Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oğlak İle Kova / Burçlar Arası Uyum

 1. Konu Sahibi : Elif #1

  Oğlak İle Kova / Burçlar Arası Uyum

  OĞLAK ERKEĞİNE GÖRE KOVA KADINI

  Kova kadını, eşinden daha büyük iddialarda bulunur. Her şeyden önce bu ilişki Oğlak için zor bir teşebbüs olabilir. Çünkü diğer tüm burçlar içinde Kova, Oğlağa en az tahammül edebilen burçtur. Siz gerçekten tutucu bir tipsiniz, buna karşın o gerçekten dışa dönük bir insandır.

  Bu kadının tuhaf fikirler 'repertuarı' bitmez tükenmez. Büyük bir olasılıkla onun gerçekten istediği insan olamayacaksınız. Aslında ne istediğini o da bilmez. Ama Oğlak ne istediğini ve her şeyden önce de eşinin kendisinden başka kimseye ait olmadığını iyi bilir. Ama Kova kadını herkese ve hiç kimseye aittir. Kıskançlığınıza karşı tek bir tepki gösterir: Sizi terk eder.

  Kova kadınının birçok ilgi alanı vardır, insanları desteklemeyi sever ve sadece evinin dışındayken değil, evdeyken de hoş sohbetlerden zevk duyar. Devamlı birilerinin gelip gitmesine ve sadece sallanan sandalyenizi değil eşinizi de paylaşmaya alışmalısınız. Acaba buna sonuna kadar katlanabilecek misiniz?

  Sebatsız yapısına rağmen, bu kadın parayla çok iyi geçinir. Varlık - sizin tam tersinize - ona pek bir şey ifade etmez. 'Zamanın yaptığı tahribat' bile Kova kadınının iddialarını ve davranışlarını değiştiremez. Bu yönüyle onunla ciddi bir ilişkiye girmek büyük hatadır.


  KOVA KADININA GÖRE OĞLAK ERKEĞİ

  Oğlak erkeğinin zevkleri size göre çok aşırıya kaçar, çünkü siz her şeyle belli bir mesafeden ilgilenirsiniz. İlişkinizin geleceği pek umutlu görünmüyor, çünkü ondan çekmiyorsunuz. Ve o da coşkunuzu anlamıyor, düşüncelerinizi takip edemiyor. Bu yüzden birbirinizi entelektüel yönden tamamlamanız daha olasıdır. Onun alaylı ve zeki tavırlarına hayranlığınızla, ilgi çekme isteğini karşılamış oluyorsunuz.

  Oğlak erkeği aranızdaki ilişkide baş rolü oynamak ister. Mesleğinize devam etmenize karşı çıkmaz. Çünkü aile bütçesine katkıda bulunmaktasınız. Ama ona da zaman ayırmanız şarttır.

  Bu erkeğin elinizi tutması veya ufak bir öpücük vermesi için uzun zaman beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bu çekingenliğinden çok, gururuyla ilgilidir. Onu reddetmenizi kaldıramaz. Dünya görüşünüz ve zorluklarla savaşma tarzınız çok farklı. Siz her şeyin olumlu tarafını görmeye ve her şeyden en iyisini çıkarmaya çalışırken, onun hemen cesareti kırılabilir.

  Oğlak erkeği tutkuludur, çok duyguludur ve teklifinizi asla reddetmez. Seksten hiç bıkmaz. Kendisi olgunlaştıkça cinsel yönden de gelişir. Başka erkekler sallanan sandalyelerinde otururken, Oğlak erkeği hala kadınları yatak odasına götürmeye çalışır. Oğlak erkeğinin yanında geleceğiniz güvence altındadır. Ama parayı kolay kazanamasa da kolay harcayabilir. Size iyi bir hayat yaşatmak onun için önemlidir.


