Sayfa: 1/561 1231151 ... SonSon
Toplam 5610 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dolunay epilasyonu

 1. Konu Sahibi : ay_perisi #1
  Giriş tarihi
  Dec 2011
  Mesajlar
  3,477

  Dolunay epilasyonu ve AY İLE YAŞAM


  O, DÜZENLİ SEYREDEN GÜNEŞİ VE AYI SİZE FAYDALI KILDI..! İbrahim Suresi 33. Ayet
  PSİKOLOJİ HORMONLARI, HORMONLAR DA TÜYLERİ YÖNETİR..! ( Bu yüzden her alışınızda azalıyor veya azalacak psikolojisiyle hareket etmeyi unutmayın )
  Temmuz ayı "Epilasyon" - "Siyah Nokta Temizleme" - "Geç Uzayan Tırnak Kesim" Tarihleri ( Ben her ay tarihleri buradan vereceğim kızlar. )

  1. Tarih :

  12 Temmuz 15.26'da başlayıp 13 Temmuz 06.06'ya kadar istediğiniz bölgeyi alabilirsiniz. ( Tüyler kökünden alınacak. Jilet-makas vb. yüzeyden alınan hiçbir yöntem fayda sağlamaz. Kökten alınacak.. )

  2. Tarih :

  19 Temmuz 12.42'de başlayıp 21 Temmuz 19.35'e kadar istediğiniz bölgeyi alabilirsiniz. ( Tüyler kökünden alınacak. Jilet-makas vb. yüzeyden alınan hiçbir yöntem fayda sağlamaz. Kökten alınacak.. )

  Ama önemli olan adet sonrasına denk gelmesi lazım. 1-2-3 gün öncesi olmaz. Sebebi ise BAYANLAR ADETLİYKEN VEYA ADETE YAKINKEN HORMONLAR TAVAN YAPAR ve TÜYLERİNİZ HIZLI VE SERT ÇIKAR ..
  Temmuz Ayı "Saç Kesim" - "Saç Boyama" - "Hızlı Uzayan Tırnak Kesim" Tarihleri

  1. Tarih :

  29 Haziran 12.42'den 2 Temmuz 00.23'e kadar Saç kesimi yapabilirsiniz. ( Saçlarınız ve tırnaklarınız daha hızlı - daha sağlıklı uzayacak..! ) ( ADETTE İSENİZ YAPMAYIN..! )

  2. Tarih :

  4 Temmuz 13.43'ten 6 Temmuz 22.32'ye kadar Saçınızı boyayabilirsiniz. ( Renk açısından daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz. ) ( ADETTE İSENİZ YAPMAYIN..! )

  3. Tarih :

  13 Temmuz 07.06'dan 15 Temmuz 05.40'a kadar Saçınızı boyayabilirsiniz. ( Renk açısından daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz. ) ( ADETTE İSENİZ YAPMAYIN..! )

  4. Tarih :

  21 Temmuz 20.35'ten 24 Temmuz 05.59'e kadar Saçınızı boyayabilirsiniz. ( Renk açısından daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz. ) ( ADETTE İSENİZ YAPMAYIN..! )

  5. Tarih :

  27 Temmuz 02.42'den 29 Temmuz 06.36'ya kadar Saç kesimi yapabilirsiniz. ( Saçlarınız ve tırnaklarınız daha hızlı - daha sağlıklı uzayacak..! ) ( ADETTE İSENİZ YAPMAYIN..! )

  6. Tarih :

  31 Temmuz 20.08'den 3 Temmuz 05.56'ya kadar Saçınızı boyayabilirsiniz. ( Renk açısından daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz. ) ( ADETTE İSENİZ YAPMAYIN..! )
  Temmuz Ayı "Göğüs BÜYÜTME" Tarihleri ( Temmuz-Ağustos ayına kadar Göğüs KÜÇÜLTME tarihi olmayacak..! )

  29 Haziran 12.42'den 2 Temmuz 00.23'e kadar ve 27 Temmuz 02.42'den 29 Temmuz 06.36'ya yapacağınız bakımlar ve masajlar göğüslerinizi büyütmede olumlu etkiler yapacaktır.
  Temmuz Ayı "Sigaranın Zararlarını En Aza İndiren TERE KÜRÜ" Tarihleri

