Acil zayıflamam lazım! yoksa bu gidişatın sonu fena :( bana yolgösterecek kimseyokmu?

cikolatamm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2010
221
0
selam şekerler, beni de alın aranıza :)
kendimi tanıtayım:
obur, şişko, iştahı hiç tükenmeyen, mide kapasitesi fazla, hipotiroitli ve hareketsiiz yapıda bir hanfendiyim :) 76buçuk kilocuk var üstümde. bir de hamile kalırsam üstüne tuz biber olur, offf, bebeğim olsun istiyorum ben de...
bugün bir saatten fazla yürüdüm iyi haber,
kötü olansa, içimde ne olursa olsun yeme isteği kendini aştı, felaket!
özellikle, tatlı şekerli hamur işi ne varsa sevmesem de olur maksat oburluk olsun ay çok utandım bunları söylerken
hayatımda belli dönüm noktaları var 70'lerden 50'lere indiğim,
öyle bir an gelsin istiyorum yine yemek de neymiş istemiyorum ''diyebildiğim'' bir lokmacık şeyle doyduğum günleri özledim, ama olmuyor neden?
kilocukları vermek istiyorum ama yemeğin başına oturunca herşeyleri unutuveriyorum bir anda: sağlığımı, kendimi, kocamı, gebeliği... her şeyi... dünyada en tatlı şey yemek yemek gibi geliyor bana nedendir bilmem çok fazla keyif alıyorum ben bu işten :)

hergün 1 saat yürümek niyetindeyim, yeterli olurdu bendeki iştah normal olsa...
nasıl bi yol önerirsiniz bana? kendimi çok kötü hissediyorum :KK43:

cnm ben cumartesi günü denizliye gittim ve şifa bahcesi diye bir yere girdim zayıflama hapı vardı ve çok etkili olduğunu söyledi bir bayan 20 gün içerisinde bir beden incelmiş giyemediği pantalonunun içine girmiş yarın öğreneyim cnm ben ismini ben sana msn mi vereyim ordan haber veririm tabi istersen...

bende cok ıstıyorum bu sefer olucak dıyorum ama olmuyor.bir oğlum var yürüyüşte yapamıyorum.spor desen ıcımden gelmıyor.ama artık sanırım dur demek lazım arkadaslar ne yapıyosunuz neler faydalı neler onerıyosunuz belkı fikir alışverişinde olursak yapabılırız ne dersiniz?

bende cok ıstıyorum bu sefer olucak dıyorum ama olmuyor.bir oğlum var yürüyüşte yapamıyorum.spor desen ıcımden gelmıyor.ama artık sanırım dur demek lazım arkadaslar ne yapıyosunuz neler faydalı neler onerıyosunuz belkı fikir alışverişinde olursak yapabılırız ne dersiniz?

ilacın ismini öğrenir öğrenmez yazarım cnm

cnm ben cumartesi günü denizliye gittim ve şifa bahcesi diye bir yere girdim zayıflama hapı vardı ve çok etkili olduğunu söyledi bir bayan 20 gün içerisinde bir beden incelmiş giyemediği pantalonunun içine girmiş yarın öğreneyim cnm ben ismini ben sana msn mi vereyim ordan haber veririm tabi istersen...

tatlım çok teşekkür ederim, hapla olabiliyo biliyorum ama bebeğim olsun istiyorum o yüzden kullanamıyorum. benim başka yollar bulmam gerekiyo :KK43: ve sanırım herşey beyinde bitiyo...

ben de hareketsiz bi yapıya sahibim, sporu pek sevmezdim eskiden, yavaş yavaş keyif almaya başladım. bir-iki hafta devam ettiğinde alışıyosun seviyosun sporu zaten başlamak önemli :)
ama benim sorunum boğazla, kısmadan malesef ol_mu_yo...... bu da heralde beyinde bitiyo...bilmiyorum :KK43:

evet arkadaşlar önerilerinizi bekliyoruz :)

X