ZuzuLa Burun Estetiği Ameliyatı

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ZuzuLa tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : ZuzuLa
  1. ZuzuLa

ZuzuLa Aykut Efenin, Eylülün Annesi :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Burnumun üstü fena kaşınıyorrr kızlarr ilk bunu yazasım geldi hehe :KK1:

Bir gece önce hayli stresle sabah ettim 1 saat ya uyudum ya uyumadım. Kardeşlerim dediğim 2 kız arkadaşımla tuttuk hastanenin yolunu. Veli Bey biraz bizi bekletsede saat 11:00'de ameliyata alındım. O an bi şaibe işte ne ara bayılttılar beni çözemedim. Kolumdaki Galatasaray bilekliğini çekiştiriyordu biri. Bununla mı ameliyata gireceksin dedi sana ne zararı var dedim gözümü odamda açtım ve hemen sağ kolumu kaldırdım baktım bilekliğim kolumda. Uyanır uyanmaz ilk bunu merak edeceğimi tahmin edemezdim :) Başıma buz koyduklarında astım atağı geçirdim. Aşırı soğuk şok yaptı bende bu yüzden çok fazla buz koyamadık. Veli hoca akşam 6-7 gibi geldi görmeye. Çok uğraştırdı dedi burnun. Haklıydı ben senelerdir uğraşıyordum D: Konka etlerimi ve burun içi kırık kemiği Yavuz bey düzeltti, dışıda Veli hoca. 2 gün sonra tamponlarım alındı. Yavuz hoca hastanede ne kadar alet ekipman varsa burnumun içine doldurmuş olacak ki çek çek bitiremedi habire bişeyler çıktı durdu burnumun içinden :KK60: Perşembe günü tekrar kontrole çağırdı Yavuz hoca. İnşallah ateli alır bu arada Veli bey.

Şuan en çok istediğim sonucu görmek değil inanın. YAN YATMAKKK. Sırt üstü yatmaya alışık değilim çürüdüm kızlar çürüdüm D:

Hayırlısıyla sıradaki arkadaşlarda atlatsınlar. Çok kasmaya gerek yokmuş bunu anladım. Geçmiş olsun diyeyim hepimize :)

Bu arada fotoları +18 yaptım o yüzden arkadaşlık talebi gönderinis :KK8:

Alçısız fotolar eklendi :)

Son düzenleme: 5 Kasım 2010
  2. 1 Kasım 2010
  3. prensesasik

prensesasik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım çokkgeçmiş olsun en kısa zamanda iyileşiceksin inş :)) çok uğraştıysalar morluklar çoktur daha bakmadım fotolarına :))) ama bence önemli değil sonuçta harika bir 18 lik çıtır çıkacak karşımıza :KK3:

4. 1 Kasım 2010
  5. yase43

yase43 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    geçmiş olsun canım gün sayıyoruz valla.. benim 9.günüm artık :) darısı başınaa

6. 1 Kasım 2010
  7. ZuzuLa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla önce şu aldığım kiloları geri vermem lazım çıtır olabilmem için nasıl iştahım açıldı amann amann sabahlar olmasın çok afedersiniz ama fena yiyorum yani sürekli tatlı bişiler istiyor canım doymak yok tabi zor frenliyorum kendimi önünü alamasam kapılara sığmıcam xD

8. 1 Kasım 2010
  9. ZuzuLa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kaçıncı gününde atel alındı canım? bana yavuz bey perşembe gel (6.gün) burnunu temizliyeyim Veli beyde muayene eder seni dedi. Veli bey 10 gün içinde alırım falan demişti ama o gün alma ihtimali olabilir mi acaba alsa ne iyi olur gözlerimin kenarına fena basınç yapıyor çok ağrım var o bölgede

10. 1 Kasım 2010
  11. prensesasik

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    hayatım boşver koy gitsiiinnn :) zaten ben seni bu halinlede beğeniyorum 20 liksin burnun yapıldı 18 lik oldun =) aman dikkat et kaçırırlar sonra seni =))

ay bende bu ara diyetteyim kilo aldım 4-5 kilo vermem gerekiyor inş ameliyattan sonra almam :KK70: yoksa dombili olacam :))) hem kan kaybından dolayı iştahın artmış senin :))

12. 1 Kasım 2010
  13. ZuzuLa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sorma fena kan kaybetmiş olicim ki deli gibi yiyorum ama söylim yani ameliyata girene kadar ver bence o kiloları ameliyattan sonrakilerle birleşmesin :p mesela şimdi ben kocaman bi tane dankek magma çikolatalı kek yedim :KK52:

14. 1 Kasım 2010
  15. prensesasik

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    imdaaaaattt o zamn kesin veriyorum zaten 1 kilo verdim =) ama vericem durmak yok 2 kilo daha versemm ameliyata kadar süper olur :)) kıs sende fazla yeme sonra kilo aldım deme bize :KK1:

16. 1 Kasım 2010
  17. ZuzuLa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    allahtan kolayca verebiliyorum ama bide kolayca alabiliyorum o da var D:

18. 1 Kasım 2010
  19. prensesasik

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bende öyleyim =)))) ama ben alınca yüzümde alıyor yüzüm küçülmeliki burnumuda küçük yapmalı veli bey allahım neler düşünüyorum :KK70: :KK8: