Tüp Bebek Merkezleri Istanbulda en iyi ve Güvenilir Tüp Bebek Merkezi ?????

simmay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2007
138
4
Iyi Günler Arkadaslar En Büyük TÜRKİYE

Sizin Denemiyinizle Istanbulda en iyi ve Güvenilir Tüp beük merkesi hangisidir????
Ben Yurd Disinda kaliyorum bu benim icin cok önemli bu sürec icinde kendim burdan Bilgilenmem lazim ve Randevu almam lazim . Bu nedenle burdan kendim karar veremiyorum hangisi iyi olup olmadigini Güvenilir bir Merkez olsun istiyoruz Siz bana yardimci olurmusunuz bu konuda ????

Tesekürler Herkese simdiden ALLAH razi olsun ....

Merhabalar,

Ben ilk denememi amerikan hastanesinde yaptırdım, ikincisini şu anda bahçeci kliniğinde yaptırıyorum.
istanbulda 3-4 tane iyi merkez var diye biliyorum. amerikan, bahçeci, memorial ve alman hastanesi. t

memorial dışındakilerini gayet iyi biliyorum. Amerikan'ı gördüğün anda arkanı dön ve koşarak uzaklaşmanı tavsiye ederim. Tabii oradan pozitif sonuç alan çok kişi biliyorum ama genel olarak servis , işleyiş beni çok bunalttı. Tavuk gibi yatırıyrlar kadınları araya perdeler çekiyorlar, kocanı içeri almıyorlar ne yumurta toplamada ne transferde. ağrılar içinde kendi kendine giyiniyorsun. benim yumurta toplamam çok ağrılı oldu, ağrıdan ağlarken bana artık gidin 1 saat oldu dediler.. falan filan.. genel olarak bana orada 7 gün içinde, bahçecide verilen ilacın neredeyse 1.5 katını verdiler, bahçecide çok daha az miktarı 10 gün içerisinde verdiler. Daha çok yumurtam var ! yarın toplama olacak.

Bahçeciye gideceksen de direk mustafa bahçeciden randevu almanı öneririm. genel kontrollerde bahçeci olmadığı zaman başka doktorlar falan giriyor seni muayeneye ama bundan daha iyisi yok gibime geliyor. benim kuzenim geçen ay pozitif sonuç aldı. dediklerine göre arka arkaya 5 transferden 5'i de tutmuş.. yeni teknikler deniyorlar..

benim eşimde azo spermi var, amerikanda yapılacak hiç birşey yok dediler, bahçecide ürolog gördü vitamin ek takviyeler verdi. sayımız 10,000'den 2 milyona çıktı !

sana kolay gelsin, umarım nereyi seçersen senin için en iyisi olur
ç

Memoriali duydum bende iyi oldugunu .

Amerikan hastanesinide bu kadar anlayisizsalar gittmem Esim her anlamiyla yanimda olucak ben kendim Yurt disindan geliyorum agilarim olcucak korkuyorum bilmedigim yerde yanimd aolmazsa olmaz ! Bu yüzden Amerikan Hastanesine gitmicegiz teskürler Tavsiyen icin .
Bahcelileri duymadim ama dedigine göre cok iyi bu Merkezi not aldim Canim Cok am Cok tskürler Bu guzel cevaplarin icin cok yardimci oldun bana Umarim ALLAH yakinda Kucagina sagliklik bir bebek vermek nasip etsin ....

Duydugum Okudugum Merkez UMUT Tüb Bebek merkezi Acibadem hastanesi acaba onlar nasil bilenler var mi ki cok zor böyle kendim karar veremiyorum .....

Acıbadem ile ilgili hiç birşey duymadım ama genelde hastane olarak çok pahalı ama bir o kadar da başarısız bir hastane olarak bilirim. Pek çok şubesi var, en iyi doktor nerede hangisinde iyice araştırmak lazım

umut tüp bebek merkezi , benim bahsettiğim bahçecinin anadolu yakasındaki şubesi. eğer asya avrupa yakası sana farketmiyorsa mutlaka bahçeciye gitmeni tavsiye ederim.

Senin bahsetigin bahcecinin baska subesi tam olarak nerde peki ????

UMUT Tübe bebek merkezi kadiköye yakin ama benim yakinlarim Zeytinburnunda zolruk cekicez yol bakimindan yoksa fark ettmez . Sanirim 1 Saat yol tutar herzaman .

Istanbul Tüp bebek merkezini taniyormusun taksimdeymis ve bize bir hayli yakin resimlerine göre temiz bir merkeze benziyor ????

