Anasayfa >> Bülten >> Saç Dökülmesini Önleyici Yenilik: Kérastase Prévention GL

Saç Dökülmesini Önleyici Yenilik: Kérastase Prévention GL

KÉRASTASE SPÉCIFIQUE serisinden kökten uca daha yoğun saç telleri için, saç kökünden harekete geçip saç boylarını yapılandırmaya yardımcı bakım: Kérastase Prévention GL.
Tüketicilere sorulduğunda günümüzün en büyük saç derisi probleminin saç dökülmesi olduğu görülüyor. Nüfusun %62’si (hem kadınlarda hem erkeklerde) dönemsel ve sık saç dökülmesinden etkileniyor. Stres, yorgunluk, çevre kirliliği, hormonal dengesizlikler veya mevsim değişiklikleri saç dökülmesinin ana sebepleri olarak tanımlanıyor.

Saç dökülmesinin yanı sıra, saç tellerinin incelmesi de saçları dökülen insanların %50’sinde görülüyor. Kötü beslenen saçta gerekli maddeler daha kökte eksik kalır: saç cansızlaşır ve gözle görülür şekilde incelir. Saç bu nedenle hacimsizleşir ve saça yoğunluğunun yeniden kazandırılması gerekir.

Kérastase, yoğunluk ve hacim ihtiyacı olan bu saçlar için Prévention GL’i yarattı: İlk* çift etkili saç kökü ve saç gövdesini hacimlendirici bakım.

*Kérastase’tan

İlk çift etkili saç kök ve saç gövdesini hacimlendirici bakım Prévention GL’nin Gluco-Impulsion karışımı incelmiş saçlara çifte enerji veren bakımdır. Canlandırıcı aktiflerden oluşan içeriği, saç köklerine hacim katıp saç tellerini yapılandırarak saçları yoğunlaştırır ve saç dökülmesini önler. L’Oréal İleri Araştırmalar Laboratuarları’nın yeni teknolojisi Gluco-Impulsion sistemindeki canlandırıcı ve yapılandırıcı aktifler etkilerini saçın her seviyesinde gösterir.

BAIN PRÉVENTION GL / DÖKÜLMEYİ ÖNLEYİCİ GL SAÇ BANYOSU

Programın ilk etabı. Rahatlatıcı ve sakinleştirici aktiflerle zenginleştirilmiş Dökülmeyi Önleyici GL Saç Banyosunun yumuşak yıkama formülü saç derisine anında etki ederken saç üretimini de harekete geçirmeye yardımcı olur. Saça anında hacim veren şekillendirici polimerle güçlendirilen Dökülmeyi Önleyici GL Saç Banyosu ile saçlarınız hacim kazanır.

Tavsiye edilen satış fiyatı: 44 TL.

SOIN DENSITIVE GL / YOĞUNLAŞTIRICI GL BAKIMI

Saç dökülmesine karşı tedavilerde, Yoğunlaştırıcı GL Bakımın, Dökülmeyi Önleyici GL Saç Banyosu ile beraber kullanılması özellikle tavsiye edilir. Bakım, saçlarınızı kökünden besler; böylece, saçlarınız güçlenir ve daha yoğun bir şekilde uzar. Hacimlendirici mineral parçacıkları ile zenginleştirilmiş formülü, her saç telinin yüzeyini kaplar. Saçlarınız adeta görünmez bir ağ ile sarılır ve saçlarınız anında kalınlaşır, dolgunlaşır. Saçlara şekil vermek böylece daha kolay hale gelir.

Tavsiye edilen satış fiyatı: 67 TL.

SADECE KÉRASTASE DANIŞMAN KUAFÖRLERİNDE

kerastase_VISUEL-MANNEQUIN-FEMME
Shares
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
kerastase_PACKSHOT
Shares
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
kerastase_VISUEL_MANNEQUIN_HOMME
Shares
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+

x

İlginizi Çekebilir

Türkiye'de cinsellik kadını hasta ediyor

Türkiye’de cinsellik kadını hasta ediyor

Korunmasız cinsel ilişki nedeniyle yaygınlaşan cinsel hastalıklar en çok kadınları etkiliyor. Cinsel ...