hsg çektirdikten sonra hamile kalan varmı????

hepinizede çok teşekkür ederim arkadaşlar.umarım herşey gönlünüze göre ve hayırlısıyla olur.

arkadaşlar anadolu yakasında hsg çektirebileceğim özel bi tıp merkezi bilen varmı?heryer farklı fiyat verdi kararsız kaldım

yok canım üzülmedim niye üzüleyim benim eşimin sperm sayısı 1-2 milyon arası bizim normal hamile kalma şansımın 1000 de 4 yani imkansız o nedenle dedim

buna da şükür allah dermansız dert vermesin

hayret bişeysin arkadaşım aşılama veya tüp bebekte sadece 1 tane sperm bile yeterli neticede senin yumurtanı dölleyecek bir sperm.
Aşılama yöntemini denedinizmi en basit ve en ucuz yöntem.

Bu arada isim vermeyim üniversitenin biri bana senin çocuğun kesinlikle olmaz olsada iç karnın çok dar çocuğu taşımaz dediler. Sonuç ikizlerim var. Yedinci aşılamada tuttular tam ben pes etmek üzereydim. Kesinlikle çocuk sahibi olacaksınız.

arkadaşar dün hsg çektirdim.ve çok şükür herşey normal çıktı.duyduğuma göre hsg den sonra tüpler tıkanmışsa açılıyormuş.ve hamile kalma şansı artıyormuş.bu şekilde hamile kalan varsa :paylaşabilirmi.ve ne kadar sonra olduğunu da eklerseniz sevinirim.sevgiler.

bende bugün çektirdim benim kızım var ikinciyi 2 yıldır istiyoruz hayırlısı olsun:KK70:DD

slm kızlarrr bende hsg mi cektirdim yaklaşık 20 gün önce ve 4 yıldır cocuk sahibi olamıyoruz bizde.allahtan herşey temiz cıktı echomar göztepe de gülşen hnm gidiyorum inanılmaz ilgili bir doktor sonucu gördü ve mükemmel herşey tertemiz dedi. 3 ay süre verdi eger 3 ay içinde hamile kalamazsam tedaviye başlıcaz büyük ihtimalle aşılama olucak..

Merhaba ben gecen ayın 26sında hsg cektirdim tertemiz cıktı sonucum. Benim sormak istedigim su hsgyi adetim bittigi gunun ertesi gunu cektirdim. Cekimin ertesi gun ve tam yumurtlamama denk gelen gun iliskiye girdim yumurlama donemimden beri kasık agrım arada sag ve solda batmalarım ve karnımda sislik var. Adet gunum 18ı yani daha 7gun var sizce evde test yapmalıyımım tesekkurler

X