Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anika's Odyssey ve Çözümü

 1. Konu Sahibi : ayca_can #1
  Giriş tarihi
  Jun 2007
  Mesajlar
  419

  Anika's Odyssey ve Çözümü

  Point Click oyunu.(bende adını yeni öğrendim sırnaşık şey ) ama çok eğlenceli bişey oda oyununu andırıyor yine bazı şeyleri kullanıyoruz burdada. tavsiye ederim. yerimseniben

  http://www.moregames24.com/2007/11/anikas-odyssey.html


 2. Konu Sahibi : ayca_can #2
  Giriş tarihi
  Jul 2006
  Mesajlar
  3,233
  1)Önce kovaya tıkla ve al, sonra kapıya tıkla. Kapıdaki kişi, çitleri işaret edecek.
  2)Kızın elinde kova varken tulumbaya tıkla, o sırada dev bir kartal gelip kızın tavşanını kapıp gidecek.
  3)Kovaya tıkla ve al. Kovaya tıkla ve ters çevirip yere koy. Kovaya tıkla ve zıplayıp elektrikli tel örgüden atlayıp diğer tarafa geç.
  4)Cursor'ı sağa doğru hareket ettir, ağaç kovuğunu gör ve tıklayıp ağacın yanına git. Kovuğa tekrar tıkla ama kız kovuktan içeri sığmıyor.
  5)Suyun üzerinde köprü görevi yapan sağdaki kütüğe tıkla ve yanına git. Tekrar kütüğe tıklayıp içinden geçip karşıya geçmeye çalış, şakacı renkli hayvanlar gelip engelleyecek. Kırmızı hayvan, kız ne yaparsa onu taklit ediyor. 2 kez ağaç kovuğuna tıkla ve kovuğun içine bak. Kırmızı hayvan da aynısını yapacak. Tekrar kovuğa tıkla ve kırmızı hayvanı arkadan itip kovuktan içeri düşmesini sağla. Diğer 2 hayvan onu kurtarmaya çalışırken 2 kez tıklayıp kütüğün içinden karşıya geç.
  6)Cursor'ı sağa doğru getir ve derede 2. bir kütük daha gör. Önce kütüğe tıklayıp zıpla, sonra sudaki mavi tümseğe. Mavi tümsekteki göl canavarıymış. Kızı görünce korkup başını ağaca çarpıp bayılıyor ve kızın geçebileceği tümsek de kalmıyor.
  7)Kıyıya tıkla ve kütükten zıplayıp sarmaşıkların oraya gel. 3 sarmaşığa da tıkla. Kırmızı olanı farklı ses çıkarıyor. Mantara tıkla ve cursor'ı yukarı getir. Ağacın tepesinde sarmaşığa dolanmış yeşil bir bukelamun var. Yeşil sarmaşığa tıkla, mantara tıkla, currsor'ı yukarı getir, bukelamunun rengine bak. Hangi renkteyse o sarmaşığa tıkla. Bu şekilde bukelamunu sarmaşıktan kurtarana kadar devam et (kırmızı, sarı, mavi).
  8)Kütüğe tıkla, bukelamunun diline tıkla ve karşıdaki kütüğe ulaş. Cursor'ı sağa getir ve kıyıya tıklayıp zıpla. Suda sağ öndeki kayaya tıkla, olta gör. Kırmızı taşa tıkla, geri dön.Cursor'ı sağa yukarı doğru getir. Gölden balık tutan devi gör. Ağacık köklerine tıkla ve yamaçtan yukarı tırman. Çalıdan kırmızı yemiş topla.
  9)Ağaç kökleine tıkla ve aşağı in. Suda sağ öndeki kayaya tıkla. Kız kayanın üstüne zıplayıp çıkınca kıza tıkla. Elindeki kırmızı yemişleri oltanın ucunun olduğu tarafa atacak. Balıklar yeme gelince dev oltayla balık tutacak. Kız oltanın ucundaki balığa zıplayıp misinanın ucunda yukarı çıkacak ve devin yanına gelecek. Dev, balığı yiyecek. (Deve tıklayınca kız devin sırtını kaşıyor)
  10)Arkadan merdiven şeklinde dizili taşlara tıkla, kız yukarı çıkacak. Soldaki merdiven şeklindeki taşlara tıklayınca kız bir kat daha yukarıya, makinanın yanına çıkacak.
  11)Makinadaki kola tıkla, çarklar dönüp duracak, makina bozuk. Makinaya tıklayınca üstteki ortadaki, alttaki ortadaki, en alt sağdaki ve üstteki çarkları kız tekme atıp düşürecek. Makinanın koluna tıkla, köprü açılacak ve köprüye tıklayınca kız karşıya geçecek.
  12)Tıkla ve mağaraya gir, mağaranın diğer ucundan dışarı çık. Tahta kapıya tıklayınca içinden aşağıya kaya yuvarlanıyor. Cursor'ı sola yukarı ayarla, tavşanını kapıp kaçan kartalı gör. Mağaraya tıkla ve geri dön.
  13)Yük vagonuna tıklayıp köprünün sağ ucuna yerleştir. ve kola tıklayıp çalıştır. Köprünün ucu kopuyor ve aşağıdaki yola merdiven oluyor. Tekrar köprüye tıkla, alt yola in. Merdivenden in, en sağdaki yoldan yukarı çık, yoluna dev bir keçi çıkacak. Keçi yoldan çekilmiyor. Geri dön ve mağaraya girip yukarıdaki uca git. Tahta kapıya tıklayıp kayanın düşmesini sağla. Mağaraya tıkla ve aşağıya in.
  14)Keçi yoldan çekilmiş. Eskiden keçinin olduğu yerden tıklayıp devam et ve dolana dolana dağın tepesine, kartalın yuvasının olduğu yere git. 2 kez tıkla ve tavşanı al. Kartal kıza tam saldıracakken dağ kızı koruyacak. Kartalın kaçarken bıraktığı tüylere tıkla ve kanat yap. Gökyüzüne tıkla, dağla vedalaş ve uçarak evine dön.
  15)2 kez tıkla ve kovayı al. Tulumbaya tıkla, kovayı yere koy, tulumbaya tıkla ve kovaya su doldur. Kovaya tıkla ve al. 2 kez kapıya tıkla ve kovayı içeri ver ve eve gir. Bitti...

Benzer Konular

 1. Colony Odyssey
  By Aksi in forum Oda Oyunları
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 17-11-2008, 00:53
 2. bir çözümü var mı
  By elifinannesi in forum Doğum Yapanlar
  Cevaplar: 16
  Son Mesaj: 29-08-2008, 12:53
 3. 1 Way ve Çözümü
  By kanaviçe in forum Oda Oyunları
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 04-03-2008, 14:34
 4. The Bar ve Çözümü
  By Anuşka in forum Oda Oyunları
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 15-11-2007, 10:46
 5. 99 Oda ve Çözümü
  By Fahriye in forum Oda Oyunları
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 26-04-2007, 16:37

Yetkileriniz

 • Yeni konular gönderemezsiniz
 • Mesajlara cevap yazamazsınız
 • Mesajınıza eklentiler ekleyemezsiniz
 • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
 •  
Önemli uyarı, mesajlaşma yöntemi dönem dönem yönetim tarafından kontrol edilmektedir !
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.