  22-23-24-25-26 Temmuz günleri yapacağınız TERE KÜRÜ sigaranın vücudunuza vermiş olduğu zararı en aza indirecek.
  Temmuz Ayı BAKIM ve ÇAY İçme Dönemleri

  1-9-10-17-18-27-28 Temmuz'da Protein-Vitamin bakımı.. ( Meyve çayı içme dönemidir.. )

  2-3-11-12-19-20-21-29-30-31 Temmuz'da Mineral bakımı.. ( Kök çayı içme dönemidir.. )

  4-5-6-13-14-22-23 Temmuz'da Yağ bakımı.. ( Çiçek çayları içme dönemidir.. )

  7-8-15-16-24-25-26 Temmuz'da Nem bakımı.. ( Yaprak çayları içme dönemidir.. )
  Temmuz Ayı "Kilo Alma" ve "Kilo Verme" Dönemleri

  ( Kilo Alma Dönemi : Yedikleriniz 2 kat daha fazla yarayacak vücudunuza.. Bu yüzden kilo almak isteyenler porsiyonları büyütsün. Kilo vermek isteyenler ise bu dönemde yağlardan ve karbonhidratlardan olabildiğince uzak dursun.. - Kilo Verme Dönemi : Yedikleriniz vücudunuza pek yaramayacak ve iştah kaybı yaşayacaksınız.. Bu yüzden kilo almak isteyenler kendilerini biraz daha yemek yemek için zorlamalı.. Kilo vermek isteyenlerde bu dönemde diyete daha kolay alışacaktır.. Aynı zamanda Kilo Verme Dönemi ZARARLI ALIŞKANLIKLARDAN KURTULMAK için en iyi dönemdir.. )

  Kilo Alma Dönemleri : 28 Haziran 12.08 - 12 Temmuz 14.26 , 28 Temmuz 01.42 - ..
  Kilo Verme Dönemleri : 13 Temmuz 15.26 - 27 Temmuz 01.42

  Temmuz Ayı "Büyüyen Faz" ve "Küçülen Faz" Dönemleri

  ( Büyüyen Faz : Saçınızı uzatacak kürler uygulayın. Ameliyatlardan Kaçının. - Küçülen Faz : Saçınızı Güçlendirecek kürler uygulayın. Ameliyatlar için uygun dönemdir. )

  Büyüyen Faz : 28 Haziran 12.08 - 12 Temmuz 14.26 , 28 Temmuz 01.42 - ..
  Küçülen Faz : 13 Temmuz 15.26 - 27 Temmuz 01.42  TARİHLERİ YENİLEMEYİ UNUTURSAM BU KONUYA YORUM YAZARAK UYARIN LÜTFEN..!
  BU BİLGİLERİ UYGULARKEN "ŞİFA SENDEN YARABBİM" DEMEYİ UNUTMAYIN ;)


  DOLUNAY NEDİR ?

  Eskiden insanlar nerde ve nasıl yaşarlarsa yaşasınlar devamlı Ay ile kendi yaşamları, hayvanlar ve bitkiler arasında olan periyodik dönüşüm benzerliğini izlemişler ve bu doğrultuda kendilerince bazı felsefi yaklaşımlarda bulunmuşlardır. Günümüzün dakik saatleri gibi, kendi zaman ölçüleri olarak ay devinimini kullanmışlar ve geliştirmişlerdir.

  Dünya’dan 384 bin 401 kilometre uzaktaki Ay, pek çok şeyi, insanları, okyanusları, bitkileri ve hayvanları etkiliyor kızlar.

  Yeniay'dan dolunaya kadar ayın ışığının gitgide büyümekte olduğunu görürüz. Ay'ın ışığıyla orantılı olarak, bitkiler ve hayvanlar başta olmak üzere hemen her canlıda ki nem, besin değeri ve lezzet artar. Bu dönemde tüketeceğimiz bitkiler, meyveler ve şifalı otlar ayın ışığı ne kadar fazla ise o kadar etkileyici ve besleyicidirler. Fakat ameliyatlarda, uzun süre saklanması gereken gıdaların yapımında (konserve,turşu vb.) bu zaman dilimi tercih edilmez.