Son düzenleme:
ben son denememi umut tp bebk süleyman beyde yaptırdım memnun kaldım... öncekiler tutmamıştı bu tuttu fakat sonra düşük yaptım. merkezden memnun kaldım yeni denemem de orda olucak kısmetse.. bol şans

Medical park bahçelievlerde 2. Deneme de hamile kaldım şimdi 3 aylık bir oğlum var.

Kesinlikle Bahceci grubu derim.Bugün güvenilir ve başarılı olan diyince ilk akla gelen isimdir.Umut tüp bebek anadolu yakasında ki şubeleri .Ama çok başarılı olduklarını duydum.Bir çok kişi övgüyle bahsediyor.Hasta ilişkileride çok iyiymiş.

bahçecii grubu umut tüp bebek merkezi,anadolu yakasındaki arkadaşım ama avrupa yakasındaki ile farkı yok tabi.umut tüp bebekte fiyat daha uygun paket tedavi fiyatları var bide sgk ile anlaşması.ben 2denemem de süleyman bey ve emre bakırcıoğlu sayesinde pozitifi aldım:nazar:4 hafta 5 günlük olduk.en azından şunu biliyor insan ellerinden geleni yapıyorlar..ALLAH onlardan razı olsun.aldıkları para helal.

Selam simmay

salı günü bahçecide yumurta toplama işlemi yapıldı. Amerikan hastanesinden sonra bahçeci tam bir cennet bahçesi gibi geldi. çok güzel muamele, gülen hemşireler. Mustafa hoca tam dediği saatte pat diye geldi yumurtalarımı topladı. neredeyse hiç fire yok. amerikanda 12 yumurtamdan toplanırken 6 taneye düşmüştü.. biz bu seferde 16-17 beklerken 21 tane yumurtam toplandı. şu anda 13 yumurta ile blast olacak.. bugün 3. gün.. 6 tanesi çok iyi kaliteymiş
bahçeci yeni bir makina almış, bölünen embryoları canlı olarak devamlı gözleyebiliyorlar, yani makinadan çıkarıp bakmalarına gerek yok makinaların içinde direk kamera var ! böylece embryo strese girmiyormuş. bu sadece bahçecide var.
amerikanda yüzüme bakmıyorlardı, aynı şekide medikal park göztepe için de korkunç şeyler duydum. kuzenim negatif test sonucunu almış 1 hafta sonra nasıl gidiyor tedaviniz diye aramışlar.. dünyadan haberleri yok.
zeytinburnunda olacaksan zaten umut tüp sana uzak en mantıklısı fulyadaki bahçecidir bence... umarım içine sinen tercihi yapar güzel sonuçlar edinirsin :)
sevgiler

Arkadaslar ALLAH hepinizen Razi olsun insan uzak oldugunda böyle iklimde kaliyor hangi merkeze gitsek de Tedavimizi yapdirsak diye .

Happynews Sagol arkadasim Zeytinburnund aolduguimuz icin Umut Tüp bebek cok uzak kaliyor Vakat Bahcelilerin internet sitesinden bakdim baska yerde Merkezleride varmis bize en yakini dedigin gibi Fulya Merkez olucak dir Sislideymis . Austos ayina Bilettlerimizi hazirlayip telefon acicam . Rabbim sanada Istedigin bebegini kucagina verir isallah :)

Arkadaslar ALLAH hepinizen Razi olsun insan uzak oldugunda böyle iklimde kaliyor hangi merkeze gitsek de Tedavimizi yapdirsak diye .

Happynews Sagol arkadasim Zeytinburnund aolduguimuz icin Umut Tüp bebek cok uzak kaliyor Vakat Bahcelilerin internet sitesinden bakdim baska yerde Merkezleride varmis bize en yakini dedigin gibi Fulya Merkez olucak dir Sislideymis . Austos ayina Bilettlerimizi hazirlayip telefon acicam . Rabbim sanada Istedigin bebegini kucagina verir isallah :)

Simmay,

Tarihlerin belli olur olmaz randevu almanı tavsiye ederim, çok dolular..

