygusalnane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım yanıt için tşk . bir kısmını bile ödese yeter. biliyorsun çok pahalı bu işler ve benim sorunlarım kazadan kaynaklanıyor. ben memurum. para biriktirmekten bıktım. bir türlü onların fiatına ulaşamıyorum. oturup ağlıyorum bazan sinirden.:gitme: ooofff of yaaa

6. 21 Ağustos 2010
  7. XSXaXSXKxixN

XSXaXSXKxixN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sana Ali Tezel'in adresini vereyim Sosyal Güvenlik Müsteşarı, SGK konusunda haberlerde sıkca röportajı çıkıyor programlara falan katılıyor.
    Ben teyzemle ilgili bir şikayet için kendisine mail atmıştım cevaplandırmışlardı bence direk uzmanlara sorsan çok daha net bir bilgi alabilirsin yada sana izleyeceğin yol konusunda bilgi verebilirler.
    Normalde bürosunda ücret karşılığında çözüm yolları sunuyormuş ama en azından bunun imkanının olup olmadığını tel yada mailden öğrenebilirsin.Geçen hafta haberlerde cinsiyet değiştirmek isteyen bir erkeğin ücretini sigortaya karşılatmak için izin belgeleri falan çıkartmasından bahsedilen bir haber yapılmıştı.
    1,2 gün gündem olmuştu konu Ali Tezel'le özel röportaj yapmışlardı böyle bir ameliyat sigortaya ödetilebilirmi falan diye.
    Tüm cevaplarına ulaşabileceğin bir uzman bence bir görüş derim eğer bir yolu varsa bilgilendirir seni.

Siteye eklerken hata veriyor googleye ali tezel yazarsan direk site çıkıyor iletişim adresleri tel numarası falan hepsi mevcut.
    Bize ulaşın bölümündeki mail adresine yada ali tezel kimdir sayfasındaki kendi mail adresine mail gönderebilir yada direk tel açıp durumu anlatıp bilgi alabilirsin.
    Yeniden çok geçmiş olsun.

Son düzenleme: 21 Ağustos 2010
  8. 17 Ekim 2011
  9. ALEW07

ALEW07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Canım benim araştırma hastanelerinde ücretsiz olarak olabilirsin üstelik ya doçent yapıyor ya da prof. Bu çok daha güzel.

10. 21 Kasım 2011
  11. denizma

denizma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    evet burunu karşılıyor en azından