  Dolunaydan yeni aya kadar olan süreçte ayın ışığının giderek azaldığını görürüz. Uzun süre saklanması gereken gıdaların yapımı için bu süreç tercih edilir. Örneğin kurutmak üzere toplanan kayısılarda ve biberlerde, küf ve mantarlar daha etkisiz olacaktır..

  Örneğin eskiden bilge kadınlar epilasyonlarını dolunaya denk getirirlerse daha çok verim alacaklarını bilirlerdi. Anadolu'da yaşlı kadınlar "Ayı tam görmeden tüylerinizi temizlemeyin" derler. Çünkü dolunayda yaralar kolay iyileşmez. Örneğin eskiden doktorlar çok acil bir durum yoksa dolunay zamanı ameliyat yapmazlardı. Ve kıl kökü dolunayda aldığı zararı daha zor tamir edecektir.

  Tam aksine ayın ışığının azaldığı faz ayrıca bağımlılıktan kurtulmak (sigara,alkol,uyuşturcu vs.) ve diyete başlamak için önerilir. Yani şöyle diyeyim. Vücudumuzu aya benzeteceğiz !!!

  KOLAY GELSİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN :)

  NOT : Tarihler alıntı değildir. Hepsi kendi emeğimdir..!

  Kaynak : bakimliyimben

  AĞDA ÖNERİLERİM : ( aklıma geldikçe yazacağım )

  - Yüzünüze ağda yapmayın. Çünkü ağdanın sıcaklığı cildinizde tahrişe, sivilcelenmeye ve kaşınmaya sebep olur. Tabi sarkma yapar . Sivilce sıcağı sever !!! Bunu keşfettikten sonra yüzümü hep iple aldım. Hiç bir sorun olmuyor 1 yıldır cildimde. Ha aldıktan bir müddet sonra azıcık kaşıntı yapıyor. Buzluktan soğuk şeyler çıkarıp bölgeye uyguluyorum ve kaşıntı geçiyor.

  - Kaşlarınızı bu verdiğim tarihlerde almayın. küserler. İlerde şeklini değiştirmek istediğinizde küsen kaşlar geri çıkmayacaktır . Ya da sizi çok uğraştıracaktır. Hele ki bu tarihte kaşınızı alırken yanlış şekil verildiyse..!

  - Koltukaltımı aldırıyordum. kuaför kız bebek pudrası döktü. bu niye dedim. hem ağda yapışmaz hemde daha az acır dedi. yok artık daha neler ne alaka dedim. kız bi yaptı bana mısın demedi hiç acımadı ve yapış yapış olmadım bikiniye ve koltukaltına ağda yaptırmak için giderseniz bebek pudrası döktürün ya da orda pudra olmayabilir. siz götürün. bak bu da bir tecrübe oldu artık hepimize hem ağdanın ısısını aldığı için fazla da kararmaz koltukaltımıııııııııııız

  - Eğer tüylerinizin alırken kırıldığını düşünüyorsanız muhtemelen kuru bir cildiniz vardır. Bu olumsuz durumu en aza indirmek için şimdiden epilasyon yapacağınız bölgeleri günlük kullandığınız bir nemlendirici ile nemlendirin..!
  Koltukaltı ve Genital Bölge Kararmaları :

  Koltukaltı kararması siyahlaşması bölgenin havasız kalması, o bölgedeki tüylerin temizliğinde jilet / traş bıçağı kullanmak, çok sıcak ağda kullanılması ve kalitesiz, cildinize zarar verecek deodorant kullanılması sebebiyle olur. Koltukaltına doğal yöntemler uygulayın, roll-on yerine menekşe yağı, lavanta yağı gibi kokulu ve deoğal yağları kullanın derim. Daha sağlıklı olacaktır.

  Hepsinden birer tatlı kaşığı Pirinç unu, Yoğurt, Sirke karıştırılarak koltukaltınıza sürün. Kuruduktan sonra ovarak temizleyin ve limon suyu ile yine o bölgeyi ovun. En son olarak bebek pudrası sürerek de iyileşmeyi hızlandırabilirsiniz.Bu bitkisel tedavi yani doğal çözüm olduğu için genital bölgedeki kararmalar, siyahlaşma ve renk sorunları için de kullanabilirsiniz. ( SUNA DUMANKAYA formülüdür. İşe yarayıp yaramadığını bilmiyorum. Hep beraber deneyip göreceğiz. Hadi bakalım ). Öncelikle cildinizin neresine uygulayacaksanız uygulayın mutlaka elma sirkesi olmalı. Bu formülü uygulama sıklığı ise tüyleri aldıktan sonra ilk 3 gün boyunca hergün. sonra zamanınız oldukça 2 günde 1 yapın, pek zamanınız olmuyorsa 3 günde 1 yapın tüyler çıkana kadar

  Koltukaltınıza kimyasal ürünler kullanmak yerine doğal deodorant kullanmak, hem bölgenin hava almasını hemde daha sağlıklı bir cildimiz olmasını sağlar. Koltuk altı terlemesini azaltmak için bitkisel yağları kullanabilirsiniz.

  DOĞAL DEODORANT : 10 damla adaçayı yağını 15 damla lavanta yağı ile karıştırın ve bu karışıma yarım bardak içme suyu ekleyin. Karışımı sprey başlığı olan bir şişeye koyup deodorant gibi kullanabilirsiniz. Adaçayı etkili bir ter önleyici olup özellikle yaz aylarında sizi aşırı terlemeye karşı koruyacaktır.

  Yukarıdaki bakımları bulabileceğiniz linkler :

  Epilasyonn linki => http://www.kadinlarkulubu.com/istenm...pilasyonu.html

  SAÇ BAKIMI LİNKLERİ

  Protein-Vitamin-Mineral içeren Saç bakım linki => http://www.kadinlarkulubu.com/sac-do...a-maskesi.html
  Saç bakım yağları linki => http://www.kadinlarkulubu.com/sac-ba...m-yaglari.html
  Saç nemlendirme linki => http://www.kadinlarkulubu.com/sac-ba...-mucizesi.html

  Saçları uzatan TURPLU SU linki => http://www.kadinlarkulubu.com/sac-uz...un-uzatin.html
  Saçları uzatan SİNEMEKİ KÜRÜ linki => http://www.kadinlarkulubu.com/sac-uz...im-olacak.html
  Saç köklerini güçlendirme linki => http://www.kadinlarkulubu.com/sac-do...a-maskesi.html

  CİLT BAKIMI LİNKLERİ

  Protein-Vitamin-Mineral-Nemlendirme özellikli cilt bakım linki => http://www.kadinlarkulubu.com/evde-y...maskeleri.html
  Doğal nemlendiriciler linki => http://www.kadinlarkulubu.com/evde-y...avsiyeler.html
  Siyah noktalar için link => http://www.kadinlarkulubu.com/sivilc...ok-etkili.html

  TIRNAK BAKIMI LİNKLERİ

  Güçlü ve sağlıklı tırnaklar için link => http://www.kadinlarkulubu.com/guzel-...r-misiniz.html

  DİYET VE KİLO ALMA LİNKLERİ

  Kilo alma ve kilo verme yöntemleri linki => http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-...et-listem.html

  EKSTRA LİNKLER

  Sigaranın zararlarını yok edecek kür linki => http://www.kadinlarkulubu.com/zararl...tere-kuru.html
  AY TAKVİMİ HESAPLAMASI NASIL YAPILIR ?

  " Epilasyon - Siyah Nokta Temizleme - Geç Uzayan Tırnak Kesim TARİHLERİ " Hesaplaması : Ay OĞLAK-BOĞA-BAŞAK burçlarında küçüldüğünde epilasyon tarihi gelmiş demektir. Küçülen faz Dolunaydan Yeniay'a kadar geçen zaman aralığıdır. Yani küçülen fazda ay OĞLAK-BOĞA-BAŞAK burçlarındaysa epilasyonumuzu yapıyoruz. Tabi adetimize 1-2-3 gün varsa veya o an adetliysek yapmıyoruz. Örnek çok site var tarihleri alabileceğiniz ama ben örnek olarak http://tr.rhythmofnature.net/ sitesini veriyorum çünkü diğer siteler biraz karışık, ben anlarım fakat sizin anlamanız zor olabilir çünkü biraz daha ekstra bilgi ister, ben size en sade biçimini veriyorum. siteye girdiğinizde o güne ait ay takvimi verilir. ok işaretini ay işaretinin üzerine getirin ama tıklamayın. AZALAN AY diyorsa küçülen fazdayız demektir, YÜKSELEN AY derse büyüyen fazdayız demektir. Sonra burç resmi var aynı sırada, yine ok işaretini burç resminin üzerine getirin. Ay hangi burçtaysa onu belirtecektir. Kısacası AZALAN AY ve OĞLAK-BOĞA-BAŞAK burçlarını aynı anda yakaladığınız gün epilasyon günüdür. örnek olarak http://tr.rhythmofnature.net/ay-takvimi-20140119 linkinde ay AZALAN AY olarak görünüyor ve 3.23 te ay aslan burcundan başak burcuna geçiyor. saat 3.23 diyor, ayın tam başak burcuna geçmesini garantiye alalım diye 1 saat ekliyoruz o saate. tarihe bakıyoruz 19 Ocak 2014.

  O zaman 19 Ocak 2014 saat 4.24'ten 21 Ocak 14.43' e kadar epilasyon yapma zamanınız var. ( 21 ocakta ay başka burca geçiş yapıyor sayfaya baktığınızda görürsünüz. bitiş saatine 1 saat eklemiyoruz.. )

  " Saç Kesimi - Hızlı Uzayan Tırnak Kesimi TARİHLERİ " Hesaplaması : Ay KOÇ-ASLAN burçlarında büyüdüğünde saç kesim tarihi gelmiş demektir. Yine yukarıdaki gibi ok işaretini ay işaretinin üzerine getirin ama tıklamayın. AZALAN AY diyorsa küçülen fazdayız demektir, YÜKSELEN AY derse büyüyen fazdayız demektir. Bu sefer bize lazım olan, resmin YÜKSELEN AY demesi. Yükselen ay ve KOÇ-ASLAN burçlarından biri aynı günde bulunuyorsa saç kesimi yapacağız. Yine başlangıç saatine 1 saat ekleyerek hesaplamamızı yapmış oluyoruz. Tabii o an adetliysek yapmıyoruz..

  " Saç Boyama " Hesaplaması : Ay İKİZLER-TERAZİ-KOVA burçlarında olduğunda saç boyama tarihi gelmiş demektir. Burada YÜKSELEN AY ve AZALAN AY'ın önemi yok kızlar, farketmiyor yani. Yine başlangıç saatine 1 saat ekleyerek hesaplamamızı yapmış oluyoruz. Tabii o an adetliysek yapmıyoruz..

  " Göğüs Büyütme - Göğüs Küçültme Tarihi " Hesaplaması : Ay ASLAN burcunda büyüdüğünde göğsünüze yaptığınız bakım ve masajlar büyütme yönünde etki eder. Tam tersi ay ASLAN burcunda küçüldüğünde yapılan bakımlar küçültme yönünde etki yapar. Yine başlangıç saatine 1 saat ekleyerek hesaplamamızı yapmış oluyoruz. Tabii o an adetliysek yapmıyoruz..

  " Tere Kürü Tarihi " Hesaplaması : YENİAY gerçekleşmeden 5 gün önce başlayıp 5 gün boyunca yapacağız. Mesela YENİAY 18 şubat'ta olacak. 13-14-15-16-17 şubatta tere kürü uygulayacaksınız.

  " Bakım ve Çay İçme Dönemi " Hesaplaması : Ay OĞLAK-BOĞA-BAŞAK burçlarındaysa MİNERAL bakımı yapacağız ve KÖK ÇAYI içeceğiz.. Ay İKİZLER-TERAZİ-KOVA burçlarındaysa YAĞ bakımı yapacağız ve ÇİÇEK ÇAYI içeceğiz.. Ay AKREP-BALIK-YENGEÇ burçlarındaysa NEM bakımı yapacağız ve YAPRAK ÇAYI içeceğiz.. Ay ASLAN-KOÇ-YAY burçlarındaysa PROTEİN-VİTAMİN bakımı yapacağız ve MEYVE ÇAYI içeceğiz.. Burada YÜKSELEN AY ve AZALAN AY'ın önemi yok kızlar, farketmiyor yani. Yine başlangıç saatine 1 saat ekleyerek hesaplamamızı yapmış oluyoruz. Tabii o an adetliysek yapmıyoruz..
  Bunlarda ilginizi çekebilir..!