SEvgiler & iyi şanslar ,

Happy

Herkese Merhaba,

Bu konuyu açmanız gerçekten çok iyi olmuş... Bende ilk denememi Amerikanda yaptım jinekoloğum bu hastahanede idi...Uzun yıllardır gidip geliyordum.Tüp bebekte başarıl olduklarını duymuştum araştırmalarımda bunu doğruladı.Açıkcası olumsuz herhangi bir şey yaşamadım.Muameleden her şeyden memnun kaldım.Fakat rakamlar çok yüksek.Hastahane eski hasta olduğum için benden 4.160 tl gibi bir rakam aldı..İlaçlarada herhalde 4 tl civarı ödedim gitmeler gelmeler temiz 10 tl çıktı cebimden fazlası var eksiği yok.Bu başlık altında bir kez daha Umut Tüp Bebek Merkezi dikkatimi çekti bir kaç gündür netten araştırıyorum hiç olumsuz bir şey okumadm.Merkezi aradım ve ssk sız ilaçlar dahil 5 bin tl rakam verdiler inanamadım.Bahçeci kliniği ile Umut Tüp Bebek arasında bir belirgin bir fark var mı?Ben Anadolu yakasında oturuyorum fakat Avrupaya geçmek sorun değil benim için diğer tedavimden antremanlıyım:)Benim ssk dan yararlanmam zormuş öyle söyledi merkez 3 sefer aşılama olmam gerekiyormuş yani rapor alan herkes mutlaka 3 sefer aşılamamı oldu! Bu pek aklıma yatmadı çünkü kısırlık süresi sebebi evlilik süreniz yaşınız değerlendiriliyor ve doktor buna göre tüp mü aşılama mı karar veriyor.rapor alabilirsem merkeze 2 bin tl ilaçlarada 1 tl ödeyecekmişim...Umut Tüp Bebekte tedavi gören arkadaşlar bana detaylı bilgi verebilirseniz çok sevinirim.Herkese bol şans diliyorum

ben bahçeci fulyaya gidiyorum transfer olmadı daha iki oldu yumurta toplandı ve embriyo donduruldu.şimdi tekrar yumurta toplanacak toplam harcamam bunlarla beraber 30 milyarı bulacak.ilaç tahlil yumurta toplama dahil.

arkadaslar allah hepinizin yardımcısı olsun yazıları okuyunca yazmadan gecemedim bende 2. denemede bahceci grubuna gittim rezerv azdı benım 4 tane topladılar yumoslarım döllenmedi ama hemsireler ekip felan memnun kaldım güler yüzlüler 3 .denemede ben prof lemi ibrahimogluna gittim gayrettepe florans nıngtgale de calısıyo 5 yumurta topladı cok sükür 3 tane 1. kalite embrom olustu su an ikizlerime hamileyim:nazar: bahceci de tahlillerin ardı arkası kesilmiyo cok masraflı bilmiyorum ben o kadar memnun kalmadım zaten doktora da ulasma sorunu var ben sadece yasadıklarımı anlattım elbette ki hersey nasip kısmet herseke bol sans

Herkese Merhaba,

Bu konuyu açmanız gerçekten çok iyi olmuş... Bende ilk denememi Amerikanda yaptım jinekoloğum bu hastahanede idi...Uzun yıllardır gidip geliyordum.Tüp bebekte başarıl olduklarını duymuştum araştırmalarımda bunu doğruladı.Açıkcası olumsuz herhangi bir şey yaşamadım.Muameleden her şeyden memnun kaldım.Fakat rakamlar çok yüksek.Hastahane eski hasta olduğum için benden 4.160 tl gibi bir rakam aldı..İlaçlarada herhalde 4 tl civarı ödedim gitmeler gelmeler temiz 10 tl çıktı cebimden fazlası var eksiği yok.Bu başlık altında bir kez daha Umut Tüp Bebek Merkezi dikkatimi çekti bir kaç gündür netten araştırıyorum hiç olumsuz bir şey okumadm.Merkezi aradım ve ssk sız ilaçlar dahil 5 bin tl rakam verdiler inanamadım.Bahçeci kliniği ile Umut Tüp Bebek arasında bir belirgin bir fark var mı?Ben Anadolu yakasında oturuyorum fakat Avrupaya geçmek sorun değil benim için diğer tedavimden antremanlıyım:)Benim ssk dan yararlanmam zormuş öyle söyledi merkez 3 sefer aşılama olmam gerekiyormuş yani rapor alan herkes mutlaka 3 sefer aşılamamı oldu! Bu pek aklıma yatmadı çünkü kısırlık süresi sebebi evlilik süreniz yaşınız değerlendiriliyor ve doktor buna göre tüp mü aşılama mı karar veriyor.rapor alabilirsem merkeze 2 bin tl ilaçlarada 1 tl ödeyecekmişim...Umut Tüp Bebekte tedavi gören arkadaşlar bana detaylı bilgi verebilirseniz çok sevinirim.Herkese bol şans diliyorum

merhabalar bende umut tüp bebekte tedavi gördüm,tek embriyo ile ikizlerime hamileyim,çok memnun kaldım aslıhan,şiddetle tavsiye diyorum.ben ilk denememi başka bi yerde yaptım raporlu,umuttakini raporsuz yaptım,rapor meselesine gelince eğer eşinde bir problem yoksa aşılama ile şansınız varsa 3 aşılama istiyor yani problemin kadındaysa,bizim erkek infertiletise olduğundan ve bende problem olmadı için direk verdiler tüp bebek raporunu aşılama falan istemiyorlar.durum böyle işte.bende uzaktan geldim tedaviye 5000+2000(yol parası,tahlil parası,bazı ilaçların parası,kalma parası derken öylesine giden para).olsun ama değdi darsıs başıma aslıhan..

