Nişan nişan tepsisi???

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

KristalKelebekk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2012
56
0
Kızlar bu nişan tepsilerini hazır mı aldınız yoksa kendiniz mi yaptınız??? hazır satan yerler (veya internet sitesi de olur) varmı nereden bulabilirim? yardımcı olursanız çok sevinirim :KK34:

$fotoğraf0178.jpg $fotoğraf0177.jpg

ben ahşap boyama kursunda kendim yaptım canım bunlar da resimleri:KK16::KK16: hoş daha ortada nişan tarihi bile yok:KK52:

bize istemede çikolatayı gümüş bir tepsiyle getirmişlerdi. adet olarak yüzükler için de o tepsinin kullanılması gerekiyormuş ben de bilmiyordum:KK1: o yüzden ben de biraz tül kurdele vs. ile süslemeyi düşünüyorum internetten örnek bularak :) yapınca fotoğrafını koyarım :)

ama ayrıca istanbuldaysan sirkeciye gidebilirsin ora da herşeyi makası dahil hazır tepsiler ya da yastıklar satılıyor.

bize istemede çikolatayı gümüş bir tepsiyle getirmişlerdi. adet olarak yüzükler için de o tepsinin kullanılması gerekiyormuş ben de bilmiyordum:KK1: o yüzden ben de biraz tül kurdele vs. ile süslemeyi düşünüyorum internetten örnek bularak :) yapınca fotoğrafını koyarım :)

ama ayrıca istanbuldaysan sirkeciye gidebilirsin orda herşeyi makası dahil hazır tepsiler ya da yastıklar satılıyor.

ama ayrıca istanbuldaysan sirkeciye gidebilirsin ora da herşeyi makası dahil hazır tepsiler ya da yastıklar satılıyor.

tatlım yok istnbulda dilim ama sık sık gider gelirim iş gereği.. çok teşekkürler sirkeci ilk durağım olacak ozaman :21: öyle bir adetmi varmış bende ilk senden duydum :KK1:

bu arada kızlar biraz geç geri dönebildim kusura bakmayın kızlar.. malum çalışınca bir türlü zaman bulamadım :KK34: başka nişan tepsisiyle ilgili fikri olan yokmu acaba ??

ben de söz yastığı kullanabilirim veya süsleme yapabilirim bu konuda kafam karışık.8 eylüle kadar yetiştirmem lazımmmmmm :) ben de fikirlere açığımmm

kızlar bayram öncesi ben de çok yakın bi arkadaşımın nişanı için ona yastık dikmiştim ve herkes bayılmıştı, bulabilirsem burdan resim paylaşırım, hem sizin için de fikir olur...:KK66:

X