Sünnet Snnet iin doktor tavsiyesi

Bende 3 hafta önce almanyada 6 yasindaki oglumu sünnet yaptirdim,cok iyi fikir bebekken sünnet ettirmek büyüyünce zor oluyor oglum ilk gün ayaklandi oynadi malesef kanamasi oldu.Cerrah ameliyati yapti anesteziyle bayiltarak bebekler 2 günde iglesiyormus oglumun 10 gün sürdü iglesmesi...

Arkadaşlar
Okullar kapnınca bende 7 yaşındaki oğluma sünnet yaptıracağım
Anadolu yakasında SSK anlaşmalı hastane bilgisi olan varsa paylaşımınızı bekliyorum .

Kafam çok karışık :KK43:

cumartesı gunu medıpolde sunnet ıcın gorustum
2 aydan buyuk bebekler hareketlı oldukları ıcın lokal anestezı uygulamıyorlarmıs
onları zaptetemek zor oldugundan ve cok agladıkları ıcın genel anestezı altında cocuk cerrahı yapıyor sunnetı
normalde 2 aylık olana kadar lokal anestezı ıle 350,00 tl olan sunnet fıyatı
2 aydan buyuk olunca genel anestezı altında 550,00 tl son rakam oluyor
amelıyathaneden randevu alınarak yapılıyor sunnet sonrasında 3 saat kadar hastanede tutuluyor sınra eve gonderılıyor dedıler

ben kararsız kaldım cumartesı gunu gprustugum arkadasımın gecen yıl yaptırdıgı doktor ıle gorusmeye karar verdım bakalım henuz randevu almadım kendısınden eger o lokal yaparsa yaptırmayı dusunuyorum

cumartesı gunu medıpolde sunnet ıcın gorustum
2 aydan buyuk bebekler hareketlı oldukları ıcın lokal anestezı uygulamıyorlarmıs
onları zaptetemek zor oldugundan ve cok agladıkları ıcın genel anestezı altında cocuk cerrahı yapıyor sunnetı
normalde 2 aylık olana kadar lokal anestezı ıle 350,00 tl olan sunnet fıyatı
2 aydan buyuk olunca genel anestezı altında 550,00 tl son rakam oluyor
amelıyathaneden randevu alınarak yapılıyor sunnet sonrasında 3 saat kadar hastanede tutuluyor sınra eve gonderılıyor dedıler

ben kararsız kaldım cumartesı gunu gprustugum arkadasımın gecen yıl yaptırdıgı doktor ıle gorusmeye karar verdım bakalım henuz randevu almadım kendısınden eger o lokal yaparsa yaptırmayı dusunuyorum

kalimerocum neden istemiyorsun genel anestezi?

canım öbür tarafada yazdım ama tekrar yazayım, aynı nedenden bende korkuyordum, bugün bir arkafaşımın eşiyle konuştum, dr kendisi, genel anestezi bebeğin karaciğeri için sakıncalıymış hiç önermiyor, önümüzdeki hafta kendi oğlunu sünnet ettirecek, kendisi yapabildiği hade klinikte birlikte çalıştığı arkadaşına yaptıracakmış, ben orayı araştıracam istersen sanada bilgi vereyim karar vermediysen,
ha unutuyordum lokal anestezi yapılıyormuş ama sakinleştirici bir damla veriliyormuş çok hareketlilerya

cok ıyı olur canım
bana da klınık ve doktor ısmı verırsen bende arastırabılırım
bır an evvel hayırlısıyla yaptırsakta stresınden kurtulsak artık

nerde canım bu Çebı bızımortaÇeŞmede bı Çebı var ama orasımı acaba
bende bu hafta sonu yada bıdahakı haftasonu dÜŞÜnÜyorum temmuz gelmeden
kavacıkta sabes dıye bıyer var orda genel cerrah gırıyomuŞ lokal anestezılı 250tl ımıŞ ama gıdıp muayne falan olmak lazımmıŞ bıkÇ gÜn Önceden

ortaçeşme dedi arkadaşım, yakınsa gidip bir kolaçan etsen nasıl bir yer,

şu var arkadaşım kendi oğlunu orada sünnet ettiereceği için içime sindi sonuçta adam dr ve kendi oğlunu orada yaptırıyor

ortaçeşme dedi arkadaşım, yakınsa gidip bir kolaçan etsen nasıl bir yer,

şu var arkadaşım kendi oğlunu orada sünnet ettiereceği için içime sindi sonuçta adam dr ve kendi oğlunu orada yaptırıyor

yakın sayılır canım ama tabiki hastane değil klinik poliklinik gibi bişey
yaklaşık 6-7 aydır ameliyathanesi var
ben oraya gittim bikaç kere
bende baksammı acaba
gidip
150 iyiymiş ama
benim gidicem yer de 250

bugün ortaçeşmeye gittim bi işimvardı çebiyede uğradım sordum doğru 150 tl genel cerrah yapıyormuş burundan damlayla uyuşturuyolarmış yarı uyur vaziyette oluyomuş yaptıranlar memnun bi şikayet olmadı dedi kız cerrahla görüşemedim tabiki yukarı çıkıcak halim yoktu fiyat iyininde ötesi çok uygun asltında bityeniği arıyorum valla
denizanası senin yaptırıcak olan dr arkadaşınmı şu işşi bi araştır be güzelim

bugün ortaçeşmeye gittim bi işimvardı çebiyede uğradım sordum doğru 150 tl genel cerrah yapıyormuş burundan damlayla uyuşturuyolarmış yarı uyur vaziyette oluyomuş yaptıranlar memnun bi şikayet olmadı dedi kız cerrahla görüşemedim tabiki yukarı çıkıcak halim yoktu fiyat iyininde ötesi çok uygun asltında bityeniği arıyorum valla
denizanası senin yaptırıcak olan dr arkadaşınmı şu işşi bi araştır be güzelim

canım okuldan öğretmen arkadaşımın kocası orada doktor, onlarında bir oğlu var büyük ama, 8 yaşında, onlar önümüzdeki hafta yaptıracaklar sünneti orada genel cerrahın adı hamdi bey,
bende sorduğumda öyle anlattı,

bizde medipolü düşünüyorduk sanırım çocuk cerrahı orada yapan kişi ve emekli sandığı 500 verecektik, çebi aklıma iyice yatmaya başladı benim, ameliyathane var dedinya doğum yaptırıyorlarmış orada

canım okuldan öğretmen arkadaşımın kocası orada doktor, onlarında bir oğlu var büyük ama, 8 yaşında, onlar önümüzdeki hafta yaptıracaklar sünneti orada genel cerrahın adı hamdi bey,
bende sorduğumda öyle anlattı,

bizde medipolü düşünüyorduk sanırım çocuk cerrahı orada yapan kişi ve emekli sandığı 500 verecektik, çebi aklıma iyice yatmaya başladı benim, ameliyathane var dedinya doğum yaptırıyorlarmış orada

eşim sert bi şekilde karşı çıktı cnm mehmetakife hamile kalmadan önceki yaz bi düşük yaşamıştım ve anlamadan oranın kd uzmanına gitmiştim kadının sayesinde düşük yaptım o yüzden karşı çıktı
küçücük çocuk ya fazla damlatırklarsa damlayı ya ayılamazsa falan dedi sokaktanmı topladım ben bu çocukları dedi yani yattı bizimki
başka biyeri araştırıcam

eşim sert bi şekilde karşı çıktı cnm mehmetakife hamile kalmadan önceki yaz bi düşük yaşamıştım ve anlamadan oranın kd uzmanına gitmiştim kadının sayesinde düşük yaptım o yüzden karşı çıktı
küçücük çocuk ya fazla damlatırklarsa damlayı ya ayılamazsa falan dedi sokaktanmı topladım ben bu çocukları dedi yani yattı bizimki
başka biyeri araştırıcam

hadi ya üzüldüm öyle bişey yaşamış olmana geçmiş olsun canım, siz bilirsiniz tabi, öyle kötü birşey yaşadığınız bir yere güvenmemeniz çok normal, ben tek güvencem dediğim gibi arkadaşımın kendi çocuğu için güveniyor olması,

araştırmalarını sonuçlarını yazarsan sevinirim

X