ben kadıköy şifa engin enginsu da yaptırdım
ilk denemem de pozitif sonuç aldım
çok çok memnunum doktorumdan hala arayıp soruyorlar son durum ne oldu diye( 19. haftadayım)
engin bey embriyolog ekibin başında birgül hanım jinekolog aynı zamanda amerikanda da doktorluk yapıyor
eğer gerçekten sorularına yanıt almak ve sana vakit ayıran insanlar istiyorsan görüşmende fayda var
zaten gördüğünde kararını vermiş oluyorsun ben çok yer araştırdım ve en ünlü merkezlere gittim çoğu 5 dakkadan fazla zaman ayırmıyor.çok kalabalık ve ticaret olarak görüyorlar artık.tek söyliycem yeditepe cem fıçıcıoğlundan uzak dur.beni boşu boşuna ameliyat etti (şuan onun yaptığından bile emin değilim asistanları bile yapmış olabilir)ve bir kere bile yanıma gelip açıklama ihtiyacı hissetmedi.taburcu olduğumda görmedim bile asistanı açıklama yaptı ve gönderdi.

fiyat olarakta ilaçlar dahil 5.200 ödedim uzun protokoldü benim ilaçlar biraz daha çok tuttu.

arkadaslar allah hepinizin yardımcısı olsun yazıları okuyunca yazmadan gecemedim bende 2. denemede bahceci grubuna gittim rezerv azdı benım 4 tane topladılar yumoslarım döllenmedi ama hemsireler ekip felan memnun kaldım güler yüzlüler 3 .denemede ben prof lemi ibrahimogluna gittim de calısıyo 5 yumurta topladı cok sükür 3 tane 1. kalite embrom olustu su an ikizlerime hamileyim:nazar: bahceci de tahlillerin ardı arkası kesilmiyo cok masraflı bilmiyorum ben o kadar memnun kalmadım zaten doktora da ulasma sorunu var ben sadece yasadıklarımı anlattım elbette ki hersey nasip kısmet herseke bol sans

hayırlı olsun ikizleriniz,
gayrettepe florans nıngtgale de tüp bebek fiyatları nasıl bilgi alabilirmiyim sizden?

Merhaba arkadaslar,

ben forumda yeniyim, bu konuda sizlerle tecrübemi paylasmak istedim.
Ben ilk defa almanyada tedaviye basladim. Dört inseminasyon, iki microenjeksiyon ve bir dondurulmus embriyo transferinden maalesef bir tek positif sonuc bile alamadik.
Ne esimde ne de bende bir problem olmadigi halde 3 yildir deniyoruz ( 1 yil tedavi görmeden, 2 yildir tüp bebek deneyimi).

Neyse sonra arkadasimin tavsiyesi üzeri Türkiye´de denemeye karar verdik. Kendisi gecen sene Dr. Halil Ibrahim Tekin´e basvurdu, Dr. Tekin haftanin iki günü Istanbul´da bir muayenehane´de bulunuyor. Ön tedavi orda oluyor sonra yumurta toplama, transfer vs. Fulya tüp bebek merkezinde gerceklesiyor. Bu merkez ile birlikte calisiyor. Bu arada arkadasim su an ikiz cocuk annesi :KK19:

Evet bizde buraya bas vurduk. Haziran´da tedaviye basladim, hersey cok yolunda gitti, evet nerdeyse mükemmel. 22 yumurta toplandi, sonucda 11 tane embriyo 5. güne kadar cok iyi gelismisti, yani Blastozyst olmustu, iki tanesi transfer edildi, digerleri bir gün daha bekletildi ve dokuzdan 5 tane embriyo dondurulabildi.
Ama sonuc maalesef yine negatifdi. Evet ama umudumu hic bir zaman kaybetmiyorum, sonucda hala tedavinin basina dönmek zorunda degilim, ve eylül´de yeniden gitmeyi düsünüyorum, insallah hayirlisiyla bu sefer muradimiza ereriz. Bu arada arkadasim´da ikinci kezde hamile kaldi, yani dondurulmus embriyo ile ; D

Bugünlük bu kadar eger sorulariniz varsa bekliyorum :KK1:

X