  Diğer konu başlıklarım için ADIMA TIKLAYIN ve Profilime gelin. Oradan AÇTIĞIM KONULAR'a tıklayın.
  Düzenleyen: ay_perisi Düzenleme Tarihi : 02-07-2014 Düzenleme Saati :22:54 Sebep: Bakım bilgileri eklendi.


 2. Konu Sahibi : ay_perisi #2
  ayı takip eden komşumuz var ve her ay öle yapıyor faydasınıda görüyor bende arada yaparım öle

 3. Konu Sahibi : ay_perisi #3
  Giriş tarihi
  Nov 2012
  Mesajlar
  1,414
  İyide bugün o saatlerde almamız imkansız

 4. Konu Sahibi : ay_perisi #4
  Giriş tarihi
  Aug 2012
  Mesajlar
  3,943
  Bir ara "aycangül" vardı o paylaşıyordu takip ediyordum.
  Sonra konuyu kaybettim şimdi burada rastlayınca sevindim.

  Güzel konu, teşekkürler.

 5. Konu Sahibi : ay_perisi #5
  Giriş tarihi
  Dec 2011
  Mesajlar
  3,477
  Alıntı taylor55 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
  ayı takip eden komşumuz var ve her ay öle yapıyor faydasınıda görüyor bende arada yaparım öle
  :) ne güzel. Bende dolunayın çok faydasını gördüm. Hep anneme derdim " ben evlenmeyeceğim, kocam beni boşar " . Fakat AYCANGÜL sayesinde tüylerim (nazik oldu biraz ) azaldı ve bazı yerler bitti nerdeyse.

 6. Konu Sahibi : ay_perisi #6
  Giriş tarihi
  Dec 2011
  Mesajlar
  3,477
  Alıntı voedream kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
  İyide bugün o saatlerde almamız imkansız
  31 ocak sabah 7 buçuğa kadar vaktin var canım :D tabi adetinden sonraya denk gelmesi lazım. hangi tarih adetinden hemen sonra ise o zaman al.

 7. Konu Sahibi : ay_perisi #7
  Giriş tarihi
  Dec 2011
  Mesajlar
  3,477
  Alıntı lovefairy kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
  Bir ara "aycangül" vardı o paylaşıyordu takip ediyordum.
  Sonra konuyu kaybettim şimdi burada rastlayınca sevindim.

  Güzel konu, teşekkürler.
  Rica ederim. AYCANGÜL kendi sayfasından devam ediyor. Bende artık kadınlar klübü aracılığıyla sizlere ulaşmak istedim

 8. Konu Sahibi : ay_perisi #8
  Giriş tarihi
  Dec 2011
  Mesajlar
  3,477
  şu an O ses türkiyedeki ayda nın performansını izliyorum. kız isyan ettikçe ben de isyağğğğğğğğğğğğn ediyorum tüylerime . ablalarımda ve kızkardeşimde ve bir de annem 0 tüy. ama ben babama çekmişim

 9. Konu Sahibi : ay_perisi #9
  Giriş tarihi
  Dec 2011
  Mesajlar
  3,477
  başka başlıklar açmayı da düşünüyorum :) bitkisel kürler falan. umarım ilgi olur bu başlıklara

 10. Konu Sahibi : ay_perisi #10
  Saol canım böyle bir konu için. Sen bu tarihleri neye göre belirliyorsun, çünkü dolunay dönemi geçti diye biliyorum 29-31 arasında yapın demişsin. Takipte kalıcam teşekkürler tekrardan

Sayfa: 1/561 1231151 ... SonSon

Yetkileriniz

 • Yeni konular gönderemezsiniz
 • Mesajlara cevap yazamazsınız
 • Mesajınıza eklentiler ekleyemezsiniz
 • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
 •  
Önemli uyarı, mesajlaşma yöntemi dönem dönem yönetim tarafından kontrol edilmektedir !
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.