  KOVA ERKEĞİNE GÖRE OĞLAK KADINI

  Oğlak kadınıyla ilişki, Kova erkeği için sert bir meydan okumaya dönüşebilir. Sadece ailevi sorunlarda kaynananızdan öğüt istemesine değil (çünkü ailesine çok bağlıdır), aynı zamanda bu kariyer düşkünü kadının mesleğinizde yükselmeniz için sizi devamlı teşvik etmesine de alışmak zorunda kalacaksınız. Onun sakin ve samimi tavırları sizi çeker.

  Oğlak kadını çok dürüst olduğu için bunu sizden de bekler. O, zamanını geçici maceralara harcamaz. Hayat arkadaşı olarak seçeceği erkeği mutlaka sevmelidir, bunun için bekleyebilir. Aşkta fantazi dolu ve doyumsuzdur. Seks onun için size olduğundan daha çok şey ifade eder.

  Oğlak kadını bağlandığı kişiye karşı çok dürüsttür. Onun hatası, eşine özel yaşamında bile devamlı hükmetmek istemesidir. Gücünü kullanmayı sever, belki Kova'yı daha evcimen bir hayat için eğitmeyi deneyecektir. Yine de, Kovanın ilgi alanlarını zor benimser. Mükemmel bir ev sahibidir, herkes toplantılarına çağrılmayı ister.


  OĞLAK KADININA GÖRE KOVA ERKEĞİ

  Kova erkeği hoşgörülü ve açık sözlüdür, diğer insanlarla çok fazla ilgilenir ve birçok arkadaşı vardır. Birçok konuda sizin tam tersinizdir. Buna rağmen ve büyük bir olasılıkla bu kadar farklı olduğunuz için birbirinizi çektiğinizi hissedeceksiniz.

  Doğumunuzda etkili olan Satürn, sizi tekrar kıskacına aldığında, bu adam sizi ruhunuzun derinliklerinden çıkaracaktır. Ancak bir şeyi iyi bilmelisiniz: Kova erkeğiyle ilişki gibi tehlikeli işe girerseniz, çok fazla yalnız kalırsınız. Onu sıkıca bağlamaya çalışmak, tam bir zaman kaybıdır. O özgür ve bağımsız olmalıdır.

  Sizin tersinize o, daha yaratıcı ama azimsiz bir insandır. Yani davranışlarını ve sözlerini takıp etmesini, size ev işlerinde yardımcı olmasını ya da evinizi güzelleştirdiğinizin farkına varmasını hiç beklemeyin.

  Kova erkeği aşkta ustaca yakınlaşır ve büyük bir şefkat gösterir. Her şeye rağmen alışılmış bir şekilde, siz ilk adımı atana kadar bekler. Daima yeniliklere açık olmasına rağmen, temelde sadıktır. Ara sıra flört ediyorsa, bu sadece tanımadığı kişinin onda merak uyandırmasındandır. Dizginleri gevşek bırakırsanız, tekrar eve gelecek kadar cesurdur.


 2. Konu Sahibi : Elif #2
  ah bu kovalar yokmu))))))))))

 3. Konu Sahibi : Elif #3
  Ur$uLa Guest
  yükselenim kova.. hem inatçıyım(oğlak) hemde espiriktüel (kova) :D

 4. Konu Sahibi : Elif #4
  ben oğlak burcuyum ve çok gariptir ki bu zmna kadar aşık olduğum herkes kova burcuydu.

 5. Konu Sahibi : Elif #5

  haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  ya ben asla burçlara inanmam ama artık yolda bile tanıştığınız insanın ilk sorusu size burcunuzu sorup yapıorsa bunda bi neden vardır dedim ve bakim dedim ve baktim ki ne görim:eşim ve ben hayatta olması imkansız iki burç musunuz ya alla allah ya
  ben oğlak o kova
  zıttız abi zıt
  bi çekimimiz var oda tenimiz ...

 6. Konu Sahibi : Elif #6
  Giriş tarihi
  Oct 2008
  Mesajlar
  1,268
  Bir kova kadını için oğlak burcu ile birlikte olmak onun boynuna ipi geçirip asmakla eşdeğerdir bencenaniknanik

  Özgürlüğünü ön planda tutan kova oğlak burcunun kıskançlıklarını ve kısıtlamalarını kaldıramaz.

  İstisnalar olabilir buna diyebileceğim bir şey yok.

 7. Konu Sahibi : Elif #7
  ben bir kova bayanıyım ve oğlak erkegi içimi yedi :D aslında herşeyin farkındayım çoktan teslim oldu ama ....hala inat be kardeşim..o teslim olmasına oldu da ben bu teslimiyetten sonra onunla ne yaparım orası muamma..her kendi dedigi olsun istiyor ve damarı bozuk derler ya bence bu oğlak erkekleri için denmiş ...

  yol yakınken dönmem gerek.. bir teraziyi sevmem gerek....:))))

 8. Konu Sahibi : Elif #8
  Oğlak kadını olmakla birlikte yükselenim kova:) nişalımın burcu da kova.
  Gayet iyi anlaşıyoruz, gerçekten özgürlüğüne düşkün, bol bol arkadaşları olan bi tip ama en güzel yanı sevmeyi ve değer vermeyi bilmesi bunu banada yansıtması. Beni sıkmaması, kıskançlık yapmaması gibi konularda cabası. Bi oğlak kadını olarak herşeyin aşırısına karşıyım. Kıskanmaksa dozunda sevmekse sürekli seni seviyorum diyerek değil hissettirerek olmalı bunları başaran bi erkekle mutlu olurum. Ama bence oğlak kadınları biraz zor aslında muhteşem hatunlarız, insanın hayatını kolaylaştıran, sadık, dürüst ki ben yalan söylemeyi bile beceremem neyse odur benim için. Otoriter ve tutumlu yönümüzle aile kurmaya uygun tipleriz ama en ince nokta kimseye kolay kolay güvenmememiz, güvenimizi kazanmak zor ama bi kazanırsanız bunu kolay kolay yıkaazsınız ve tabi ki en hassas konu bi seversek gerçekten yürekten delice severiz ama pire için yorganı hatta gezegeni yakarız dönüp arkamıza bile bakmayız.
  Zor sandığınız kadar kolayız aslında yeter ki azıcık kıyımızdan bizi yakalayın bakın o zaman hayat nasıl güzel .)

 9. Konu Sahibi : Elif #9
  eski sevgilim kova idi.

 10. Konu Sahibi : Elif #10
  burç yorumuna katılıyorum biz bariz anlaşamıyoruz valla ama şimdilik zorluyoruz gittiği yere kadar artık bakalım bu olumsuzluk kesinlikle kova burcu olan erkek arkadaşımdan kaynaklanıyooo:)

Benzer Konular

 1. Yay İle Oğlak / Burçlar Arası Uyum
  By Elif in forum Yay Burcu
  Cevaplar: 9
  Son Mesaj: 17-06-2014, 00:25
 2. Koç ile Oğlak/Burçlar Arası Uyum
  By Elif in forum Koç Burcu
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 23-04-2013, 14:16
 3. Oğlak İle Oğlak / Burçlar Arası Uyum
  By Elif in forum Oğlak Burcu
  Cevaplar: 11
  Son Mesaj: 24-03-2012, 14:34
 4. Kova İle Kova / Burçlar Arası Uyum
  By Elif in forum Kova Burcu
  Cevaplar: 11
  Son Mesaj: 28-12-2009, 21:00
 5. Yay İle Kova / Burçlar Arası Uyum
  By Elif in forum Yay Burcu
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 31-07-2006, 11:41

Yetkileriniz

 • Yeni konular gönderemezsiniz
 • Mesajlara cevap yazamazsınız
 • Mesajınıza eklentiler ekleyemezsiniz
 • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
 •  
Önemli uyarı, mesajlaşma yöntemi dönem dönem yönetim tarafından kontrol edilmektedir !
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.